Ana Menü

Mustafa Denizli'yle 1 Yıl Daha..

Başlatan Kralkartal21, Haziran 26, 2009, 15:44:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

BJK Nevzat Demir Tesisleri`nde düzenlenen ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören`in de katıldığı imza töreninde Mustafa Denizli, kendisini 1 yıl daha Siyah-beyazlı renklere bağlayan sözleşmenin altına imza attı.

İmza töreninde konuşan Başkan Yıldırım Demirören, Mustafa Denizli`yle ilgili basında yer alan bazı haberlerin kendilerini üzdüğünü belirterek, "Hocamızın, maddi değerler için bazı şartlar öne sürdüğü yönündeki haberler kesinlikle asılsızdır.

Türkiye`de iki kupa kaldırmış bir teknik direktörün böyle şeyler düşünmesi imkansız. Kendisi ilk günden itibaren yönetim kurulunun takdir ettiği şekilde Beşiktaş`ta kalacağını söyledi. Hocamız, Beşiktaşımız`ın 19 yıldır hasret kaldığı çifte kupa zaferini yaşattı. Kendisi şu andaki şartların daha da iyisini hak ediyor" dedi.

DENİZLİ: "İLK GÜNKÜ HEYECAN YOK AMA MUTLULUK VAR"
Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli ise lig bitiminde gerek Başkan Yıldırım Demirören gerekse de yönetim kuruluyla her konuyu konuştuklarını ifade ederek, "Yoğun bir sezon geçirdik. Benin yorgunluğum futbol yorgunluğu değil. Ben Beşiktaş`ta olmaktan dolayı mutluyum. Hedeflerimize bir bir ulaştık. Bu sezon da aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla birlikte büyük başarılara imza atacağız.

Şu anda belki de bende ilk gün heyecanı yok ama mutluluğu var. Beşiktaş ile bir yıl kontrat yapacağız. Benim prensip anlayışım budur. Bu tek yıllık çalışmalar herkes için çok daha iyi. Beşiktaş Kulübü, bir yıldan çok daha fazla bana sözleşme teklif etti ancak prensiplerim doğrultusunda kabul etmedim" şeklinde konuştu.

DEMİRÖREN: "TRANSFER YAPMAKLA ŞAMPİYON OLUNMUYOR"
Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli, sözleşmeyle ilgili açıklamalarının ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Transferde şu ana kadar geçen süreçte kendileriyle ilgili yapılan eleştirilere değinen Başkan Yıldırım Demirören, "Çok fazla transfer yapmakla şampiyon olunmuyor. Sahada mücadele ederek şampiyon olunuyor. Ben, doğru yerlere doğru transferler yaptığımıza inanıyorum. ŞU ana kadar çok önemli isimleri kadromuza kattık.

Bundan sonra da transferlerimiz devam edecek. Şampiyonlar Ligi`nde mücadele edeceğimiz için tabiki transfer yapacağız. Ancak Şampiyonlar Ligi`nde sizi şampiyon yapacak oyuncuları almak için Türkiye`de hiçbir kulübün bütçesi yetmez" dedi.

Haber 1903
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Mustafa Hocayı geçen seneki İmza törenini canlı izlemiştim bu senede öle izledim..

Ne yalan konuşayım gözlerinde geçen seneki ışığı hissetmedim. İnanmıyordu gibi..

Ama kalmak zorunda kalmış gibi..

Taraftardaki umutsuzluk malesef Hocadada göründü bende..

Umarım herşey değişiri. Belkide tatil yorgunluğudu..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 26, 2009, 19:52:45
Mustafa Hocayı geçen seneki İmza törenini canlı izlemiştim bu senede öle izledim..

Ne yalan konuşayım gözlerinde geçen seneki ışığı hissetmedim. İnanmıyordu gibi..

Ama kalmak zorunda kalmış gibi..

Taraftardaki umutsuzluk malesef Hocadada göründü bende..

Umarım herşey değişiri. Belkide tatil yorgunluğudu..

Kendiside söyledi zaten 'Belki ilk günün heyecanı yok ama devam etmenin mutluluğu var' diye konuştu..
Doğrudur yani..
Sonuçta bir sene boyunca başında durduğun takıma tekrardan geliyorsun.Alışılmış bir düzel var ortada..Artık heyecan yapmasınada gerek yok.. Normaldir yani..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

Kendini kanitlamak icin bir firsat, ama Denizli hocamiz, acaba hangi takimlara basari getirmis?
Kendine inanmiyor, cunki kendini taniyor, bu gercekten guzel birsey,
gercekci olabilmek, ve bos umutlar bagirmamak cok guzel...tebrik ederim hocamizi..

fakat, bu sene asil Denizli'nin takimi olacak, gecen senenin takiminin temelini Saglam atmisti .
Ve saglam atilan temele bir iki futbolcu monte edip, rakiplerimizinde puan kaybetmesiyle
bu yarisi birinci kapattik..

Ve bu sene hocamizin hoca oldugunu anlayacagiz... Ve bu sene umarim, var olan takima
bir iki onemli takviyelerle basari elde edecegiz..
Inanmayan hocayi istemiyorum, hoca inanmazsa futbolcularda inanmaz..
taraftar hic inanmaz... Bos hayallere kapilmaya gerek yok fakat
lige inanarak baslayip inanarak bitirmek cok onemli..

Gerci Denizlinin inanmadi tek sey Avrupa olsa gerek,
avrupa karnesi pek ic acici degil...Umarim avrupada hezimetler yasatmaz bize..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin bu sevdadan vazgeçersek allah belamızı versin!!

Liverpool maçındaki gibi ezik futbol oynamayarak, hücum yaparak hezimet yaşamaya varım ben!

Korkak futbolla hiç bir yere varılmıyor. Evet dünkü basın toplntısnda Demirören BİLE hedefimiz gruptan çıkmak dedi.. Ama M.Denizli merak etmeyin bizden istenilen şeylere karşılık verecez dedi  ;)

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş