Ana Menü

Mehmet Topuz serbest

Başlatan M34, Haziran 11, 2009, 02:17:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11841625.asp?gid=229
Bana akli basinda birisi gibi geliyor. Olay cözüldü sanirim. :-)
Ama gercekten de böylese yuh derim sadece; hem Fenerbahce'ye, hem bize ... haybiye 5 milyon + futbolcu veriliyordu yok kere ... hic mi arastirmiyorlar ...
Mehmet Topuz'dan futbolcu olarak ümidim kalmadi bu vakitden sonra. Ama sirf Fener'e ve Kayseri'ye koymak icin gelsin isterim :-)

TurkishTank

anlattiklarina katiliyorum...ama futbolcu yetenegini boyle bi yaz tatilinde kaybetceginide sanmiyorum... gelirse acisini biyerde cikarticak...buyuk ihtimallde saha'da :D

ama harbi cok konusuldu bu transfer yaa,  acaba arka planda bizim yonetim baska oyuncularada yoneldilermi.. ??

"bekle" diyip yan gelip yatmadilar ihsallah..
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

M34

Beni asil öfkeye iten Kayserispor; Fenerbahce degil. Volkan'nin yazdigi gibi:

"Aziz başkan size söz verdim ama Mehmet sizi istemiyor , sizi kıramam ama onu hiç kıramam" dersin olay biter ve çözülür..

Olay budur aslinda. Tamam; Ertugrul Saglam transferinden alacaklar, kizginliklar olabilir (haklisindir büyük ihtimal - bizim yönetimi biliyoruz artik az cok) ama gidersin TFF'ye sikayet edersin. Kendi futbolcunu intikam almak icin kullanmazsin.

TurkishTank

herneyse....transfer doneme boyle bikkin bir sekilde basladi...boylede devam edicek galiba... uuff...lig tekrar baslasin...sampiyonlar ligi tekrar baslasin....futbol izlemek istiyorum... mecburen NBA basketbol'a yoneldim...oda bi hafta sonra biticek...kaldik ortada genee....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Bircan*

bu haber yalanlanalı çok oldu ya.. yokmuş böyle bir şey.
edit : http://www.kralkartal.com/forum/index.php/topic,24994.416.html burdan devam etsek?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

Yalan felan değil Kayserililer paçayı kurtarmaya bakıyor.
Kayseri geçen sezon sözleşme yenilediğinde transfer sezonu bitmişti ve fedarasyonda bu sözleşmeyi tecil etmemeşti anlayacağınız Mehmet şu an boşta para vermeden alma ihtimalimiz gayet yüksek  :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

eren abi dediğin kesin doğru mu kimden öğrendin?
eğer öyleyse kayseri yusuflarda :)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

Resim

Dönem harici yazan yere dikkat sözleşme yenilediklerinde transfer sezonu kapanmış fedarasyonda sözleşmeyi tecil etmemiş bu durumda boşta kalması lazım Mehmet'in bekleyip göreceğiz.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

şimdi radyosporda ŞAHİN ULU harika konuştu hurma burma oldu yusuflarda zhaha telefonu açmıyor tamam mehmet bizimdir!
fenerasyon da döte geldi :D

Adriano

Konuşmasını özet geçer misin Bircan ?
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Bircan*

"Mehmet Topuz'un 2009-2010 yılına ait olan 20 Mayıs tarihinde noterde tasdik edilmiş sözleşmesi dönem harici, yani uzatmadır...
Bu uzatmanın söylenen tarihte TFF'ye verilmesi hiçbir hüküm taşımaz, çünkü bu sözleşme 20 Mayıs tarihinde imzalanıp TFF'ye verildiğinde, TFF'de de 2008-2009 sözleşmesinin tescilli olması lazım.
Böyle tescilli bir sözleşme yok!
TFF talimatlarında futbolcu ile kulüp arasında yapılmış ancak tescil edilmemiş sözleşmelerin geçersiz olduğu bir hükümdür.
Kayserispor'un verdiği sözleşmeyi TFF "Biz tescil ettik" diyor mu?
Demiyor...

Peki Kayserispor ne diyor?
"Biz verdik, aldık..."

Nerede talimat?
Ben yaptım oldu diye bir talimat mı var?
Son olarak net bir şekilde şunu söylemek istiyorum...
"Verdim" demekle olmaz...
"Sundum" demekle olmaz...
Her kulüp anlaşmalarını TFF'ye sunar, uygunsa tescil edilir, uygun değilse iade edilir.

Kayserispor eğer "Ben sözleşmeyi sundum ve tescil aldım" diyorsa haklıdır, saygı duyarım...
Peki var mı böyle bir tescil almışlığı?..
Yok!!!
"Verdim oldu" diye bir kanun var mı?..
Yok!!!

Tekrar tekrar altını çiziyorum...
Kayserispor 20 Mayıs'ta TFF'ye sunduğu sözleşmenin tescilini almış mıdır?
Buna cevap verilsin!!!"

bunun gibi cümleler kurdu, kayseri kamuoyunu yanıltıyor dedi, esas komplo Beşiktaş camiasına kuruluyor falan dedi. Sonra süliman burmayı bağlayacak oldular telefona, sülo bağlanmadı cevap vermedi. gayseriden ses çıkmadı ;) anlayacağınız mehmet'i bedelsiz bile alabiliriz. ayrıca forzadan bi duyumuma göre başkanla golf oynuyormuş şu an mehmet, keyfi hayli yerindeymiş :P

maverick

bence çok ilginç bir durum.. üstelik bu sözleşmeye göre topuz kayseri de 300binliraya oynuyormuş:)  kirli çamaşırlar dökülüyor..
fenerle kayseri arasında da anlaşmaya 5 milyon  + 1 futbolcu deniyordu  şimdi  rekor  deniyor ...  birde hurma  ve mamur un açıktan 3 milyon aldığı  iddiaları..

sevimsiz  oldu bu iş... fener  hak hukuk diyordu,  hakkını ve hukukunu  görüyoruz..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Cem Goren

sımdı fenere gıttın bakalım o dediklerini nasıl cevirecekler
durun ben soyleyeyım korumalar yanımdaydı etrafımı sardılar ne soyleyebıllırdımkı....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

pAscAliAnUmut

Nası yani şimdi bu iş bitti mi :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş