Ana Menü

Hamburg’un Delgado aşkı

Başlatan ilhan mansız_melis, Haziran 08, 2009, 09:10:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Transferde oldukça hareketler günler yaşayan Beşiktaş'ta şimdi de Kaptan Delgado'ya talip çıktı.
Siyah - beyazlı takımın orta sahasında görev yapan Arjantinli futbolcuyla Hamburg'un ilgilendiği öğrenildi.
Alman kulübünün yöneticileri bu konuda henüz
Beşiktaş Kulübü'ne resmi teklif yapmadığı bildirilirken, menajerler aracılığıyla birkaç gün içinde temasa geçileceği vurgulandı.  Hamburg'un hocası Bruno Labbadia'nın transfer listesinde yer aldığı belirtilen Delgado'nun Beşiktaş'tan gönderilmesine ise Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin soğuk baktığı öğrenildi.

Milliyet

Bence hiç düşünmeden verelim Matias'ı nasıl olsa bir işe yaramıyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

gitsin git git git git git olm git :D :D
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

+18 !

sevenLeri ayırmak günahtır bu aşka yazık etmeyin verin hemen :)

pAscAliAnUmut

Gitt arkana bakarsan en adisin :D git olum be hayatınn fırsatı işte git :D
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Milliyet'in haberi ;D
Allahtan Barcelona felan demediler :D
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

eyup1903

nerede o günler gitsede kurtulsak

kartalpenchesi

olmazsa kiralık verebiliriz

ama bana kalırsa matias seneyede bizde :D
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Mustafa Hoca BU DELGADONUN turşusunumu kuracaksın sorması ayıp..

Bi anda buz gibi olurum valla hocadan..

Delgado oynadığı senelerdeki futbolu ile Beşiktaşın futbolcusu olmadığını gösterdi..uzatmanın anlamı yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Bircan*

'Holosko olmaz Delgado verelim'
Bundesliga takımlarından Hamburg´un ısrarla renklerine bağlamak istediği Filip Holosko için Beşiktaş´tan Alman ekibine ilginç bir öneri geldi.

Siyah-Beyazlı yönetimin, Hamburg'a "Şu an için Holosko konusunda teknik ekibimizin net görüşünü almış değiliz. Ancak Delgado için alınmış bir karar var. İsterseniz onunla ilgili olarak derhal masaya oturabiliriz" teklifini sunduğu öğrenildi. Bu beklenmedik teklif karşısında geri adım atan Hamburg'un daha sonra cevap vermek için süre istediği bildirildi. Beşiktaş yönetiminin, Holosko'yu kesinlikle takımda tutmak istediği, ancak uygun bir teklif gelirse satmayı plandığı belirtildi.

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

saldır beşiktaş

Bu Delgado'yu bırakın Hmburg'u Kasımpaşa bile istemez.
Yine kalacak başımıza Nuri-Delgado takası olsa süper olurdu ama kim alır bu Delgadoyu.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

satarken arada bir fark varsa o para Besiktasli tarafatarlar arasinda toplanilip verilebilir, olmadi kiralik olsun , yeterki seneye tekrar buna bel baglamiyalim
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....