Ana Menü

En ateşli transfer

Başlatan Simurg, Ağustos 01, 2009, 11:02:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

En ateşli transfer
Voleybolda şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş,  Hırvatların yardımsever seksi smaçörü Sanja Popoviç'i renklerine  kattı

En ateşli transfer
Voleybolda  şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş, Hırvatların yardımsever seksi smaçörü  Sanja Popoviç'i renklerine kattı

Geçen sezon bayan basketbol takım  kadrosunda yer alan Sırp oyuncu Milica Daboviç'in FHM dergisine çıplak pozlar  vermesiyle sıkıntı yaşayan Beşiktaş, elini yine ateşe soktu ve bu kez de bayan  voleybol takımına Hırvatların seksi voleybolcusu Sanja Popoviç'i transfer  etti.
Bayanlar Voleybol Ligi'nde yeni sezonda güçlü bir kadro ile zirve  yarışına katılma hesapları yapan siyah-beyazlı ekip, Avrupa'nın en etkili  smaçörlerinden biri olan Popoviç ile prensip anlaşması yaptı. Başta İtalyan  kulüpleri olmak üzere filenin birçok ünlü ekibinde forma giyen 1.86 boyundaki  Hırvat oyuncu, muhteşem fiziği ve cesur pozlarıyla da adından sıkça  bahsettiriyor. Özellikle yardım amaçlı projeleri için kamera karşısına geçen  Popoviç, ilk pozlarını iki yıl önce İtalya'nın Asystel Novara takımında oynarken  Afrika'daki aç çocuklar yararına hazırlanan takvim için  vermişti.

Hırvatistan Milli Takımı'nın da en etkili silahlarından biri  olan yıldız smaçör, bu yıl da yine bir yardım kampanyası için milli takımdaki  arkadaşlarıyla birlikte 2009 takvimine seksi pozlar verdi. Formasını giydiği  takımlarda kısa sürede özel seyircisi oluşan Sanja Popoviç'in Türk menajeri  Atilla Aydın Hırvat oyuncunun Avrupa'nın birçok kulübünü geri çevirerek  Beşiktaş'ı tercih ettiğini ve kontrat imzaladığını söyledi.

Ragıp  Tekin/ Milliyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Kralkartal21

Güzelmiş :D
Resimleri koyardım da koymayım şimdi, o kadar feci yani :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Bu yıl Akatlardayız
Voleybol maçları dolu tribünlere oynayacak :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: yg1903 - Ağustos 01, 2009, 11:12:53
Bu yıl Akatlardayız
Voleybol maçları dolu tribünlere oynayacak :D
Yiğit Abi'nin yeni gözdesi oLacağa benziyor yeni transfer :D

Neyse hayırLı oLsun ..

CR7

son resimden bir tane de benim olacak ;D

ilhan mansız_melis

İyi transfer sanırım hayırlı olsun Akatlar'da büyük yarış olacak foto çektirmek için :D Yiğit abi hemen benimsemiş bile :D

Bu arada bir de Neslihan'ı alabilsek !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Ronaldo'yu bile gölgede bırakacak transfer bu işte
daha ne olsun ;D

eyup1903

yeni sezonda akatlar in inönü out olacak galiba :D allah bana bağışlasın ne diyim ki :D

KeePSaKe

Since 1903

Alp Erdem

allah sahibine bağışlasın :Dbekar mı bu

Kralkartal21

Alıntı yapılan: çArşı_alp - Ağustos 01, 2009, 16:51:34
allah sahibine bağışlasın :Dbekar mı bu

sence bırakırlar mı.. Kapılmıştır hemen :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Voleybolda ilk  maç ne zaman  ?
Bölünür senin için uykular!

Simurg

:) umarım güzelliği kadar başarısıylada dikkatleri üzerine çeker

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

CR7

Bu sezon voleybol`da şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş, Hırvat smaçör Sanja Popoviç`i İstanbul`a getirdi.

Zagreb`ten İstanbul`a saat 18.15`te gelen Hırvat oyuncuyu Atatürk Havalimanı`nda Beşiktaşlı yetkililer karşılarken yanlarında sadece HABER1903 ekibi vardı.

Popoviç sıcakkanlılığı ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekerken ekibimizi de "Merhaba" diyerek selamladı.

Yarın kulüp binasında imza atacak olan Popoviç, imza töreninin ardından yeniden ülkesine dönecek.

Her zaman olduğu gibi bir ilke daha imza atan HABER1903, Beşiktaş`ın yeni transferi Popoviç ile Havalimanı`nda ilk özel röportajı gerçekleştirdi.

İşte Popoviç`in HABER1903 aracılığı ile Türkiye`de verdiği ilk röportaj :

HABER1903 :Öncelikle Türkiye`ye ve İstanbul`a hoşgeldin. Şu anda neler hissediyorsun?

Popoviç :Çok teşekkür ederim. Bu İstanbul`a ilk gelişim değil. Ama İstanbul`da ilk kez oynayacağım. Daha önce geldiğimde İstanbul`da çok fazla kalamamıştım. Ve bu beni çok üzmüştü. Çünkü gerçekten çok sevmiştim İstanbul`u ve bir rüya gibiydi. Şimdi İstanbul`da oynayacak olmak daha büyük bir Rüya gibi geliyor.
HABER1903 : Peki Sanja neden Beşiktaş`ı seçtin?

Popoviç:
Beşiktaş`ın büyük bir kulüp olduğunu biliyorum. Taraftarlarımızın ününü duydum. Arkadaşlarım da çok güzel şeyler söylediler. İyi ve doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum.

HABER1903 : Önümüzdeki sezon için taraftarlara mesajın nedir?
Popoviç :Onların önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Bu sene beraber büyük başarılara imza atacağımızı düşünüyorum. Bizi desteklesinler.

İLKER EZİBAY / HABER1903

(*Bu haber kaynak gösterilmeden kullanılamaz)

ilhan mansız_melis

iyi güzel bir oyuncu almışız da yıllardır beklediğimiz şampşyonluk Neslihan Darnel ile gelir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.