Ana Menü

Lugano Misillemesi !!!!!!!!

Başlatan Ersin Develi, Haziran 19, 2009, 21:20:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

bakmışız alexte geliyor isterseniz fenerle birleşelim

KeePSaKe

Ya ben bu haberi ilk duyduğumda konuyu açma gereği bile duymadım.Yalanın bu kadarıda olmaz yani :D
Since 1903

ilhan mansız_melis

Yok artık ben adam gibi biri gelse isterdim ama bu şeref yoksunu kişiyi takımımda görmek istemem
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Maddi konularda bir türlü anlaşamayarak Fenerbahçe ile yollarını ayıran Diego Lugano, Beşiktaşlı olmak[/] üzere... Mehmet Topuz'u Fenerbahçe'ye kaptıran Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Lugano'ya siyah-beyazlı formayı giydirerek ezeli rakibinden rövanşı almak için önceki gün gizlice İspanya'ya gitti.

Dün İspanya'da Uruguaylı oyuncunun

''
menajeri Juan Figer ile pazarlık masasına oturan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, küçük pürüzler dışında maddi konularda anlaşmaya vardı. İtalya'dan gelen teklifleri cazip bulmayan Lugano'nun Beşiktaş'ın başdöndürücü önerisine "Hayır" diyemediği belirtildi.  
kaynak: fotomac :)
kafaya koymuslar verecekler bıze luganoyu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

eğer bir inat yüzünden bu şeref yoksunu adam bize gelirse ne maça giderim ne kombine alırım nede kulübe yardımda bulunurum şerefsiz adam görmek istemiyoruz

NoPasaran

Eyüp Lugao ne yaptıki ya merak ediorum..

bizene gs ilşe kavgalarından allahını severseniz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

volkan ben bu çirkef adamı o kutsal forma altında düşünemiyorum fener e yakışan bi adam orada devam etsin yada kendi gibi çirkegf bi takım bulsun

rüştü ile nobre ye sesim çıkmadı biliyorsunuz ama bu adamı sindiremem

erdibatmaz

bu adam gelirse tribünden küfür ederim, yabancı madde atarım, aleyhine pankart açarım.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Haziran 28, 2009, 13:56:19
volkan ben bu çirkef adamı o kutsal forma altında düşünemiyorum fener e yakışan bi adam orada devam etsin yada kendi gibi çirkegf bi takım bulsun

Eyüp artık daha farklı akıyor yaşam..

Fenerbahçe Lugano ile anlaşamıyor ve en iyi oyuncularından birisini sen alabilirsin. Bu gayet normal ve büyüklüğümüze yakışan bir olay..

Lugano hırçın bir adam saha içinde ancak ona ne fenerli ne gs li nede Beşiktaşlkı diyebilirtiz..

Bonservisi elinde..Klup menfaatlerini düşünmek lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: eyup1903 - Haziran 28, 2009, 13:56:19

sindirtirler....bugune kadar sindiremeyiz dedigimiz bir cok seyi sindirdik..
bunuda sindiririz..üstüne bir bardak soguk su iceriz..olur biter
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Luganonun gelmesini isteyenlere bişey sorucam MEHMET TOPUZ olayında fener taraftarına miğdesiz diyorsak eğer lugano BEŞİKTAŞ'a gelirse bizde onu kabul edersek bizde miğdesiz oluruz.
Ne çabuk unuttunuz bize yaptıklarını ?
Ne çabuk unuttunuz bize 8 işareti yaptığını ?
Bize 8 işareti yapıp dalga geçen futbolcuyu nasıl olucakta sindirebilcez ?
Bu kadar miğdesiz BEŞİKTAŞ taraftarı ? Yapmayın etmeyin allah aşkına.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Topuz olayı ile nasıl bağdaştırırsınız anlam veremiyorum..

Topuz yemin etti mümküğn değil dedi.Ben Beşiktaşlıyım dedi vs vs vs O yüzden Fenere gittiğinde midesiz diyoruz  :)

Lugano olayı ise bambaşka bir olay..

Fenerbahçe sonuçta rakibimiz ve iyi fuıtbolcuları var. Biz gidip Selçuk yada Uğur Boralı istemiyoruz..

Rakibimizin iyi futbolcularını transfer ediyoruz yada etmek istiyoruz bu çok normal. Sadece Fener değil mümkünse GS dende alabilirler..Bunu neden midesizlik olarak nitelendiriyoruz..

Figo Reale gittiğin hepimiz vay be demedik mi ?

Kaleci Volkanıda alabilirler hatta. Bunları artık aşalım.

Eğer gidip Fenerin kovmak istediği Futbolcuları alırsak geçmişteki gibi bunlar hatadır ancak ilk  in değişmez elemanlarını alırsak o zaman alkışı hak ediyoruz :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Başkaları yapınca onlar miğdesiz şerefsiz olurlar.
Biz yapınca hiç bişey olmaz.
Mehmet Topuzu kabul etmek FENERBAHÇE CAMİASI İÇİN MİĞDESİZLİKTİR !!!!!!!!!!!

Eğer bize 8 işareti yapan bize her türlü çirkefliği yapan birisini kabul edersek bizde MİĞDESİZ oluruz.Bu kadar basit !

NoPasaran

Valla bu konuda sizi umarım dinlemezler zaten dinleselerdi bugün çifte kupa kutlayacağımızı sanmıyorum..

Hem Nobre Hem Rüştü geçen seneki performansları ile YERLİ OLMA özelliği ilşe bize çok büyük katkı sağladılar..

Bu seferde Lugano olayı var. Futbol dış saha işleri ile oynanmıyor artık. Lugano bize giderse FENER TARAFTARI kızsın,BİZ SADECE GÜLELİM BENCE :)

Lugano gibi bir adamı dışardan 7-8 milyon euro bonservis ödeyerek alalım sonra Başkana küfredelim klubu zarar ettirdi diye..

Bunlar mantık dışı işler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Fenerbahçe taraftarı miğdesiz felan değil arkadaş.Ben bunu anladım.
Luganoda gelsin bize tuncay şanlıda gelsin volkan demirelde gelsin.
Hepsi gelsin alayı gelsin.Renklerimizde değişsin sarı-lacivert olsun.
Amblemde değişsin.Taraftar gruplarının ismide değişsin.