Ana Menü

Yeni Sezon Formalarımız Tanıtıldı

Başlatan CR7, Temmuz 17, 2009, 23:28:57

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

çubuklu güzel,baklavalı fena değil ama beyaz çok kötü

ilhan mansız_melis

ıyyy bu ne yaaa

sadece baklava desenli güzel diğerleri berbat
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Kralkartal21

Sadece Çubuklu desen anlarımda... SADECE BAKLAVA DESENLİ!!

Nasıl bi zevk bu anlamadım gitti..
Yüzyılın en iğrenç forması olmaya aday!!
Yada neyse..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Kralkartal21

Ben zevkine bişey mi dedim!
Sadece şaşırdım.. Oke!

+18 !

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 18, 2009, 17:11:34
zevkler tartışılmazmış dimi
Ya birinin zevki adam öLdürmekse o zaman napcaz :)

ilhan mansız_melis

Cem Goren

o kadar bekledık gele gele bunlarmı eldı anlamıs degilim
sadece cubuklu forma alınabılecek durumda oda adı cubuklu o yuzden
adidasın dıger takım formalarına bakıyorum bıde bızımkılre bakıyorum sok gecırmemek elde degil

o damala dıye lanse ettıklerı anneannemın ordugu kazak gıbı olmus grı-sıyah moda oldu herhalde barı onun sıyah beyazını yapsaydınız

beyaz formada kartal pencesı falan dediler ama bilmem kaç tane çizgi var oda garıp bı tasarım

bence her halta karısan yonetım forma olayınada karıstı..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

klüpten açıklama geldi forma satışları çok yoğun yetiştiremiyoruz bu kadar kısa sürede bu kadar forma satışı beklemiyorduk diyorlar :lol:
yüzyılın patlaması olmuş; hakan aksoy ben bile bu kadarını beklemiyordum demiş; özellikle baklava dilimli forma için şimdiden 1 milyon sipariş almışlar... :lol:
yalancıyı.....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Kartal Yuvası`ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  Hakan Aksoy, resmi siteden Beşiktaş Futbol takımı`nın  bu sezon giyeceği formalarının anlamlarını belirten bir açıklamada bulundu.

İşte Hakan Aksoy`un açıklaması :

Adidas ile ortak hareket ederek son halini verdiğimiz formalarımızın hikayelerini ve hangi düşünce ve duygularla bu formalarımızın tasarlandığını da siz değerli camiamla paylaşmak istiyorum.

Çubuklu Forma

Çocukluğumuzun ilk gözağrısı, ilk aşkımızdır çubuklu forma... Adına besteler yapıp, tribünümüzde haykırdığımızdır yağmurlu günlerde... Kutsal amblemimizin yansıması, şanlı tarihimizin aynasıdır... Siyah`la Beyaz`ın başlarının dimdik durduğu, en çok yakıştığı yerdir... Ölümle yaşamı ayıran çizginin Siyah`la Beyaz`ı ayıramadığının kanıtı, sellercesine coşkun bir aşkın vücut bulmuş halidir...

Beyaz Forma Güç, asalet, dürüstlük, onur ve gururun simgesi Kartal`ın, Beşiktaş'a attığı imzayı taşıdık bu formaya. Göklerin hakiminin, 1903'ten sonsuzluğa uzanan bir pençe izini düşledik bu formayı tasarlarken. Kartal yürekli futbolcularımızın göğsüne kazıdık onu, 106 yıllık tarihimizin tertemiz renginin üzerine.. Devam edecek güzel günlerin simgesi, umut dolu beyazın hatrına...

Baklava Desenli Forma

Şeref'iyle oynayıp Hakkı'yla kazananların takımı Beşiktaş, elde ettiği mirasını geleceğe taşıyor bu formasıyla. İlhamını Siyah beyaz baklava dilimli kazağıyla rakiplerinin karşısına çıkan Baba Hakkı'dan alan bu formanın anlamı çok derin. Atatürk'ün hafızalara kazınan kazağının devamı, geçmişine bağlı Beşiktaş'ın gözlerini geleceğe dikmiş hali... Baba Hakkı'nın bizlere bıraktığı miras... Geçmişinden kopmadan geleceğinden korkmadan...

Saygılarımla

Hakan AKSOY
BJK Yönetim Kurulu Üyesi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 18, 2009, 20:11:27

Baklava Desenli Forma

Şeref'iyle oynayıp Hakkı'yla kazananların takımı Beşiktaş, elde ettiği mirasını geleceğe taşıyor bu formasıyla. İlhamını Siyah beyaz baklava dilimli kazağıyla rakiplerinin karşısına çıkan Baba Hakkı'dan alan bu formanın anlamı çok derin. Atatürk'ün hafızalara kazınan kazağının devamı, geçmişine bağlı Beşiktaş'ın gözlerini geleceğe dikmiş hali... Baba Hakkı'nın bizlere bıraktığı miras... Geçmişinden kopmadan geleceğinden korkmadan...

Saygılarımla

Hakan AKSOY
BJK Yönetim Kurulu Üyesi

Alırsam bu formayı alırım

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Temmuz 18, 2009, 20:16:56
Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 18, 2009, 20:11:27

Baklava Desenli Forma

Saygılarımla

Hakan AKSOY
BJK Yönetim Kurulu Üyesi

Alırsam bu formayı alırım

O şanlı formanın üstünde Hakan Aksoy'un da dediği gibi 'kazak' taşımak istiyorsan tabi ki de al..

Yapsalardı ayrı bi kazak..
Yapsınlar Hakkı Yeten'in kazağından yine satılır yani..
Formanın üstünde kazak mı olurmuş! ?

CR7

ben de onu alacağım ilk
2. olarak da çubuklu
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)