Ana Menü

Sivas Katliamı!!!!

Başlatan Cem Goren, Temmuz 02, 2009, 15:40:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdibatmaz

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 13, 2009, 20:37:19
Ölenlerin Allah ruhlarını şad mekanlarını cennet etsin...
Deliller olmadan kimse kimseye suç atmasın...

kimsenin onların avukatlığını yapmasına gerek yok ki. suç var işte. yanıyor otel. faillerine de istediğim kadar ballandıra ballandıra küfür ederim kimse birşey diyemez. derse savunmuş olur. yani burda kimse "şu" yakmış demiyor ki. isim verilmiyor. görüntüde yakanlara lanet okunuyor. suçlular belli yani. daha neyin açığa çıkması beklensin ki.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Ben Alevi bir ailenin, şu an Hristiyan bir çocuğuyum..

Ne yalan Konuşayım Sivasta olanları bazen seyrederken İNSALIĞIMDAN utanacak boyutlara geliyorum.Bu nasıl bir zihniyetin parçasıdır diye..

İslama Uzanan Eller Kırılsın
Tekbir Allahu Ekber
vs vs vs

Ancak açık konuşmak gerekirse beni orada olaylardan daha çok yarayalan

Şu an burada olduğu gibi Toplumumuzun büyük kesiminde bu olaya öldürülenlerin çoğunluğu "Alevi" diye lanetlememesi ve yeterli desteğin oluşamaması..

Türk Toplumunun büyük bölümü Sünni kesimini oluştururuyor. Bu ayrımı neden söylerler onuda bilmiyorum. Hristiyanlıktada Mezhepler vardır ancak bu şekilde değildir. Bu bir İnanış meselesidir bişey diyemem elbette ancak, bu şekilde Sünni Alevi ayrımını en içten duygularla yapıp nasıl olurda Ramazan Ayında oruç tutar namaz kılar anlamak zor..

carsi52 demişki;

Alevide olsa kardeşimdir..

Güzel kardeşim neden bunu söylemek zorundasınız ki. Aleviside Ateistide Hristiyanınıda kardeş kabul etmetedikten sonra nasıl olacakta İSLAM DİNİ SEVGİ DİNDİRİ Diyeceksin..

Gözlerinizi kapatınşimdi ve İslam deyin kendi kendinize..

Kavga
Gürültü
Açlık
Kan
Göz yaşı

ne kadar olumsuz şey varsa aklınıza gelmiyor mu?

Nedir bunun sebebi düşünmüyormusunuz?

Siz düşünmeden ben cevap vereyim ..Yaptığınız ayrımlar, birbirinize olmayan sevginiz ve kimse kusura bakmasın SHOW İMANI..

Namaz Kılıp Oruç tutup GÜnde 3-5 kere Allah deyip iç çekip, Sivas Katliamnını yapmak , ona lanet olsun diyememek , içten gelerek karşı koyamamak hepsinde SHOW İMAN yatıyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ben o kelimeyi senin anladığın şekilde kullanmadım volkan abi.
Ha istediğin gibi anlayabilirsin ama yanlış anlama diye bi uyarim dedim yanlış anlaşılma olmasın.Alevide olsa kürtte olsa çerkezde olsa kardeşimizdir hepsi bunda yanlış anlaşılcak bişey bulamıyorum ben ve susuyorum.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Birbirimizi kirmadan devam edelim lütfen...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 14, 2009, 19:03:40
Sana artık bişey söylemiyorum hatim indirdim sayende.
Çünkü bişey söylersem çok büyük cezalar alabilirim.

Sercan sence burda hatim indirmek hangi anLamda kuLLanıLmış ?

Cem Goren

ne olursa olsun kım hangı goruse mensup olsun herkesın kendıne gore nedenlerıde olsa bunu yapmak kımsenın haddı degil ortada resmen bir ınsanlık sucu bir ınsanlık lekesı var o yuzden tartısmanın yada goruslerımız dogrultusunda hareket etmenın zamanı degil...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Türkiye'de bugüne kadar yaşanmış en büyük ayıptır...

Kendilerini bi ... sananlar aydınları öldürdü bunun hesabı hala sorulmadı neden acaba ?

Yoksa işlerine mi gelmedi hiçbirinin...

Ölenlerin başı sağolsun...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.