Ana Menü

Nobre'nin fahiş fiyatı!!

Başlatan NoPasaran, Haziran 03, 2009, 09:17:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ntvsporda dün akşam izlediğim bültende Nobre ile yapılan anlaşmanın ayrıntıları borsaya bildirildi dedi..

3 SENELİĞİNE TAM 6,7 MİLYON EURO

Yani senelik 2,3 milyon euro..

İyi oyuncu olabilir hatta ben çok beğeniyorum, yerlide olabilir ancak bu kadarlık bir artışın makul bir açıklaması olamaz..

Forumda konuşurken benim bir sözüm vardı, 1,5 verilir Nobrede kabul eder olur biter derken o rakamın azlığı yada çokluğu bile tartışılıyordu ama şimdi bakıuyorum 2,3 milyon euro..

Nobre'nin dünya futbol piyayasında bir ismi yok zaten olmasınında imkanı yok. Bize göre iyi bir futbolcu sadece..

Yönetimin bu tarz gereksiz bir harcama yapması hem kızdırdı hemde Nobreye olan bakışımı açık olmak gerekirse biraz olsun değiştirdi. O zor günlerde Nobreye ihtiyaç varken demekki para kelimesini iyi kullandı, bizim cömert! başkanda mecbur kaldı verdi..

Sanırım o anlaşma şu an olsa bize bu resti çekemez o parayıda bizden alamazdı..

Yakışmadı Nobre..

Olmadı Demirören..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

cok para, Turkiye ligi vede sartlarin göre cok fazla.sadece Turk statusunde oynuyor diye mi bu kadar?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Nobrede avrupada 800 bin euro anca verirler..

Bu paraya yildiz alirim yahu, ne is bu...

beceriksizler...Nobrenin sucu ne, suc baskanda, yolu gostereceksin boyle futbolculara,SEBA baskanin zamaninda yaptigi gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Çok para vermişLer çook..

Bu paraya yıLdız aLınabiLir..

BeceriksizLer !

KeePSaKe

Suc Nobre de değil bizim yönetimde nasıl bu kadar para verirler anlamıyorum.
Since 1903

carsi52

Ulan ne diyim ki ya bu ne saçmalıktır bu ne aptalca bişeydir ya.
Yeter harbiden bu yönetimle hiç bişey olmuyor işte hiç bir şeyden anlamıyorlar !!!!!!!
Bölünür senin için uykular!

Adriano

Diyecek birşey yok, tek temennimiz umarım parayı hakkedecek performans sergiler.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

yediniz bitirdiniz besiktasi
camiada baska bi baskan adayi cikaramiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

BlackHawk35

Delikanli Adam renksiz takim tutar

Guti ORÇ.

yazık günah ya Türkiyede kaç oyuncu alıyor bu parayı

Tolgahan_BJK

yuh artık :)

yönetimden beklenir böyle şeyler ;) feneri kazıklayarak aldık ya nobreyi güya :) çalım attık fenere hesapta :) şimdi de gönderilmez futbolu bırakana kadar !

EĞRİ CETVELDEN  DOĞRU ÇİZGİ ÇIKMAZ ! yönetimin salaklığı... nobre gibi bi adama 3 yılda 13 trilyon para bağlanır mı..?

VER senelik 800.000 Türk Lirası oynuyosa oynasın, beğenmiyosa sigitsin... az demeyin beyler, ayda 70 milyar demek ! kim kazanıyo bu parayı... ;)

kartalpenchesi

bu kadar para çok nobreye

bobo 1 milyon euro alıyor sanırım

nerede eşitlik?

yeter yıldırım demirören yeterrrrrrrr
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eyup1903

asıl enayilik bizde bi maç biletine 100 tl veriyorsak enayiyiz kaynakda belli müşteri olarak görülen taraftar

Cem Goren

cok degıl kazık resmen bu nobre ıyıdır yada kotudur orası bızı baglamaz cıkar adam gıbı topunu oynar ama bu kadar paa etmez işte boyle paraları savurdukca digerlerıde hanı bana dedikce bu sekılde bu duzen suırer
altın kapılarımız kan oldu tayfun