Ana Menü

Transferler üzerine

Başlatan CR7, Haziran 13, 2009, 16:22:20

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

O zaman fener ve gs bizden büyük. daha fazla şampiyon olmuşlar..

neyse

Büyüklüğün tarifini Perez yapıyor İspanyada..

Helal olsun adama takımı 6 yediği sene bu dünyanın en büyük klubu real madridtir diyorsa diyecek sözüm yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Haziran 14, 2009, 19:08:41
ya onu demek istememiştim ben transferi iyi yapan kulüp daha mı büyük demektir dedm?.?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

eyup1903

bu sene sanırım yine yanlış bi politka izleniyor bu yönetimden bi cacık olmaz işi buralara kadar getirmicen daha 3 ay önceden anlaştığın adamlara şimdi imza attırmalıydın ama öyle bi kurumsal bi yönetimimiz olmadığı için maalesef şu an ancak alabileceğimiz en iyi oyuncular kötünün iyisi olur

M34

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 14, 2009, 19:11:06
ya onu demek istememiştim ben transferi iyi yapan kulüp daha mı büyük demektir dedm?.?

Ama genel olarak zaten Fenerbahce ve Galatasaray bizden büyük degillermi? Hem taraftar, hem para olarak? Her acidan büyükler. Durum bu zaten. Neden problem, kompleks yapiyoruz ki? Bizim de iyi oldugumuz baska alanlar var. Mesela Topuz olayi. Aynisi bize yapsaydi? "Ben Fenerbahce'liyim, 50 milyon verseler de Besiktas formasini giymem deseydi?" Böyle yaygara yaparmiydik? Emre'yi o kadar benimsermiydik? Fenerbahce ve Galatasaray'in durumlari ortada ... seyircileri destek verdi mi gecen yil? Biz ise yillarca sampiyon olmadigimiz halde stat full (bedava bilet olsun, olmasin).

Istemem zaten o kadar büyük olmayi. Ayricaligimiz nerde kalir o zaman?

O yüzden Topuz olayi hic ama hic üzmedi beni. Dogal olan oldu ve büyük olan "kazandi". 7,5 milyon + futbolcu verme durumuz yok ki ortalama bir futbolcu icin; Fener'in var, taraftarlari fazla, gelirleri de ona göre daha fazla.

Ama yinede .. ne demis birisi? Denersen kazanabilirsin, denemezsen zaten kaybetmissindir. Biz en azindan denedik; olmadi. Üzülmeye deger birsey degil bence.

Bircan*

Alıntı yapılan: M34 - Haziran 15, 2009, 03:47:37
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 14, 2009, 19:11:06
Ama genel olarak zaten Fenerbahce ve Galatasaray bizden büyük degillermi? Hem taraftar, hem para olarak? Her acidan büyükler.
para olarak olabilir ama her acıdan, taraftar acısından sözlerini kabul edemem abi kusura bakma.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

M34

taraftar sayisi olarak demek istedim

Cem Goren

kabul edılmesı gereken bazı gercekler varkı oda bu transfer donemının daha basında olmamaıza ragmen milletin agzına sakız olmayı oyle yada boyle basardık mehmet dedik fener ımzaladı nıhat son andan kıvırdı o ara havaya gırıp heryere yazıp cızdık sonra elımızde patladı
neyse artık onumuze bakalım artık yonetım alsın bırısınıde bizde bi transfer gorelım fınk hala yok ortada oda ne oldu bılmıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

Alıntı yapılan: M34 - Haziran 15, 2009, 10:34:12
taraftar sayisi olarak demek istedim
salla sayıyı ustam.
en fazla sinek en fazla b.kun üstünde misali.. ;)
neyse konumuz bu değil ;=)