Ana Menü

Yıldırım Demiören Kanaltürk'te | Perşembe 23:00

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2009, 09:49:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

yahu bumudur simdi??
haldun benim dostumdur diyor...bi haldun kadar olamadi ya bizim yönetim...ne diyebilirim daha???
iicim aciyor...bu takimla yani ortasahasiz bu takim nereye kadar gidebilir hem avrupada hem ligte???
tamam ligte cat pat degistirerek oynarsin ama avrupada aninda seni delik desik ederler...

CR7

Avrupa'da gol yemeyiz
real ve barca  haricindeki takımlardan
ama gol de atamayız
en az 7 puan toplarız bu sene cl'de
iddialıyım ben
iç sahada 2 maç kazanıp 1 de dışarda beraberlik alsak yeter
geçen sezon dışarıda puan alamadığımız için elendik
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Büyükmustafa

Biraz şanslı kura çekersek gruptan çıkacağımıza inanıyorum.

NoPasaran

Türkiye Ligi için ben kadronun yeterli olduğunu düşünmüyorum artık..

Rakiplerin senden çok daha iyi durumdalar..

Denizli, ISRARLA 10 numara olayından bahsederken Başkanın 3 ay için sokağa atacak paramız yopk demesini anlamıyorum..Mustafa Denizli Bobo YU İSTEDİĞİNİ düşünmüyorum ben..

Keşke Sercanı alabilseydik..Zamanında buradan Sercan Alınsın dediğimizde ne gereği var diyenler şimdi çıksınlar konuşsunlar..Beşiktaşın bir tane yerli Forvete İhtiyacı var..Bu Batuhanda olabilir farketmez ancak bir tanede ç.ok üst düzey orta alana oyuncu ihtiyacı var. Kaleye anında gidebilen, rakibi eksilten ve gol atan..

Delgado gitmeyecek anlaşıldı..

Peki ya Bobo neden tutuluyor halen..Rakiplerimizin kadrosu bizden daha iyi durumda. Şampiyon olmamıza rağmen gerekli takviyeler konusunda bence yeterli adım atılmadı..

ZAMANINDA FORVET İSTERKEN Biz Bobo gider Forvet gelir
Delgado gider BİR YILDIZ daha gelir diye bekledik ama olmuyor olmayuacak gibi..

SAPARA denen Norveçli yıldıza bile razı oldum Deco felan derken..

Kimle gideceğiz rakip kaleye ben halen merak ediyorum.

Dün benim moralim çok bozuldu. Başkanın ufkunun genişlediğini düşünürken hayl krııklığına uğradım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Abi bizim başkanın çapı bu ..

Bu şampiyonLukLa koLtuğunu garantiLedi ben 09/10 sezonunda şampiyonLuk bekLemiyorum ..

Çünkü geçen sene rakipLerimizin kötü oLması bizim yerimizi beLirLedi ne yazıkki gerçekLer bunLar istediğimiz kadar karşı çıksakta ..

Borç batağında oLduğunu söyLeyen daha stadını tamamLayamamış gaLatasaray biLe eLanoyu aLıyorsa şampiyon oLan takımın ünvanını korumak ve avrupada başarıLı oLmak için çok iyi transfer yapması gerekirdi .. Ne yazıkki yıLdız aLamadık ..

Ama eğer Necip,Onur,İsmaiL,Rıdvan,Batuhan ve 2 sene sonra Muhammed bu takımda banko oynayacaksa ben bekLerim çünkü gerçek başarıLar aLtyapıLardan geLiyor ..

Bobo çok farkLı bir oyuncu ama gönLünün bizde oLmadığı kesin .. Bu yüzden bu sene gönderiLmesi gerekiyordu herşeye rağmen ..

HoLosko'nun performansı birazda takıma endeksLi oLduğu için kötü oLduğumuz maçLarı çevirmeye,kurtarmaya yetmez ..

Nihat eğer gerçek Nihat gibi oynarsa Türkiye Ligi'nin tozunu atar ama tek başına ne kadar taşıyabiLir orası mechuL .. Sık sık sakatLanması da cabası ..

Batuhan'ın tekrar bize dönmesi çok iyi oLdu ve eğer Mustafa DenizLi onu oynatmayı denerse çok faydaLı oLur ..

Ben bu forvetLerin yeteceği görüşündeyim çünkü arkada teLLo gibi yusuf gibi yaratıcı oyuncuLar var ..

Bir 10 numara aLarak kapataLım derim transferi ama başkan hiç transfer yapacağa benzemiyor ..

Büyükmustafa

Daha lig başlamadan umutsuzluğa kapılmak çok yanlış,umudu kestiğimiz anda 6.lıktan gelip şampiyon olmadık mı?.Takviyeler yapıldı,bekleyip görelim..Her şeyin kadro olmadığı geçen sene belli oldu,önemli olan takım olmaktı bunu yapan takım şampiyon oldu...

Bakilerle,Diattalarla,Higuenlerle şampiyonlar liginde 6 puan aldıysak bu kadroyla neden 9 puan alıp gruptan çıkmayalım...Daha çok erken arkadaşlar biraz sabır.

10 numara transferi konusunda haklısınız ama Sergen futbolu bıraktığından beri bu takım hiç 10 numarayla oynamadı ki...Ayrıca diğer takımlar sizce Nihat'tan daha iyi bir oyuncu transfer etti mi?...Hangi transfer Euro 2008 de milli takımını sırtlamış?...Bu transferleri fb ve gs lobisi inanılmaz abartıyor hala anlamadınız mı?.Lincoln gelince yer yerinden oynadı.Aragones geldi yer yerinden oynadı.Sonuç ne 0...

carsi52

Çok iyi konuştuğunu söyleyemeyiz.Ama en azından bizi rezil edicek bi şekilde konuşma yapmamış bu yandan sevindirici.Banada transfer yapılmıcak gibi geliyor.

En sevindiğim nokta ise sırta alıncak reklam..Kızılay veya Mehmetçik Vakfı.
Bölünür senin için uykular!

melankolizm

Abi bizim sırta reklama ihtiyacımız yok diyor milyon örolar gidiyor,
kapalıyı niye boyadın 500 bine o zaman ya
başkana karşı olan görüşüm hiç değişmeyecek heralde
İyi Bir Beşiktaş'lı Olarak İstifa Etmeli..!

NoPasaran

Kızılayın reklamı olmayacak ki.Yanlış mı anlaşıldı orası..

Bir marka ile anlaşılacak ve parası Kızılaya yada Mehmete verilecek dedi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net