Ana Menü

Rııssee Atagı

Başlatan Cem Goren, Haziran 09, 2009, 16:01:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Riise'yi listeye aldık
09 Haziran 2009 Salı * 15:29

Yönetim kurulumuz, geçtiğimiz sezon başında Liverpool'dan Roma'ya transfer[/] olan John Arne Riise'yi transfer listesini aldı.

Önümüzdeki sezonŞampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan Beşiktaşımız, kadrosuna tecrübeli isimler katmak için çalışmalarını sürdürüyor. Siyah Beyazlı yönetim bir yandan önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen yabancı futbolcularla yolları ayırmak için çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da şampiyonlar liginde başarılı olamak için Avrupa'nın önemli futbolcuları ile temasa geçiyor.

DHA'nın servis ettiği habere göre;
yönetim kurulumuz, geçtiğimiz sezon başında Liverpool'dan Roma'ya transfer olan John Arne Riise'yi transfer listesini aldı. 29 yaşındaki Norveçli sol kanat oyuncusu 2001 yılından itibaren 7 sezon Liverpool forması giymiş, ardından da Roma'ya transfer olmuştu. 2008-2009 sezonunda ise 41 maçta Roma forması giyen Riise'nin 2 gol kaydetti. Roma ile olan sözleşmesi 2012 Haziran'da sona erecek olan Norveçli futbolcunun için yaklaşık 5 Milyon Euro bonservisi bedeli isteneceği ve Siyah Beyazlı kulübün bu futbolcuyu kesin olarak almaya karar vermesi halinde Roma ile temaslara başlayacağı kaydedildi.

BEŞİKTAŞ GENEL SEKRETERİ KENAN ÖNER:"MEHMET TOPUZ TRANSFERİNİN ÇÖZÜME ULAŞMASI İÇİN İNSANLARIN SAĞ DUYULU HAREKET ETMELERİ GEREKİYOR"

Öte yandan Mehmet Topuz transferi ile ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, bu transferin sonuçlanması için sağ duyu çağrısında bulundu. Son günlerde Antalya'da Mehmet Topuz ile birlikte görüşmelere dahil olan Öner, bu transferin kesin olarak sonuçlanması için sağ duyu ile hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

"Ortada çözüm bekleyen bir transfer var. Bu transferin sonuçlanması için insanların sağ duyulu hareket etmeleri gerekiyor. Biz oyuncu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Riise'yi benim bilidiğim Madrid'de istiyor zor bu transfer
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

sol tarafta rıısee onunde tello hep ıstemısımdır bu adamı kulube cektıgım mail işe yaradımı ne
aman sabahlar olmasın

Bircan*

zor..
ama umarım olur bir şeyler
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

eebjk

adamın taç kullanışına hastayım ya zor ama inşallah olur.
sadece BEŞİKTAŞ

Cem Goren

ya arkadaşlar neden zor adam romada ş.liginden uzak kalacagına gelecek bızde oynayacak realın lıstesınde bıle yok bu adam madrıd baskanı efsana 1ini acıkladı buna yer yoktu dıye bılıyorum 3 yıldır sureklı zaman zaman adı bızımle anılıyordu bu sene olacak inş.

Cem Goren

riise ortasını yaptı tevez röveşatayaa kalktııı ve goooooooooooooooooolllll[/]

carsi52

Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Yok Ronaldinho ...

dalga mi geciyorlar..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

bonservis nereden cıktı ya 5milyon euro ıstıyorlarmıs ben yok dıye bılıyordum
mehmete vereceklerıne ona versınler 5milyonu eminim daha cok ıs yapacaktır