Ana Menü

Cisse naz yapıyor

Başlatan eebjk, Mayıs 27, 2009, 17:32:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Cisse naz yapıyor

Beşiktaş Yönetimi, oyuncunun kalması konusunda çalışırken, siyah-beyazlıların ön liberosu ise henüz karar vermediğini belirtti. Kartal, ikna etmeye çalışacak
Bir yandan şampiyonluk, diğer yandan gelecek yılın kadrosunu belirlemek için çalışan Beşiktaş'ta Edouard Cisse'nin kalmasına karar verildi ama bu kez futbolcu naz yapmaya başladı.
Siyah-beyazlıların devre arasında göndermek için uğraştığı futbolcunun, Ernst ile iyi bir partner olması, Teknik Direktör Mustafa Denizli ile yönetimin fikrini değiştirdi. Bu oyuncunun bir sezon daha takımda kalması için çalışmalara başlayan yöneticiler, bu kez Cisse'nin soğuk tavrıyla karşı karşıya kaldı. Ülkesinden çeşitli teklifler aldığını ve ayrılabileceğini söyleyen Fransız oyuncunun, devre arasındaki yaşadığından dolayı üzüntülü olduğu vurgulandı.
Cisse'nin ikna edilmesi konusunda da menajerinin devreye sokulduğu, bu nedenle İstanbul'a çağrıldığı öğrenildi.
Bu arada Mustafa Denizli'nin yeni sezonda kullanmayı düşünmediği isimlerden Zapotocny'nin başka bir kulübe kiralanacağı ifade edildi. Bu oyuncunun gönderilmesiyle yabancı kontenjanı açılacağı vurgulandı.

Kaynak:Mynetspor
sadece BEŞİKTAŞ

+18 !

neden israr ediyorLar istemiyorsa gitsin

keskinli

inandirici gelmedi ban
sanirim mynetsporun haberi
haber eklerken mutlaka kaynak gösterinki,haberin gerceklik payini ölcelim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şu adamı kapının önüne koymak neden bu kadar zor ?
Yollayın gitsin.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Yönetim Cisse yi göndermeyi istemiyormuydu ? Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum ? Şimdi peşinden koşuyorlar kalsın diye anlamadım gitti
Since 1903