Ana Menü

öSS kartallari...

Başlatan [KralKartal], Haziran 07, 2009, 10:13:33

0 Üyeler ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 27, 2011, 16:23:00
ceme bak ya yaptırım psikolojisi uygulama millete ;D
;;D

yazsalardı iyiydi hacı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Zaman yetmedi ya böyle birşey olabilir mi ?
Bildiğim soruları boş bırakmak zorunda kaldım!

Cem yapıcak birşeyim kalmadı bu gidişle 2 yıllık geliyorum yanına.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Canın saolsun kaan  :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 27, 2011, 17:11:37

Cem yapıcak birşeyim kalmadı bu gidişle 2 yıllık geliyorum yanına.
ekmek var zaten burda gel.

*şaka bi yanada herkes ondan dert yandı ya. matematik zormuş türkçe soruları uzunmuş falan diye. var bi terslik anlamadım gitti.

carsi52

Sorular zor değildi bana göre tek zor olan Tarihti..

Ben Türkçe ile başladım gayette iyi bitirdim sonra bi matematiğe geçtim 10 küsür soru çözdüm gözetmen demesin mi 40 dakika kaldı diye..

Lan dedim bu ne diyor daha optiği bile doldurmadım sosyale başlamadım bile hemen geçtim sosyale 30.sorusunda gözetmen 10 dakika kaldı optiği doldur dedi.
Tabi ben içimden sövüyorum bi yandan sus olum okunmuş su var yanında küfür etme diyorum 5 dakikadada optiği doldurduk son 5 dakika 10 sosyal sorusu matematiğe geri dönemedim tabi..

Türkçedede 1-2 boş bırakmıştım sonra bakarım bu soruya diye anlıcağın bildiğim sorularıda boş bıraktım.

Ersin Develi

Can sıkıntısından sınava girdim.
Türkçe soruları destan gibiydi :)
Türkçe sorularının %75'i falan yorum sorusuydu
Anlatım bozukluğundan 1 tane soru çıktı.Türkçe'den 1-2 tane soru hatalı çıkabilir bence.
Sosyal bilgilerde kolaydı.
Matematik ve fen yapmadım,fantazi olsun diye Matematiğin ilk iki sorusunu ismimin ve soyismimin başharflerini E D yaptım :)
Bi de fen sorularının son iki tanesini E D yaptım :D

KeePSaKe

Kaan söylediklerin katılıyorum ama şu Allah'ın belası Türkçe soruları yedi bitirdi beni çok ağır parağraf soruları vardı ve çok tereddütte bıraktı beni yaptıysamda ben baktığımda 1.buçuk saati geçiyordu bitirdim anca Türkçeyi...

15-20 dakikada sayısala ayırdım ordanda 3 soru yapabildim anca 40 sosyal sorusuna benim 35 dakikam filan kalmıştı stresten karnıma ağrı girdi 7-8 soru yetiştiremedim.

Sonuç olarak pek iyi denilemez yetiştiremeyeceğim aklımın ucundan geçmiyordu. Barajı geçeceğimi düsünüyorum ama istediğim bölüme girmem için Lys de çok iyi yapmam lazım yoksa bir yere giremem heralde...

Herkese geçmiş olsun.
Since 1903

Cem Goren

ya önemli olan 2. sınav değilmi. bu sınavdan atıyorum 270 280 falan yapsanız yeterli olmazmı

KeePSaKe

Benim en az 30 net Türkçe 30 net sosyal 5 tanede sayısal yapmam lazımdı 320 puana denk geliyor galiba ama alamıcam o puanı onun için lys de daha fazla yapmam gerekecek.
Since 1903

Cem Goren

o zaman lys kasın gençler.

CR7

YGS ters gittiyse gençler SGY(Sil Gözünün Yaşını) (bir burası kalmıştı bunun taşınmadığı o iğrençliği de ben yaptım ve taşıdım)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mart 27, 2011, 19:39:49
Benim en az 30 net Türkçe 30 net sosyal 5 tanede sayısal yapmam lazımdı 320 puana denk geliyor galiba ama alamıcam o puanı onun için lys de daha fazla yapmam gerekecek.

Bölümün ne andaç senin ?

*Cevap anahtarı yarın mı ?

KeePSaKe

Benim istediğim bölüm Trakya Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği geçen sene taban puanı 392 tabi Marmara'da var aklımda ama onun için daha fazla yapmam lazım.
Ek olarak Radyo-Tv,Gazetecilikte var aklımda...
Valla bugün Trt de soruların cevaplarını söylüyorlardı Sınıf 2011 diye program var ya cevap kağıtlarını ne zaman verirler bilmem ama sonuçlar 3 gün sonra açıklanacak diye duymustum.
Since 1903

KeePSaKe

Cevaplar Posta,Hürriyet ve Milliyet gazetelerinde varmış öğrenmek isteyenler bakabilirler.
Since 1903

carsi52