Ana Menü

Ve... Nihayet kazma vuruluyor

Başlatan Simurg, Mayıs 22, 2009, 09:29:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ta son dönemin gündemini en çok meşgul eden projelerden biri de şüphesiz ki İnönü Stadı'nın yeniden inşası oldu. Sürekli engellere takılan Siyah-Beyazlı idareciler, şu sıralarda ise üst üste gelen haberlerle mutlu oluyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile görüşen, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın konu hakkında nihayet ikna edildiği öğrenildi. Artık son nokta Anıtlar Kurulu'nun vereceği onay. Bu imza da tamamlanırsa bütün engeller ortadan kalkmış olacak ve sezon bitiminde 18 ay sürmesi beklenen inşaatın ilk adımı atılacak.

En büyük hayali

Tüm bu hareketlilik, proje için "En büyük hayalim" ifadesini kullanan Başkan Yıldırım Demirören'i sevindiriyor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

18 ay nasıl dayanacağız ya..Şampiyonlar Ligine giderken..

Beşiktaş gibi bir klubun bu konuda Federasyondan destek alması lazım. Ali Samiyen ve Saracoğlu dönüşümlü olarak kullanılsa bence en mantıklısı olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Tolgahan_BJK

İnönü Beşiktaşımız için gayet yeterli bir staddır bence.

Estetik ve akustik olarak da, bu haliyle dünyanın en orijinal stadlarından biridir

Birçok hüzne ve sevince şahitlik etmiş stadımızı yıkıp,
yerine ruhsuz bir beton yığını dikmek..?

İnönü'de yıkılması gereken tek yer : KAPALI'DAKİ LOCALAR !

NoPasaran

Futbolda rekabet artık sadece saha içinde yapılmıyor. Belki bu futbolun kimyasını bozdu ancak çağ böyle ilerliyor ve buna ayak uydurmalıyız..

Kapitalizmi ne kadar beğenmesede insanlar, ona ayak uydurmak zorundadırlar..

Stad meseleside böyle. İnönü güzel olabilir, hoş olabilir ancak modern değildir. Tuvaletinden, otoparkına kadar, getirdiği gelirden yaşattığı atmosfore kadar artık değişmelidir..

UEFA 2009 KUPA finali son kez Saracoğlunda oynandı. Bundan fener başkanı ne kadar övünse azdır, bu tarz güzel ve övünücek şeyler dünyanın en güzel şehrinin en güzel yerinde neden olmasın ki..

Bakalım finansmanı nasıl sağlanacak bu ekonomik krizde. Bir ara emirates, sonra vodafone bunun yapımcılığını üstleneceği söylendi ve ismini stada vereceği söylendi ama dediğim gibi krizde nasıl destek olacaklar bilmiyorum..

İnönüde son gol KOCA YUSUF tan geldi..Kendisinide tebrik etmek lazım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

söylenenlere göre yeni stadımız müthiş olacakmış ama ayrı bi sorun var şampiyonlar ligi maçları nerede oynanacak hadi ligi idare edebilirsin ama şampiyonlar liginde nerede oynayacaksın olimpiyat stadında oynayacaksan intihar olur ne taraftar gider oraya nede atmosfer olarak bi şey elde edemezsin herhal bi çare bulunması lazım

NoPasaran

Abi önerim hazır bundan daha iyiside yok..

Ali Samiyen ve Şükrü Saracoğlundan izin alınacak oynanacak..

Derbiler Olimpiyatta olacak..

Utanmaya gerek yok..

Hepsi devletin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

atmosfer olarak inönü gibisni ancak şükrüsaraçoğlunda yaparız benimde utanmam yok milan la inter nasıl aynı sahayı paylaşıyorsa bizde 1,5 sezon paylaşabiliriz

Tolgahan_BJK

yusuf'un geçmişini falan iyi bilen bi dayıdan dinledim semtte ;)

önyargılı olumsuz fikirlerimin bir kısmı değişti o muhabbet sonunda...

futbolcu olarak yetersiz olduğu bir gerçek! olduğu için sabit fikrim devam ediyo.

dünkü golde top iki kere şansa önünde kaldı... iyi ki de kaldı ;)

avrupa'da böyle gol attırmazlar adama... ayağına top değdirmezler !

bu gol, şansın da yardımıyla, anca da böyle dağınık bi gs defansına atılırdı. Atıldı...

NoPasaran

Avrupada oynanan futbol başkamı ?

Geçen hafta UEFA finalisti werderin bir maçını izledim yok böyle bişey
Roma milan maçını izledim inanılmaz hatalar..

Yusuf bi işe yaramaz dediniz yaradı
Kupada iş yapamaz dediniz yaptı
Derbilerde oynamaz dediniz galibiyet golünü attı..

Kimse yusuftan süpermanlik beklemiyor gelecek seneye ancak süper bir yetenektir yusuf..Şu yaşına rağmen halen çok faydalıdır..Onu bir kişinin durdurması bence imkansız..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

inönüdeki atmosferi inönü değil taraftar yapmıstır.

inönü çok güzel olabilir ama eski bir stad ve modern,iyi gelir getiren bir stad Avrupada hedefi olan bir kulübe lazım.

saracoglunda veya samiyende oynaması beni bozmaz bunun güzel örnekleri var avrupada sansiro-olimpico gibi

keskinli

sampiyonlar liginde gidebilecegimiz yere kadar gideriz,sonra yikariz stadi
böyle bi senaryoda var
ali sami yende,kadiköyde ters gelir,ki biz nasil onlarin bizim stadimizda oynamasini istemiyorsak,onlarda bizim orada oynamamizi istemezler
stadin yikilip yerine bi arena yapilmasi sart,cürümüs betonlarda ne zamana kadar oynayacagiz?ya biz yikariz yada kendi yiklir zaten
yilda en az 200 gün gelir getiren stad kötümü olur?yeni stadin icinide taraftar iyi bi havaya sokar merak etmeyin
ya profesyonel olup yeni stadi yapacagiz,yada romantizm yapip amatörlügü sececegiz vede inönüde devam edecegiz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Adriano

Eskiden yıllarca İnönü de Sarıyerler bilmemkimler faydalandı. 1 sezon Samiyen, Saraçoğlu, Olimpiyat bazense farklı Anadolu kentleri dönüşümlü kullanılabilir.

Ayrıca işimi garantiye almak adına bir tane koltuk söktüm ve eve getirdim :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

KeePSaKe

Yapılsın yapılmasına da lig,şampiyonlar ligi biraz zor olucak bizim için
Since 1903

carsi52

Bu sefer kazma harbiden vurulcak gibi..
Bölünür senin için uykular!

noumAyberk

Seneye çok kötü geçer bizim için İnönü yıkılırsa.
Geçen sene manisa maçında bir koltuk kapmıştım evin güzel bir köşesinde duruyor :)