Ana Menü

Yenı Sapkalar Kapısıldı...

Başlatan Cem Goren, Haziran 29, 2009, 16:22:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Beşiktaş yönetiminin, "Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın. Bırakın o ayrıcalık bizde kalsın. Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık" yazılı şapkalar satışa çıkar çıkmaz kapışılmaya başlandı.

Beşiktaş yönetiminin, ezeli rakibi Fenerbahçe'ye atıfta bulunarak, çıkardığı "Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın. Bırakın o ayrıcalık bizde kalsın. Herkese nasip olmaz Beşiktaşlılık" yazılı şapkalar satışa çıkar çıkmaz kapışılmaya başlandı. Kartal Yuvaları'nda satışa çıkan şapkalara taraftarların büyük ilgi gösterdiği açıklandı. buyuk ıhtımalle ımza stadda olacak burdan bunuda cıkarabılırz...     Resim   Resim   ben 2.sapkayı daha cok begendım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

20tl sankı cok olmus ya altı ustu sapka sonucta

CR7

bence de
bugün alacaktım çok pahalı geldi alamadım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

acaba kuması gorunusu 20tl edermı oda mechul bakmadım daha ama bu saaten sonra bakmanın bı onemı yok bakan arkadaşlar kumasının falan ıyı olmadıgını pazarda satılsa daha ıyı olacagını soyledıler yazılar ıcınde paragraf yazsak daha ıyı olur gıbısınden laf edenler oldu hakszıda sayılmazlar hanı zor bıseymı oraya sadece BESIKTASLI OLUNMAZ BESIKTASLI DOGULUR yazmak

yapsalar sapkaları 7,5-10 arası bısey fazla satılsa olmazmı dıye dusunuyor ınsan ama nerde o dusunce

djinonu

cok basit duruyor tasarimcimizin kafasina saksi dü$sün bayilsin ve yeni bir tasarimci getirilsin...
ben almak isterim ama gercektennnnnn cok basit duruyor

carsi52

Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

pek sevmem ben bu tarz sapkalari kafada cok kabarik durur , bir de fenerin ardindan sonra yapmamiz hic te hos degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

neden fenerle ugrasıyoruz anlamadım sen kendı ısıne bak mılletle bilmem ne yarısına gırıyorsunoldu olucak sıır falan yazsaydın sapkanın ustune kapısıldı dıyor ama ben pek ınanmıyorum

Simurg

Çok amaçlı bantlar gelmiş ben onlardan aldım bitane
şapkalara gelince hoş bulmadım daha güzel şeyler çıkarılabilirdi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..