Ana Menü

Denizli'den şok istek

Başlatan Simurg, Temmuz 22, 2009, 12:05:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Denizli'den şok istek
Yaptığı ilginç açıklamalarla gündem yaratan, Mustafa  Denizli, yönetimle yaptığı görüşmede olay yaratacak bir talepte  bulundu

Denizli'den şok istek
Yaptığı  ilginç açıklamalarla gündem yaratan, Mustafa Denizli, yönetimle yaptığı  görüşmede olay yaratacak bir talepte bulundu... Taraftarların ve camianın dört  gözle beklediği yıldız isimlerin transferini veto eden Denizli, Başkan Yıldırım  Demirören'den 3 yardımcı antrenör alınmasını istedi. Yapılan özel görüşmede,  "Geçen sezon çok yoruldum, günlerce uykusuz kaldım. Daha hala normale dönmüş  değilim. O dönem geçiş süreci olduğu için katlandım. Ancak şimdi bunu  düzeltmemiz gerekiyor. Bu nedenle üç yardımcı antrenör daha istiyorum" dedi.  Tecrübeli hoca belirlediği ve anlaştığı isimleri de Başkan Yıldırım Demirören'e  açıkladı: Ümit Kayıhan, Tahsin Demir ve Şakir Özkayımoğlu...

Başkan şaşkına döndü

Mustafa Denizli'nin bu isteği  sonrasında şaşkına dönen Başkan, "Bu konumda Beşiktaş'tan gelen hoca olmayacak.  Bu durum çok tepki alır ve kimseye açıklayamayız. Kendi içimizden hoca  yetiştirmemiz de bizim için çok önemli. Şu anda bu isimleri kabul etmemiz mümkün  değil" karşılığını verdi. Mustafa Denizli, Tayfur Havutçu'nun da tıpkı Aykut  Kocaman gibi sportif direktör, Zafer Öğer'in de PAF takım antrenörü olmasını  önerdiyse de, Başkan bu isteği geri çevirdi.

Orhan  Yıldırım-Fanatik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..