Ana Menü

Denizli'den yöneticilere transfer resti...

Başlatan [KralKartal], Haziran 15, 2009, 11:26:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Mustafa Denizli, yöneticilerin ve menajerlerin "Brezilyalı ya da Arjantinli futbolcu alalım" önerisine, "Onlarla işim olmaz. Ülkelerine gittikleri zaman gelmek bilmiyorlar" diye tepki gösterdi.

HÜRRİYET'in haberine göre Cisse'nin yerine Alman ön libero Fink'i monte eden Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, kendisine, "Brezilyalı ya da Arjantinli futbolcu alalım" önerisinde bulunan yöneticilere ve menajerlere, "Avrupalı istiyorum" diyerek tepki gösterdi. Yabancı transferinin ancak kontenjanda boşluk oluşması durumunda gerçekleşebileceğini ifade eden Denizli, Bobo ve Zapotocny'nin ayrılması durumunda böyle bir girişimde bulunabileceklerini savundu.

Güney Amerikalı ya da Afrikalı futbolcu istemediğini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Eğer yeni bir oyuncu alacaksak, Almanya, İtalya ya da İngiltere'den gelmesini isterim. Bundesliga'da oynayan etkili bir forvet oyuncusu bize gelmek için hazır bekliyor.

Ernst gibi olmalı

Lütfen bana Türkiye'den kilometrelerce uzak ülkelerden oyuncu tavsiye etmeyin. Bu oyuncular ülkelerine gittikleri zaman gelmek bilmiyorlar" dedi.

Siyah beyazlı takımın genel olarak önemli bir sıkıntısı olmadığına dikkat çeken Mustafa Denizli, şöyle devam etti: "Bobo ve Zapotocny'nin gönderilmesi halinde mutlaka iki takviye isterim. Gelecek oyuncular kaliteli olmalı. Menajerlerin dayatttığı Arjantinli ya da Brezilyalı oyuncularla işim olmaz.

Beşiktaş'a gelecek oyuncu benim devre arasında getirttiğim Ernst gibi tekniği sağlam ve güçlü olmalı."

Kaynak : Hurriyet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Cem Goren

hocam sonunda pıyasaya cıktın be mıllet aldı gıttı sen tatıldeydın dedik kafasını toparlasın ama artık tasın altına elımızı koymanın zamanı geldı bu sene bızım ıcın daha onemlı bunun farkına varsın herkes
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Tolgahan_BJK

ben mustafa denizliyi istemiyorum...

ammaaaa...

adamı tutuyosanız takımda işine karışmayın. Nası biliyosa öyle yapsın

Guti ORÇ.

transferi neden yönetim karar verir

ha tamam ronaldoyu kakayı getirecem diyorsan eyvallah ama farklı ise bırakın takıma listeyi teknik direktör çıkarsın nerde eksik var ondan iyi mi bileceksiniz

carsi52

Benim bildiğimde transferi hoca karar verir.
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

Okurlarımız bize sık sık transferler hakkında sorular soruyor ve bilgilendirmemizi istiyor.

Öncelikle açıkça itiraf etmeliyiz ki bildiğimiz her gelişmeyi Beşiktaş"ın menfaatleri adına sizlerle paylaşamıyoruz.

Bu tip olasılık haberler ile ilgili basında çıkan haberleri sadece sizler için topluyoruz ve sunuyoruz.

Oysa bildiğimiz ancak henüz kimsenin bilmemesi gereken çalışmalar var.

Sizlere de haksızlık etmemek adına neler olup bittiğiyle ilgili bir ufak tur sunacağız.

Öncelikle bilmeniz gereken en önemli konu transferle alakalı kararları sadece Mustafa Denizli veriyor.

Ne kadar parıltılı isimler dahi olsa Mustafa Hoca"nın istemediği bir isimle görüşülmüyor.

Transfer sezonu açıldığında ilk olarak niyet şampiyon takımı bozmadan Türk takviyeleri yapıp gerekli ihtiyaçları karşılamaktı.

Bu sebeple Topuz ve Nihat isimleri üzerinde çok duruldu.

Ancak her iki transferin toplam maliyetinin 30 milyon EURO"ların üstüne çıkması, camianın Başkanı frenlemesine sebebiyet verdi.

Genel kanaat, bu şekilde davranmanın takımı bozmayalım derken bütün takımın ahengini bozacağı yönünde oldu.

Mustafa Denizli"de kamuoyu önünde benim olmazsa olmazım değiller mesajı verince Demirören frene bastı ve taraflar B planını devreye koymaya karar verdiler.

B planı ise defans, orta saha ve forvete 3 süper yabancı almak.

Bu durumda yabancı kontenjanı dolu olduğu için oyuncu satılması gerekecekti.

