Ana Menü

BJK Bilim Müzesi açıldı

Başlatan Simurg, Mayıs 22, 2009, 09:30:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

BJK Bilim Müzesi açıldı
Beşiktaş Koleji tarafından kurulan BJK Bilim Müzesi, Başkan Yıldırım Demirören'in de katıldığı törenle açıldı

Beşiktaş Koleji tarafından kurulan BJK Bilim Müzesi, Başkan Yıldırım Demirören'in de katıldığı törenle açıldı.

BJK Koleji'nin içinde yer alan 'BJK Bilim Müzesi'nin açılışına Başkan Yıldırım Demirören, Genel Sekreter Kenan Öner, Asbaşkanlar Ertunç Soğancıoğlu ve Behçet Ümitlen, Teknik Direktör Mustafa Denizli, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, Beşiktaş Kaymakamı Sadettin Yücel, Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı ve BJK Koleji Kurucusu Enver Yücel ile çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Yıldırım Demirören, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bugün Bilim Müzesi'ni açıyoruz. Yine söz verdiğimiz gibi Fortis Türkiye Kupası'nı da getirdik. Şampiyon olursak şampiyonluk kupasını da getireceğiz. Önemli olan kupalar değil, kupalar gelip geçici. Önemli olan Beşiktaş duruşu ile Beşiktaşlılık örf ve adetleri ile yetişen öğrenciler yetiştirmektir. Buraya geldiğimde de bunu gördüm. İnşallah şampiyonluk kutlamasını da birlikte yaparız."

Konuşmaların ardından Başkan Yıldırım Demirören açılış kurdelasını Enver Yücel, İsmail Ünal, Ata Özer ve Sadettin Yücel ile birlikte kesti.

Konuklar deneylerde kullanılan çeşitli aletlerin yer aldığı müzeyi gezerken, BJK Koleji öğrencilerinin yaptığı deney de ilgi ile izlendi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]