Ana Menü

Buonanotte Beşiktaş'a

Başlatan +18 !, Temmuz 14, 2009, 15:13:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Siyah-beyazlı ekip, Tabata dosyasını kapattı ve rotayı River Plate'e çevirdi.
Delgado'nun yerine kaliteli bir oyun kurucu arayan siyah-beyazlı ekip, Tabata dosyasını kapattı ve rotayı River Plate'in 21 yaşındaki süper yıldızı Buonanotte'ye çevirdi.

Delgado'nun yerine 10 numara arayışlarını sürdüren Beşiktaş, River Plate'in yıldızının peşinde.
Takviye gerekiyor Siyah-beyazlılar, '10 numara' arayışında rotasını Arjantin'e çevirdi. Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, River Plate'te forma giyen Diego Buonanotte'yi yeniden gündeme aldı. Kaptanın geri dönmesinin şubat ayını bulacak olması nedeniyle bu bölgeye takviye yapmayı hedefleyen Kara Kartal, 21 yaşındaki Buonanotte için girişimlerini hızlandırdı.
Yeni Messi yolda Tekniği ile "Geleceğin Messi'si" yorumu yapılan genç yıldız için Arjantin ekibinin 5 milyon euro bonservis talep ettiği öğrenilirken, siyah-beyazlıların bu rakamda indirim istediği belirtildi. Benfica'nın da listesindeki Buonanotte için Mustafa Denizli de onay verdi. Tabata ve Sapara olmazsa, Arjantinli futbolcunun transferine kesin gözüyle bakılıyor.
Biz işimizi biliriz! Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli gazetecilerin, "Transfer yapacak mısınız? Son dönemde Beşiktaş'a ayrılan yerlerin azaldığı görülüyor?" söylemine, "Sayfalardaki yerimizi transferler değil, biz büyütürüz. Bu işi nasıl yapacağımızı biliriz" yorumunu yaptı. Tecrübeli hoca, takım kadrosunu 22 kişiye indireceklerini belirterek, "Lige % 75 hazır girmek istiyoruz" ifadesini kullandı.

Kaynak: MynetSpor

NoPasaran

FM DE YILDIZ :D

Kısa boylu bir yetenek :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KartaL_Gurkan

ben tanimiyorum kendisini ama okudugum kadariyla hizli ve teknik biriymis.
kücük messi diyorlarmis kendisine :D
hayirlisi olsun.

carsi52

Evet kısa boylu bişey bende tanıyorum.Eğer gelirse faydalı olabilcek bi kişi.
Bölünür senin için uykular!

CR7

ya benim istediğim 2 adam var
delgado gidderse quaresma
bobo giderse radamel falcao
gerisi yalan benim için
ama iyi futbolcu
arjantinli olması da del solar ve del gado'dan sonra şüphe uyandırıyor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

mes

Gelsin yaw cok hosuma gitti Tabatan daha cok istiyorum ins. gelir.
MeS

beckyZWICKY

Kucuk messi değil Yeni Messi deniliyor arjantinde ona. Quaresma olayına kendimizi kaptırmamak lazım, tabikide imkansız değil ama çok zor maalesef. Buonanotte'nin bi kaç maçını ve videolarını izledim genç bir yetenek bence faydalı olacaktır. En azından delgado ve tabata'dan 2 gömlek üstün görüyorum. Üstelik çok genç uzun vaadeli yararlanılabilecek bir futbolcu. gelirde dikiş tutturamasa bile satılmasınında zor olacağını düşünmüyorum.

Buda 1 tane videosu;

http://spor.video.mynet.com/video/347794
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Cem Goren

Siyah beyazlı takımın yaptığı 5.7 milyon euroluk teklife olumsuz yanıt veren Arjantin kulübü 7 milyon euroda ısrar ediyor. Görüşmelerin sürdüğü ve bu transferin bitmesinin an meselesi olduğu öğrenildi

Milliyet'in haberine göre, Transfer çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Beşiktaş, Diego Buonanotte'yi kadrosuna katmakta kararlı. Siyah beyazlı kulübün 5.7 milyon euroluk teklifini geri çeviren River Plate'in 7 milyon euroda ısrar ettiği belirtildi. Taraflar arasındaki görüşmelerin devam ettiği, Beşiktaş'ın söz konusu transferi bitirmesinin an meselesi olduğu ifade edildi.

Buonanotte'yi Beşiktaş'ın yanı sıra Barcelona, Benfica, Palermo, Napoli, Fiorentina ve Athletico Madrid'in de istediği ancak bu takımlar arasındaki en iyi teklifin şimdilik siyah beyazlılara ait olduğu öğrenildi. Ancak genç yıldızın, önündeki birçok örnek gibi ilk tercih olarak Barcelona'yı gördüğü bildirildi. 1988 doğumlu olan Diego Buonanotte, 1.61 boyunda ve vatandaşı Lionel Messi ile örtüşen bir oyun stiline sahip. Ülkesinde de 'Yeni Messi' olarak anılan 21 yaşındaki futbolcu, Arjantin Kapanış Ligi'nde oynadığı 17 maçta 9 gol atıp, 2 de asist yaptı. Buonanotte'nin River Plate ile mevcut sözleşmesi 2010 yılında sona erecek. River Plate'in 1 yıl sonra serbest kalacak olan futbolcusunu bu sezon elden çıkarmasına kesin gözüyle bakılıyor. Arjantin kulübünün 7 milyon euroyu verecek kulübe Buonanotte'yi vermesi bekleniyor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KartaL_Gurkan

Insallah gelir ama Benfica da cok ciddi bir teklif sunmus galiba.

yg senin Falcao Portoya gitti..hemde cok iyi bir fiyata.
Kaptilar Falcaoyu yaaaa :)

beckyZWICKY

transfer piyasasında iyi bir oyuncuya üstelik çok genç bir oyuncuya 7 milyon avro bence uçuk bir rakam değil. Bence almalıyız. içimden bi ses Buonanotte gelirse çok iyi işler yapacak diyor o yüzden gelmesini çok istiyorum.

Aha şuraya yazıyorum eğer biz almassak ve bu sezon bi avrupa takımına giderse 2 sene içinde fiyatı 2-3 katına çıkıcak.

unutmam gereken..

NoPasaran

Çok küçük

Servet yer bunu  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

son maçta öyle bir gol attı ki ;D

carsi52

Servetin bacağının arasından geçip gol bile atar ;D
Bölünür senin için uykular!

CR7

beckyZWICKY

ne yapıp edip almalıyız! 2 sene sonra fiyatı 30 milyon avro olacaktır. Transferini en çok istediğim 2-3 oyuncudan biri

unutmam gereken..