Ana Menü

bu kadroyla seneye cl'de çeyrek uefada final

Başlatan robinho, Haziran 05, 2009, 19:59:58

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Klube mail atıcam Başkan Nuri'yi al diye hatta Mustafa hocanın mail hesabını öğreneyim onada
atıcam alalım Nuriyi çosalım  ;D  Hem teklif giderse bu sefer sıcak bakar şampiyonlar ligi var işin ucunda Borrissa Dortmund'da çüremesin çocuk.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

sercAn1903

Ernst,Nuri,Tello,Mehmet Topuz amanın süper olur  ''    harbiden çok fena olurdu :)

rüştünün yerine yeni adamda çok çok ısrarlıyım.süper lige benzemez oralar dağıtırlar adamı :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

TurkishTank

ya..bi kerede hedefleri kucultelim...basimiza ne geldiyse hedefe buyutmekten geldi...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

NoPasaran

Nuriye ben bayılıyorum arkadaşlar..Süper ayağı var.. Hem organize ediyor hem koşuyor garip bir adam..Modern futbol tarzı..

Ama Nuri ernst topuz önlerinde bir tane süper bir 10 numara, birde yanına Holosko yada Nobre..

Değmen benim gamlı yaslı gönlüme ;D

Bunlar için çok paralara gerek yok.Neden nuri yada aurelişodiyorum çünkü türkiyede yerli sağ ve sol ben bulamıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Rüştü
                            Sivok                                   Gökhan(İyi çıkarsa yeni gelen topçu)

İbrahim.t                                                                                   Adam gibi sol bek olmazsa Ekrem

Ernst                                   Mehmet.T

Holosko                             Nuri                                          Tello
                                                (Yusuf)

Bobonun yerine alınacak kaliteli forvet 

Harbiden 10 numara kadro Tükiyede baş eden çıkamaz bu kadro ile Şampiyonlar liginde en az 2.tur çeyrek final hayal değil.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

rııse dıyorum yada bosta kalan gudjonsen ıkısıde bosta gıdıp anlasınlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

robinho

aurelio yu bende çok isterim keşke fink gelmeseydi ama ernst gibi çıkıcak diye bi his var içimde nedense.. tuncay'da olursa alınablr yada  tevez .. ama bazı arkadaşlar hala anlamıyor .. revizyon mevizyonla dünya futbolunu değiştiremezsin .. siz oraya ferdinand silvestreyi koyun barca sizi yine ezer geçer .. demek istediğim o .. alın riise'yi bilmem kimleri ? aynı sene içinde bavuluyla ülkesine dönmezlere  neyim .. çünkü yabancı futolcular da gerçekten uyum sorunu denen bi sorun var .. bence her sene 5-10 oyuncu alıp 50-60 milyon euro verip eleneceğimize direk elenelim daha iyi .. riiseyi onu bunu alırsak ilk senede pat diye beklemek çok zor .. ki her şey boşa gitmiş olur .. lincoln 'vs vs bu gibi oyuncularda aynı sorunları hep gördük .. canı isteyince oynamama .. o kladar para verirsen oyuncu kendini beşikltaştanda büyük sanar ve gerisi klaisk yabancı ve türk takımları arasındaki hazin son arasında yer alır .. bu takım birbirine ısınmış .. liverpoolu marsilyayı yendiğimiz maçlardaki kadrodan 10 kat daha iyi değilmi sizce ? bence bu takım çeyrek final kesinlikle oynar .. forvete felan gerek yok bobo holosko erkan batu .. batu adam olursa ve kendini göstermek isterse ferdinandları pique'leri inanıyorumki ezer geçer .. ama tevez felan olucaksa tabikide evet