Ana Menü

Forvet ihtiyacı yokmu?

Başlatan NoPasaran, Temmuz 30, 2009, 14:55:38

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

gördüğümüz kadarıyal hazırlık maçlarında takımımız genel olarak savunma yapmayı öğrenmiş, tempolu oyun anlayışı ilede bu sene rakibi boğan bir yapıya bürüneceğiz..

Ancak takımın hüsum hattında bir sorun var. Devamlılığı olmayan HOLOSKO VE BOBO ile bu işi ne kadar götüreceğiz..

10 numaralı mevki için alınacak oyuncudan sonra BOBO konusunda artık  bir adım atılmalı.Koşmaz etmez, mücadelesi sıfır , aklı başka ülkede..

Bobodan yine 25 . haftaya kadar yararlanacağımızı düşünmüyorum..

Kimse batuhan demesimn, ben süper star istiyorum.Başkan açıklama yapıyor sadece şampiyonlar Liginden gelen parayla transferi bitirdik..Biraz elimzi cebimize atıp hem rakiplere korku salsak hemde gücümüze güç katsak nasıl olur
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kararsızım ben Nihat var,Holosko var,Nobre var Bobo'yu saymıyorum bile adamın kafası bizde değil baktığımızda forvet hattımız iyi gibi ama 3 hazırlık maçında 2 gol atabildik bu da ihtiyacımızın olduğunu gösteriyor...

Bir yandan da daha Nihat ilk defa oynadı ileride nasıl olur bilemem Bobo kalır mı gider mi kalırsa kafası biz de olur mu ? Orası bir muamma...

O yüzden kararsızım ben ama yine ihtiyaç var gibi ! o da yönetime ve hocamıza kalmış artık
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

İyi olur olmasına kim istemez abide ama bunun için para lazım.. Şuana kadar az parada harcamadık..

Ben yinede forvet transferi olmasada olur düşüncesindeyim..

Gelecek iyi bir 10 numara (Örn: Deco) açıklarımızı kapatır hucum hattında, pasif kalan forvetlerimizde hareketlenir kanaatindeyim
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Kralkartal21

Delgado şu takımda süper oynardı..
Bir an önce geri dönse bari..
Sözleşme dondurulursa Delgado'dan daha iyi biri alınmalı..

Bu takımda sadece 10 numara eksik..
Bobo vurmuyor..
Rakip ceza sahasına kadar çok iyi gidiyoruz ama futbolun meyvesi gol olmayınca olmuyor..
Şu Barış kupasında oynadığımız maçlarda çok iyi oynadık ama sadece şut konusunda eksiklerimiz var..

Denizli görüyordur bunları.. Umarım iyi bi transfer yapabiliriz..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

CL DEN 17 MİLYON EURO GARANTİLENMİŞ..

fb ve gs parasız yaptı bnları..tabi forma arkası reeklamın önemi var
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

garantilenmişte.. daha yapılacak çok iyi bir 10 numara transferi var.. + yabancı kontenjanımız sorun olacaktır..

Ben yeterli görüyorum şuan için hucum hattımızı..

NİHAT
HOLOSKO
TELLO
ve inş. gelirse deco..
Bunların yanında iyi bir bobo'da olursa..

Yeterli gibi..

Biz madrid değiliz ki her açık kalan bölgeye süperstar transfer edelim öyle bir imkanımız yok maalesef
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

yeterli degil bence...
nihat sakatlandimi bobo zaten ölü
holosko nobre nereye kadar götürecek bu isi???
telloyu delgadonun yerine forvet arkasinda oynatsan kac mac dayanir???
yusufa ne kadar uzun süre güvenebilirsin
BIR DELGADONUN YERINE ORTA SAHA BIRDE BOBONUN YERINE FORVET $ART!!!

melankolizm

bence normalde yeterli ama Bobonun isteksizliği bu sonucu doğuruyor.
istemiyorsa gidebilir gerçekten. yerine  bitiriciliği yüksek pivot  santrafor alınabilir..

+18 !

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 30, 2009, 15:02:06

Bobo vurmuyor..
Rakip ceza sahasına kadar çok iyi gidiyoruz ama futbolun meyvesi gol olmayınca olmuyor..
Şu Barış kupasında oynadığımız maçlarda çok iyi oynadık ama sadece şut konusunda eksiklerimiz var..

Şaka :D dimi ?

eyup1903

eğer sağlam bi bobo varsa asla ihtiyaç olmaz sorun bobo da eğer oynayacaksa gerekmez ama oynamayacaksa peynir ekmek gibi şart

Alp Erdem

bizim forvete ihtiyacımız yok  bobo satılırsa nihat nobre holosko zaten tek forvet oynater denizli ama genç bi forver olsa iyi olurdu batuhan gibi

Büyükmustafa

Bobo artık gitmeli,bu form durumuyla yararlı olacağını hiç sanmıyorum.

Nihat hücum hattında çok iyi bir silah,ama sakatlığı beni korkutuyor.Sezon içerisinde Nihat'ın sakat ve Bobo'nun formsuz olduğunu farz edersek geriye Holosko ve Nobre kalıyor.Yetersiz kalır bana göre,Bobo gönderilip yerine bir forvet alınabilir...Sorun şu anda forvetleri topla buluşturamamak,bunun için çözüm bulunması lazım.10 numaramı olur 10.5 bu olur ona teknik heyet karar versin.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: +18 ! - Temmuz 30, 2009, 17:10:21
Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Temmuz 30, 2009, 15:02:06

Bobo vurmuyor..

Şaka :D dimi ?

Bende şaşırdım Delgado konusunda :)
Since 1903

carsi52

Bobo yerine çok iyi bi forvet alınması lazım.
Delgado yerinede bi 10 numara..
Bölünür senin için uykular!

+18 !

Peki Batuhan kaLsaydı forvet ihtiyacımız oLacakmıydı ?

Hayır ..

Sen 3 kuLvarda yarışacaksan Batuhan'ı takımda tutman Lazımdı en azından Türkiye Kupasında oynatıp Nihat'ı HoLosko'yu Bobo'yu dinLendirme şansın oLurdu ..