Ana Menü

Şampiyonluk Bizim Kupa Bizim !

Başlatan +18 !, Mayıs 25, 2009, 22:38:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

aquilas

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Mayıs 30, 2009, 16:06:52

İnşallah bi aksilik çıkmicak ve kupayı alıcaz... Ona seviniyorum. Tura falan çıkmama da semtte turlarım bi bayaa şenlik olur ;)

Bi yandan da; Rüştü, Nobre, Mustafa Denizli siyah - beyaz forma altında kupa kaldırıcak ona üzülüyorum !

Sayın Mustafa Denizli, üç büyük kulüple de bu başarıyı yakalamanın heyecanını yaşıyomuş BAK BAK !

yani kızarkadaşın sana diyoki Pierre Loti'de "canım ben buraya üçüncü kez geliyorum. biri ahmetle biri mehmetle bi de şimdi senle"...

ahmet - mehmet kim... Senin iş alanındaki en büyük rakiplerin...

Neyse, inşallah kupayı alırız, inşallah defolup giderler... özellikle RÜŞTÜ !

"SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK" sloganı bu düşüncelerle ortaya çıkmıştır.
"Bİ KAPALI TRİBÜN 10 ŞAMPİYONLUĞA BEDEL" demek, bunlar demektir.

midesi olan ve anlayan arkadaşlara teşekkürler

Bu yazı tamamen saçmalıklarla dolu şimdi gordon mille mustafa denizliden daha mı beşiktaşlıydı bize sayısız başarı yaşattı yahu aşın artık madem profesyonel takım gelecek rüstüde gelir başkasıda gelir efendi olsun beşiktaşa yakışsın eğer volkan demirel gelse herkesten çok ben karşı çıkarım tamam o şerefsiz iyide m.d ve rüştünün neyini gördünüz

IL Capitano

dun Mustafa Denizlinin su lafi herkese kapak olsun;

ben 4 yasindan beri besiktasliyim. besiktasli olmak icin besiktas formasi giymesi gerekmiyor insalarin.

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Alem takım görsun BEŞİKTAŞ şampiyon olursa böyle olur.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

şampiyonlukta bızım oldu kupada bundan daha ıyısı olamazdı daha ne ısterımki bana hayatımın en mutlu gunlerınden birisini yasatan SIYAH-BEYAZ renklere sonsuz TESEKKURLER
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Heycandan maçı izleyemedim bile :D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Haziran 01, 2009, 21:45:13
Heycandan maçı izleyemedim bile :D
o konuda yalnız degilsin hesapta semtımızde maç izlemeye gittik ama olmadı :)
sonuc olarak 2KUPA+4SAP kaldı artık ısteyen ıstedıgı sapı almakta ozgurdur :hayde
altın kapılarımız kan oldu tayfun