Ana Menü

Ferrari ve Fink Yusuf'tan şikayetçi

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 20, 2009, 19:59:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Usta futbolcunun attığı şık çalımlarla adeta başları dönen yeni transferler Mattefo Ferrari ve Michael Frink, arkadaşlarına dert yandı.

İKİNCİ BAHARINI YAŞIYOR

29 Haziran'dan itibaren İstanbul'da yeni sezona hazırlanan Beşiktaş'ta, Yusuf Şimşek fırtınası esiyor. 34 yaşında olmasına rağmen gençlere taş çıkartan Yusuf, müthiş çalışma isteği ve hırsıyla İspanya kampı öncesi en hazır isim olarak dikkat çekti. Htspor'un haberine göre, Adeta ikinci baharını yaşayan Yusuf, göz kamaştıran performansıyla Delgado'nun yokluğunda orta sahada "organizatör" görevini üstlenebileceği izlenimi de verdi.

TOPLA SANKİ DANS EDİYOR

Başarılı oyuncu, özellikle takıma yeni katılan Michael  Frink ve Matteo Ferrari'yi de kendisine hayran bıraktı. Çift kalelerde "bacak arası" dahil bir çok çalım yedikleri siyah beyazlı yıldızı bir türlü durduramayan iki oyuncu, "Böyle bir yetenekle karşılamadık. Sankli topla dans esiyor. Dünyada geçemeyeceği kimse yok" demekten kendilerini alamadı. Mustafa Denizli'nin Yusuf'u zaman zaman 10 numara pozisyonu içerisinde kullanması bekleniyor.

TELEFON KULÜBESİNDE BİLE ÇALIM ATARIM

"Yürüyerek" çalım atan Yusuf Şimşek, bir röportajında kendisini trafikte çeviren polis ile yaşadığı diyaloğu şöyle aktarmıştı: "Memur bana, "Oğlum senin telefon kulübesinde bile çalım atabileceğini söyleniyor, doğru mu?" diye sordu. Ben de güldüm ve "Evet, doğrudur" dedim. Sonra oğluyla konuştu, yanında benim olduğunu söyledi. Ardından da "Tamam gidebilirsin" dedi. Bu yetenek Allah vergisi.

SIRRI DÜZENLİ AİLE HAYATI

Fenerbahçe macerasının ardından kariyerinde inişe geçen, Denizli'de kendisini bularak 30'undan sonra iki transfer yapan Yusuf, her fırsatta başarısını düzenli aile hayatına borçlu olduğunu söylüyor. Yusuf, "Çıkışa geçmemin tek ve kesin bir nedeni var; evlenip çocuk sahibi olmam. Artık çok daha fazla sorumluluk sahibiyim. Niye futbol oynadığımı daha iyi biliyorum. Oyunum daha da olgunlaştı" dedi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Büyükmustafa

Bunu "Yusuf iyi çalım atamıyor,çalım yiyen oyuncu kötü". diyen Erman Toroğlu okusun.

NoPasaran

Hep derler ya Yabancı oyuncu hayranlığıo diye..

Yusufunda adı Delgado olsaydı..

Bugün Forma satışı 10 kat artardı..

Ben yusuf sahada iken mutlu oluyorum güven duyuyorum..

Şampiyonlar Ligindede iş yapğacağına inanıyorum açıkcası :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yusuf Türkiye Ligi için yeterli kapasiteye sahip yani bizi türkiye liginde idare eder bizi.
Ama CL'de bizi idare edebilceğine pek inanmıyorum.
Bölünür senin için uykular!

Büyükmustafa

Şampiyonlar ligi için umudu olan var mı gerçekten?.En fazla gruptan çıkarız o da motivasyon çok üst düzey olursa,sonra geliriz gerisin geri lige...

Yusuf'un yerinde Messi olsa şampiyonlar ligi yine hayal.Şampiyonlar ligi hedefleniyorsa her mevkinde üst düzey oyuncu bulundurmak zorundasın.Uefada belki kayda değer birşeyler olabilir...

carsi52

Şampiyonlar ligi için umudu olan var mı derken şampiyonlar ligi kupasını kazanmayı mı diyorsun ?
Yoksa Şampiyonlar Liginde başarıyı mı ?
Bölünür senin için uykular!

CR7

Andreas Frink ???

bu adam kim

andreas fritz yazacakken son anda "fink de olabilir lan frink mi yazsak acaba?her yönden kurtarırız kimse ilk adının michael olduğunu da bilmez" demişler herhalde

yusuf'a gelirsek;
bu adam çalım atıyor ediyor iyi güzel de
bir de tam kapasite ile oynayıp 90 dakikayı çıkarabilse var ya
o zaman görün siz bizi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Alp Erdem

o kim bizim micheal fink mi yoksa başkasımı?

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Temmuz 20, 2009, 20:51:34
Hep derler ya Yabancı oyuncu hayranlığıo diye..

Yusufunda adı Delgado olsaydı..

Bugün Forma satışı 10 kat artardı..

Ben yusuf sahada iken mutlu oluyorum güven duyuyorum..

Şampiyonlar Ligindede iş yapğacağına inanıyorum açıkcası :)

Volkancim, Sampiyonlar ligindeki kaliteye bak, ordaki takimlara bak,
Yusufa bak, ahi gitmis vahi kalmis, üflesen düsecek,
orta sahada kaybolur Yusuf... Artik 35lik Yusuftan hayir bekleyecegimize
35lik Rakidan hayir beklerim daha iyi ..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Valla 35 lik rakı seni sarhoş eder
Yusufta rakibi sarhoş eder..

Farkı

Yusufun üstüne beyaz dışında birde siyah olması  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net