Ana Menü

Benimde fotoğraf makinem var inanmıyorsan bak, nedir bu merak ?

Başlatan Simurg, Ağustos 01, 2009, 19:42:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

[IMG]http://img258.yukle.tc/images/7323hjk.jpg[/img]
Günümüz gençlerinin yeni gözde resim çekilme merakı:
  İlk önce 6600 larla aynadan yakalanan bir poz ve telefonun o zamanlardaki vayy canına 6600 var
  dedirte bilme isteği gibi gördüğüm sonradan çıkan dijital makinaları içine alan vahim resim tuzağı...
  feysbuklarda, profil resimlerinde ve gel gelelim emesen avatarlarının baştacı bitanecik pozlar
bu poz sahipleri ya yakınında resim çektircek birisini bulamıyor yada kullandığı fotoraf makinesiin markasını göstermek adına yapıyor diye düşünüyorum.
  Böyle resimleri kim niye ve neden çeker aklıma takılan bi kaç soru.
  Emoculuk, gotiklik ve şimdide bu
  yakında vesikalık çektirmek istediğimizde makina modellerini önümüze serip hangisiyle çekelim denmeside yakındır :D
  yapılış amacı farklılık olsada herkes böyle çekiyor-sa farklı nasıl olunur onuda anlamış değilim.

Eğer sizde böyle bir resmim olsun diyorsanız:
  Bir adet ciks markalı telefon yada fotoğraf makinesi(küçük ebatlıki yüzünüz yada üüü yaptığınız dudağınız gözüksün)
  Bir adet ayna boy aynası olması tercih edilir ki resimderesim çektiğiniz obje dışında bişeyler gözüksün
  Ve tabikide siz
  Şimdiden kolay gelsin ;) ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

bende o modellere sinir olurum sanki bak benim şu marka telefonum var yada şu marka makinam var nedir bu yaaa nedir bu marka merakı biraz özünüze dönün

ilhan mansız_melis

Salak lan bunlar :D ne o öyle aynanın karşına geç foto çek :D Allah'ım akıl dağıtırken bunlar Eyüp abinin deyimiyle inşaatta toplarını arıyorlardı sanırım :D

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

benim bildiğim fotoğram güzel mekanlara gidildiğinde çekilir bunlar ayna karşısında msn de erkek veya kız ayarlamak için yapıyorlar:D

hepsiyAh

belki çekecek kimse yok haha napsınlar, ne aynada mimiklerini görmek istiyorlar belki

::) ;D

+18 !

Ben aynadan çekiLirim ama teLefonumun görünmeyeceği bir şekiLde ..

Cem Goren

bı gun bızde can sıkıntısından aynadan foto cektırmeyı  dusunduk capıtolde 45dk bekledık lavoba bosalsın dıye :) ne kadar mantıksız ıs old. sonradan ogrenıyorsun zaten
bence en guzel foto dogal halıyle cekılen fotodur haberın olmadan ama abartmadan :)

sımdı bu foto benım haberım olmadan cekılmıs dogal ama benım en cok sevdigim fotograflarımdan bırısı :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun