Ana Menü

Brezilya Ricardinhoyu istiyorrrrrrrrr

Başlatan carsiköln, Şubat 04, 2007, 10:47:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsiköln

Brezilya'da transferin gözdesi Rico

Brezilya'nın Juventude kulübü, Beşiktaş'ı ayağa kaldıran adam olan Ricardinho'nun peşine düştü. Brezilyalı yöneticiler, hayal kırıklığı ile sona eren sezonun ardından "Taraftarı havaalanına toplayacak" bir transfer sözü verdi.

Ancak kulüp yönetimi söz vermesine karşın hayal kırıklığına uğrayan taraftarını mutlu edecek bir yıldız transferini maddi sıkıntı yaşadığı için gerçekleştiremedi. Kadrosuna da sadece Japon kulübü Albirex Niigata'dan 34 yaşındaki Fabinho ile Atletico-PR'den Wiliam'ı kattı.

BREZİLYA'DA MANŞETLERDE

Ancak yıldız futbolcu transferi bekleyen taraftarlar adı sanı duyulmamış bu iki futbolcunun alınması ile ayaklandı. Juventude yönetimi çare aramaya başladı ve planlarını Red Bull ile imzalamak üzere oldukları sponsorluk anlaşmasına göre yapmaya başladı.

Eğer anlaşmaya son nokta konulur, Red Bull'la sözleşme imzalanırsa Juventude yönetimi bu anlaşmadan gelecek parayı Ricardinho'nun transferi için harcamayı planlıyor. Brezilya'da yayın yapan bütün gazeteler de dün Juventude'nin Ricardinho'yu transfer etmek istediğini manşetlerine taşıdı.

Biz manyak mıyız ki satalım

Juventude'nin Ricardinho'yu transfer etmek istemesine Beşiktaş yönetiminden sert cevap geldi. Ricardinho'nun satılık olmadığını söyleyen Beşiktaş Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot, Brezilyalı yıldızın futbolu Beşiktaş'ta bırakacağını belirterek, "Ricardinho'yu kimse bizden alamaz.

Hiçbir kulübün parası da Ricardinho'yu almaya yetmez" dedi. Celal Kolot, Juventude yönetiminin Ricardinho'yu transfer etmek için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğu hatırlatılınca da "Ricardinho bizim için çok önemli bir futbolcu. Biz manyak mıyız ki Ricardinho'yu satalım" diye konuştu.

helalllllllllll sana beeeeeeeeeeee  :alkis
Inadina Beşiktaş

GöKHaN

Hadi anam Baska kapiya ;D bizim saticak Richardinho isminde Oyuncumuz yok, Baki diye bi starimiz var isterseniz ama bide Richardinhoyu bi ara yedekde birakin Mehmet Sedefide üstüne ilaveden verek ;D
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

@LAYINA GİDER

evet başka kapıya rico bizimdir krampon bağlarıda sizindir

rico_ pasa

Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

2 dia 2 muerto

Rico'nun kramponunu bile satmıyoruz kardeşim...

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Delirdik

biz manyak mıyız ki sataLım gibisinden bir Laf yakışmamış. Ayrıca bu tarz tekLifLer onur verici çocuk azarLar gibi demeç vermenin gereği yok.
Rico' da burada gayet mutLu gözüküyor ne o gitmek ister ne de biz satmak..
paşamız o bizim bee :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Unforgiven

Ricardınho gitmek isterse eğer!! buna ne manyakmıyız diyen klup yöneticleri engel olur,nede hiç bir klubün yetmez denilen parasi engel olur. Yöneticilerimiz biraz daha usturuplu demeçler verirse eğer o zaman daha iyi olucaktır.Ricardınho Beşiktaş JK oyuncusudur ve ona gelen her teklif camiamızı onurlandırır.Umarım böle oynar ve hep teklif gelmeye devam eder oda bizden sıkıldiği zaman gitmek isterse satılır.Gercek bir efsane olarak Beşiktaş JK kalmak ister ve adını yazdıırı bu kadroya  ;)
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

rıco ıstemedıgı surece ınonuden ayrılamaz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

parayi gorurlerse bunlar ricoyu degil, uzerine delgadoyuda satarlar..

simdiye kadar cok gorduk...FIYAT arttirma politikasi olmasin????

bu yonetim ve bu baskan, nasil para icin futbolcu satmaz??
para gelsin, borclar biraz daha azalsin diye neler neler yapiliyor..

bir Ricoda satilir merak etmeyin.. Ki bu satmam etmem dogruysa valla
eski Besiktas ruhu geri mi donuyor diye dusunmeden edemicem???

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BjKli_10-ur

Walla Rico Brezilya ya dönmez zaten Avrupa ya açılmak için geldi bize seneye giderse hiç şaşırmam
Sensiz geçen günlerin ...

BerkAy1903

19o3

ekul_2678