Ana Menü

En ateşli transfer

Başlatan Simurg, Ağustos 01, 2009, 11:02:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

İlk maç ne zaman ve nerde kardeşim söylicek kimse yok mu ;D
Bölünür senin için uykular!

CR7

Yeni sezon öncesinde kadrosunu güçlendiren Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı, Avrupa`da isim yapan Sanja Popoviç`i renklerine bağlayarak hem yurt dışı hem de yurt içinde voleybol camiasında bir hayli dikkat çekti.
İmza töreni bugün Akaretler`deki Kulüp Binası`nda gerçekleştirildi. Başarılı oyuncu Sanja Popoviç, Voleybol, Hentbol, Kürek ve Boks Şubeleri`nden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Deriş`in de hazır bulunduğu törenle 1 yıllığına Beşiktaşlı oldu.
Bülent Deriş, yaptığı açıklamada "Avrupanın en skorer oyuncularından birisi transfer ettik. Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz`un desteği ile iyi bir takım kurmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 3. yabancı oyuncumuz kısa bir süre sonra belli olacak. Beşiktaş Camiası`na hayırlı olsun. Taraftarlarımızı maçlarımıza bekliyoruz, onların desteği ile ligde Beşiktaş armasını en iyi şekilde temsil edeceğiz" diye konuştu.
Beşiktaş`ın resmi internet sitesine konuşan Sanja Popoviç, en iyi arkadaşlarından birisi olan Mirela Delic`in geçen sezon Beşiktaş forması giydiğini belirtti ve "Türkiye`de Beşiktaş büyük bir kulüp. Buraya transfer olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.
İlk kez 10 yıl önce Türkiye`ye geldiğini anlatan Popoviç, "Türkiye`ye ilk görüşte aşık oldum" ifadesini kullandı.
Beşiktaş taraftarını tanıyıp tanımadığını sorulduğunda ise Sanja Popoviç`in ağzından çıkan ilk söz "Çarşı" oldu. Taraftarların takımlarına olan desteğini bildiğini anlatan Popoviç, "Maç kazansak da kaybetsek de seyircilerimizden destek bekliyoruz. Bizi desteklerlerse çok mutlu olurum. İyi ve kötü günlerimizde her zaman destek olsunlar. Onlar salonda 7. adamımız" dedi.
SANJA POPOVİÇ KİMDİR?
Voleyboldaki başarısının yanı sıra yardımseverliği ile de bilinen, kendisine özel seyircisi olan ender voleybolculardan Sanja Popoviç, 1984 doğumlu ve 1.89 boyunda.
Küçük yaşlarda voleybola başlayan Popoviç, profesyonel olarak 1998-2004 yılları arasında Hırvatistan`ın ZOK Rijeka, 2004-2006 yılları arasında İtalya`nın Asystel Novara ve 2008-2009 sezonunda da yine İtalya`nın Chieri Volley ekiplerinin formasını giydi.
Hırvatistan Milli Takımı`nda çocuk yaşlardan itibaren forma giyen Sanja Popoviç, 250`nin üzerinde milli olarak önemli bir başarıya imza attı.

(Kaynak : Beşiktaş Kulübü Resmi İnternet Sitesi)

Kesin gitmek lazım maçlara :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 06, 2009, 20:14:44
İlk maç ne zaman ve nerde kardeşim söylicek kimse yok mu ;D

Benim bildiğim kadarıyla fikstürler daha açıklanmadı açıklanınca sizin için ekleriz :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Birşey diyicem... Şimdi bizim bayan basketbolcumuz çıplak pozları var diye şutlamışlardı e bu simdi transfer ettiğimiz Popovic inde ondan pek bir farkı yok ki diğerini neden gönderdiler o zaman ???
Since 1903

CR7

Bu hayır için yapıyor
diğeri FHM'e soyunuyor tek fark o :hehe
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)