Ana Menü

Flas...Gokhan Zan Galatasaray'da !

Başlatan Cem Goren, Haziran 22, 2009, 16:41:25

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 22, 2009, 22:50:41
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 22, 2009, 22:43:30
Diyorum abi Gökhan ın yerine Holosko veya Ernst gibi futbolcular olsaydı hemen uzatırlardı sözleşmesini...

Sen bu lafı ciddi olarak mı söyledin yoksa ortam yumuşasın diye espiri mi yaptın ?
Bölünür senin için uykular!

M34

Süper ya .. yeni ögrendim. Cok mutluyum. Fener'e gitseydi daha cok sevinirdim ama Galatasaray'a gitmesi de iyi oldu. Ha gayret ... Toraman ve Üzülmez kaldi ... ha gayret ...

Güzel günler yakin :-))

Virus oldugu halde girip yazayip dedim; o sekil sevindim yani  ;D

Büyükmustafa

Haklısın.Toramanla Üzülmez de gitti mi rahat rahat maç izleyeceğiz demektir...

NoPasaran

Alıntı yapılan: M34 - Haziran 22, 2009, 22:56:43
Süper ya .. yeni ögrendim. Cok mutluyum. Fener'e gitseydi daha cok sevinirdim ama Galatasaray'a gitmesi de iyi oldu. Ha gayret ... Toraman ve Üzülmez kaldi ... ha gayret ...

Güzel günler yakin :-))

Virus oldugu halde girip yazayip dedim; o sekil sevindim yani  ;D

virüs :-\

:P
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bizim forumdaki Virus temizlendi/temizlenirde Bu Demiroren Virusunu ruslar bile kaspersky ile temizliyemiyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 22, 2009, 22:55:23
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 22, 2009, 22:50:41
Alıntı yapılan: [KralKartal] - Haziran 22, 2009, 22:43:30
Diyorum abi Gökhan ın yerine Holosko veya Ernst gibi futbolcular olsaydı hemen uzatırlardı sözleşmesini...

Sen bu lafı ciddi olarak mı söyledin yoksa ortam yumuşasın diye espiri mi yaptın ?

Hayır çok mu gergin ortam espri yapiyim ?
Tamam Gökhan Zan iyi olmayabilir kabul ama bu kadar umursamamazlık yönetimin de suçu olmuyor mu ? neden Gökhan Zan a bu kadar yükleniliyor ?
Since 1903

M34

evet ya .. bende simdi okudum .. satti bizi gibi laflar ... neye üzülüyorsunuz anlamiyorum ki ... en ufak darbede sakatlanir, dogru dürüst antrenman yapmaz, oyuncu kacirir, abup sabuk kartlar görür, yersiz yerlerde foul yapar, hakeme devamli itiraz eder, topu oyuna sokamaz, teknik yönü sifir, mac sonralari sinir bozucu ici bos aciklamlar yapar ...

Ne cabuk unuttunuz Euro 2008 deki olayi .. Besiktas anlasmak istediginde, Euro 2008den sonra görüselim dedigini? Bir adam düsünün, evklenme teklifi yapiyor ... kiz da "Dur su güzellik kuruna gideyim; daha sonra baska taliplerim cikmazsa evleniriz" diyor. Ondan farksiz. Bedavaya gitmis .. gitsin ... zerre kadar umurumuzda olmamasi gerekir.

eyup1903

ya arkadaslar neyin tartismasini yapıyorsunuz ki gs li arkadaslarimla konustum felaket bize geldi diyorlar evet canli el bombasiydi ne zaman ne yapacagi belli olmuyordu iyi ki gitti kurtulduk kimsenin yasini tutacak degiliz bi odun dan kurtulduk ınönü ye cikacagi günü iple çekiyorum

[KralKartal]

Inonude full YONETIM ISTIFA diye bagirmayip

Topuz, Zan ve benzeri olaylarla bu konulari ört bas etmek isteyen
yonetim ve bazi grup taraftarlara sozum,

elbet birgun sizinde hakkinizdan gelecek BASKAN cikacak !!!

Aldiginiz bedava bilet, kombine, otobus, bedava tatil,
bedava yurt disi maclarina gitmeleri elbet bir baskan gelipte
KESECEK !!

Hele ki bir grup taraftar hic konusmasin, Besiktasin gelecegini bilet icin satanlar
birde onu bunu satti diye sucluyorlar... !!
Herkes kendine baksin, kimseyi kandirmasinlar...

Uzulen Gokhanin Ahmetin gitti icin degil, BEDAVAYA gittigi icin...
Satacaksan sozlesmeni yenileyeceksin... BEdava verilir mi
milli takim futbolcusu?

Cem Goren

ya bu saaten sonra uzatmaya gerek yok gokhan besıktastayen hangımız onu begenıyordu 1maç ıyı olsa obur maç kotuydu yada omzu cıkardı 1ay oynamazdı neyın tartısmasını yapıyoruz gokhan zan servetten hıcbır farkı olomayan bır futbolcu oda bı ara parlamıstı sımdı sondu bu saaten sonrada dovunmenın hıcbır anlamı yok tek fark servet 8milyon euroya gıttı gokhan bedavaya
gese bedava oyuncu arıyordu buldu sız sanıyormusunuzkı gokhan zana gs ıstedıgımız parayı verecektı tabıkıde hayır ee daha ne artık gerısını gese dusunsun
ben acıkcası sevındım gıtmesıne 2maçta bır omzu cıkan bır oyuncu bıze ne kadar faydalı olur bunu zaten yıllardır gorduk
ben ıddaa edıyorum gese yabancı stoper alacak ve gokhanda yedek kalacak neymıs rejkard ıstemıs yalan efendım koskoca rejkard gokhan zanamı kaldı

neyse 2kulubede hayırlı olsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

Buradaki temek sorun ; gökhan zan'ın iyi topçu olup olmadığı değil... Yeri geldiğinde kaptanlık pazubandını takan bir adamın para için Beşiktaş'tan ayrılması.

Bu ağır birşey ! Beşiktaş'ın kaptanlık makamı ağır ve onurlu bi makamdır... O pazubandının değeri parayla ölçülmez. Ama adam biraz daha fazla para uğruna, basıp gidebiliyor. Kendi tercihidir, eyvallah...

Sen yönetim olarak nobre'ye falan kaptanlık verirsen, kaptanlık makamının değerini böyle yerlerde süründürürsün

Cem Goren

sınan engın 2gun once telegolde demişti onu baskan halleder gokhan besıkasta kalır dıye....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Baskan bizi el aleme rezil ederse, baskan baskanligini bilmezse,

kaptan nasil kaptanligini bilsin?

taraftar taraftarliktan cikip, cikar grubu olusturmussa,

futbolcu ne yapsin???

Yazik..icler acisi bir durum...

IL Capitano

uzatilacak bir olay degil, kaliyorum deyip gitmedi, sadece biz istemedigimiz icin gs ye gitti, bunu unutmamak gerek..

Topuz olayi, Nihat olayi vede simdi bu, belki biraz fazla oldu taraftarimiz icin ama aldirmayin, dedigim gibi sadece ve sadece biz istemedigimiz icin gsye gitti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Nouma21

Yönetiminn bariz hatasıı var ne uzatalım demişlerr nede git demişler naapsın adam sonuçta aile baskısı falanda var gitti ortada kalmaktanda korkmuş belliki burası Türkiye belli olmaz bu işlere, hyrlısı olsun bana göre Beşiktaşlı duruşundan bişey kaybetmedi,gidip ben gsliyim derse o zaman konuşurz bunları bence...
İKÜ_BJk