Ana Menü

Beşiktaş Belediye Başkanlıgına Cagrı (ALINTIDIR)

Başlatan Cem Goren, Mayıs 26, 2009, 12:18:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Şampiyonluk yolunda tam gaz ilerleyen Beşiktaş Futbol Takımımız 30 Mayıs 2009 tarihinde büyük bir mucize olmadıgı takdirde şampiyonlugunu ilan edecektir.. İstanbul'da yaşayan milyonlarca Beşiktaş'lının Denizli'ye gidip maç atmosferini yasaması imkansızdır.

Şampiyonluga hasret kaldıgımız bir dönemden sonra bu basarıyı yeniden elde etmek herkeste büyük heyecan yaratmakta ve bu çoşkuyu daha yüksek seviyede yaşamak icin maç günü organizasyonların yapılması gerekmektedir..

[size=150%]Beşiktaş-Denizli macının oynanacagı 30 Mayıs 2009 tarihinde İstanbul'un fethinin kutlamaları nedeni ile İnönü Stadı müsait olmamaktadır.. Bu nedenle ;

[/size]Sizden istegimiz, maç günü şartlar oluştuğu takdirde, Beşiktaş İskelesinde dev ekranlar kurarak bize bu çoşkuyu kat ve kat daha fazla yaşatmanızdır..

Ellerinde bayrakları ile macı izleyecek binlerce Beşiktaş'lı şampiyonluk çoşkusunu yogun sekilde hissedecektir..

SAYIN İSMAİL ÜNAL LÜTFEN BU VE BUNA BENZER ORGANİZASYONLAR DUZENLEYEREK BESİKTAS TARAFTARLARININ COSKUSUNA ORTAK OLUNUZ..

Beşiktaş'la ilgili her konuda dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman 444 44 55'i arayarak bize ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü, günün 24 saati beklemeden, kısa sürede hizmet alabileceğiniz iletişim merkezimiz hizmetinizde. Vergi ödemesi dahil belediyemizle ilgili her türlü işiniz, isteğiniz, şikayet yada talebiniz için 444 44 55'i aramanız yeterli olacak.

[size=150%]SOSYAL VE KÜLTÜREL ORGANİZASYONLAR SORUMLUSU
elcinonder@besiktas.bel.tr

[size=150%]belediye@besiktas.bel.tr adresine bildirebilirsiniz[/size][/size]
GEREKLI YERLERE MAİL ATTIM SİZDENDE MAİLLERİNİZİ BEKLİYORUM..
o gun stadımızda istanbulun fethi kutlamalar varmıs (stadımızda maç hariç hersey kutlanıyor zaten)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Valla başlarım İst. fethine bizim kutlamalar var başka yerde yapsınlar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

naanreelburn

naanreelburn