CISSE başarılı istatistikleri olan ve herkesin sevdiği bir oyuncuydu.

Ancak gamsız halleri ve bunun üzerine başarı ve paraya doymuş olduğundan sözleşmesi uzatılmadı ve daha ofansif özellikleri olan , hem başarıya aç ve maliyeti % 20 daha ucuz olan Michael Fink tercih edildi.

Forvet arayışlarında basına yansıyan SAHA ve ROSENBERG alternatif olarak şimdilik çantaya konuldu. Ancak Saha"nın müzmin sakatlık problemi ve Rosenberg"in kale önünde saç baş yoldurabilecek sakarlıkları, Bobo"nun yerine dimyata prince giderken eldeki bulgurdan olmayalım düşüncelerini yarattı.

BÜYÜK GÜN CUMA
-----------------------------------

Cuma günü Başkan nefes kesecek yıldızlar listesini Mustafa Denizli"nin önüne koyacak.

Kimler mi var ? Biz biliyoruz ama maalesef sizlere söyleyemiyoruz.

Haksızlık olmasın diye ipuçları verelim, Barcelona"da oynayan oyuncular, milli takımlarında oynayan oyuncular, İtalyanlar ve Kuzeyliler var.

Topuz"a o parayı verene kadar koşa koşa gelecek adamlar hepsi, hemde Şampiyonlar Ligi tecrübeli ve 30 yaşını geçmemiş adamlar.

Cuma günü Başkan açık büfe ziyafet sofrasını Mustafa Denizli"nin önüne koyacak ve dile benden ne dilersen diyecek.

Denizli"nin kararından sonra ticari görüşmeler başlayacak.

Bu işler yaklaşık 1 ay sürer, bu yüzden sakin ve mutlu olun..

Para, pul, oyuncu, herşey var, zor olan doğru seçimleri yapmak.

Seçimleri ise sadece Denizli yapacak.

Denizli seçimlerini tamamladıktan sonra, yine olacak isimleri ilk biz size söyleyeceğiz söz..

Yanlış adamları seçerse zamanı geldiğinde kimleri seçmediğinide anlatırız.

Son mesaj : RAHAT OLUN

HABER 1903
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

haber 1903 :ahaha

ona bakarsan Topuzda cuma gunu ucakla geliyordu Besiktasa
imza atiyordu..

Bircan*

ihsan abicim senin gözünde büyük bi yargı olmuş haber1903e yaa :D :D

[KralKartal]

Yahu nasilda uyduruyorlar , ona guluyorum
insanlari ne diye kandiriyorlar... ben buna kiziyorum..

toshak geciyorlar birde yahu, BIZ BILIYORUZ ama DEMIYORUZ..
hadi be, kim inanir buna... Bilen yazmaz mi,
sonra biri gelecek, elbet Besiktas iyi bir futbolcu alacak, aha biz DEDIK diyecekler

Bircan*

ya abicim adamın ismi ortaya çıksa fener cincon gibi kulüp bozuntuları çıkar sonra fiyat artar vs.. gibi şeyler düşünülüyor olabilir kulüp tarafından.. ;)

[KralKartal]

Forum Kurallarina uyalim lütfen..Son günlerde bazi seyleri görmemezlikten geldik, alttan aldik, cunki bizde öfkeliydik, bizde taraftariz, bizde bazen agir konustuk, ama her lafimizda hakaret,
argo kelime, küfür kullanmayalim..

Genel olarak herkese duyurulur.. Forum Kurallarindaki belirtilen
cezalar harfiyen uygulanacaktir..

bilginize

NoPasaran

haber1903 ciddi olmayan bir site

paso sallama :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

artık kım ne sallıyorsa sallasın ınsanların gecelerı gozune uyku gormıyor su transfer sezonu bıtsın artık sınırden kafayı tırlatacak en sonunda ınsanlar yeter yada gidin artık bırısını alın getırın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

O salliyor BU salliyor
hangi BESIKTAS SAYFASI SAPINA KADAR ERKEK O ZAMAN !!!!!!!!!!!!!???????????????
adam gibi sayfa yokmu hepsimi TOPuzcu????
nerden takip edecegiz haberler???
birakin ya
basin yayin organlarindaki taraftarlar adam degilki yönetim adam olsun...
sinir oldum simdi ben bu ise
vallaha elimde olsa tüm sayfalari

karakartal.com
haber1903.com
kartalhaber.com
artik daha ne varsa hackleyecegim...
hep uyduruk haber cikariyorlar

kime neye güveneceksin??
basinin öbür yani zaten senin kaybetmen icin ugrasiyor
haberleri
Bizim Levent beydenmi ögrenecegiz?
bazilari dalga geciyor agzi yamuk diye bagzilari lafi oturtuyor diye...
KIME GÜVENECEGIZ???