Ana Menü

Gudjohnsen BOMBASI !!!

Başlatan eebjk, Mayıs 28, 2009, 18:50:47

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Gs isterse oraya gider ben istemem gelmesini
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

neden ıstemıyorsun melıs adam bosta para pul derdi yok gelecek bizde topunu oynayacak ama yonetım hala sessız mustafa denizliyi beklıyorlar o gelmeden hareket etmek ıstemıyorlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Ben Kuranyi yada Gudjohnsen in gelmesini çok istiyorum inşallah ikisinden biri olur.
Since 1903

NoPasaran

Gudjohnsen eyüdür eyü ;D

Çok beğeniyorum..Gelsin sallar ligi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

eskiden beğeniyordum ben bu adamı

bu gelip bobo gidecekse hiç gerek yok

en iyisi Konute Gelsin :)
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

NoPasaran

Bu gelip bobo gidecekse mi..

Bobodan 3 gömlek üstündür naptınız siz ya..

Ama gs alacak yazıyor ..

yine diyorum türkiyeyi sallar görürsünüz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Cem abi bilmiyorum ama çok beğenmiyorum ben onu mesela Bobo daha iyi bence zaten bize gelmez ki Gs alıcak sanırım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Bu bombayı galatasaray patlatıcak gibime geliyor..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Cem Goren

fotomactan nagmeler
Bir dünya yıldızını transfer ederek Mehmet Topuz olayını unutturmak isteyen Beşiktaş, gözünü Barcelona'nın golcüsü Gudjohnsen'e dikti. Teknik direktör Mustafa Denizli de "Onu alırsak müthiş olur" deyince yönetim hemen kolları sıvadı ve Barcelona ile tekrar temasa geçti.

Gudjohn'son!

Dünyaca ünlü bir yıldız transfer etmek amacıyla düğmeye basan Kartal, İzlandalı için onay aldı
.

Son karar o
Beşiktaş'ta hafta içinde gündeme gelen ve yönetimi heyecanladıran Eidur Gudjohnsen'in transferine Mustafa Denizli'den de onay çıktı. Bobo'nun satılması durumunda, dünyaca ünlü bir yıldızı renklerine bağlamak isteyen siyah-beyazlılar, 30 yaşındaki tecrübeli futbolcuda karar kıldı. İzlandalı forvetin üç yıllık toplam maliyetinin
10 milyon euro olması, yönetimin transfere olumlu bakmasında önemli rol oynadı.

Sıcak bakıyor
G.Saray'ın da peşinde olduğu Gudjohnsen için Denizli'nin yönetime, "Böyle bir isme hayır diyemem. Eğer maliyeti de uygunsa bu işi uzatmadan bitirelim" dediği belirtildi. Orta sahada forvete yönelik olarak görev yapan yıldız futbolcu, Barcelona formasıyla 73 karşılaşmada 23 gol attı. Katalan ekibinden ayrılmak isteyen Gudjohnsen, Beşiktaş'ın teklifine yeşil ışık yaktı.

K.D

hep bize sıcak bakıyoda sahada bitti diyolardı ben sahayı istemiyom sarı çocuk gelsin bu daha eyüdür:D:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

gud gelse ıyı olur ama gelecegını sanmıyorum artık

K.D

gelmezse bacaklarını kırarım valla:D:D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)