Ana Menü

Denizli "İyiki Topuzu o fiyata almadınız"

Başlatan NoPasaran, Haziran 20, 2009, 10:33:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli, dün İstanbul'da zirve yaptı.   Demirören ve Denizli, başkanın İstanbul Anadolu Hisarı'ndaki evinde son gelişmeleri değerlendirirken sohbetin büyük bölümünü Mehmet Topuz meselesi işgal etti.       Denizli, bu konuda başkan Demirören'e "Mehmet Topuz 5 Milyon Euro'dan fazla etmezdi. İyi ki almamışız. F.Bahçe de 10.8 milyon Euro verdiği için pişman olabilir" diyerek başkana bu oyuncu ile ilgili net fikrini söyledi.

Mustafa Denizli'nin bu sözleri sonrasında Topuz yüzünden sıkıntılı günler geçiren Demirören rahat bir nefes aldı. İkili yeni transfer politikasını belirledi. Beşiktaş'a 19 yıl sonra çifte kupa kazandıran Mustafa Denizli, "Acele etmeye gerek yok" diyerek başkandan bir santrfor ve bir stoper istedi, başkan da 'Tamam' dedi.

Kaynak : Vatan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Denizli'den ben hiçbir zaman onu istiyorum lafı duymadım zaten hep gelse de olur gelmese de dedi bence de iyi ki almadık :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

kendi aldığı paraya kendi ekmeğine baksın !

mehmet topuz'u alsaydık "çok pahalı oldu"  mu diyecekti :)

Cem Goren

mehmetın pahalı old. zaten acıkca ortadaydı ama denizli aldıgımız zaman oyle dermıydı oda muamma
altın kapılarımız kan oldu tayfun