Ana Menü

Gecmis Olsun Bilgili...

Başlatan [KralKartal], Mayıs 18, 2009, 17:22:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Serdar Bilgili'nin Dirseği Parçalandı
  Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili, dün çıktığı tekne gezisinde geçirdiği üzücü bir kaza sonrası yaralandı.
Güney'de tatil yapan Bilgili, tekne ile çıktığı gezide ayağının kayması sonucu düştü.  Bu sırada dirseği parçalanan eski başkanın hastaneye kaldırıldığı ve ameliyat edildiği öğrenildi. Bilgili'nin iyi olduğu ifade edildi.

Kaynak: Milliyet

Gecmis olsun Sayin Bilgili..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Geçmiş oLsun Serdar BiLgiLi'ye..

kartalpenchesi

iyi olmasına sevindim

geçmiş olsun serdar bilgili...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Kimle konuşsam rakip taraftardan size gelen en iyi başkan diyorlar.

Özledim ben Bilgili ve yönetimini...

Kendisine geçmiş olsun diyor,ilerki dönemlerde yeniden başkan adayı olarak görmekten son derece mutlu olacağımıda belirtiyorum :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Aynen inşallah bu seçimde aday olur başkanlığa...
Geçmiş olsun Serdar Bilgili
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

dirseğinden yaralanmak ile "dirseği parçalandı" demek çok farklı şeyler. basın abartıyor sanki...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eebjk

Geçmiş olsun ne adam dı be harbi BEŞİKTAŞ lıydı.
sadece BEŞİKTAŞ

Tolgahan_BJK

M34

Öncelikle ben gecmis olsun falan demiyorum. Cok iyi baskandi, özledik, yeniden baskan olsun falan diyenleri de anlamakta zorluk cekiyorum:

http://www.serencebey.com/tr/tab.aspx?tabid=174

25 nisan 2004 beşiktaş fenerbahçe maçınin ergenekon tutanaklarina gecmesi de kanit bence.

Simdi gözünüzün önüne Sinan Engin'i getirin. Aziz Yildirim'a olan bagliligini. Sahte pasaport olayi, Sedat Peker, Sinan Eingn, Aziz Yildirim ...

1 + 1 + 1 + 1 = 4 gibi birsey

O yeniden gelecegine bizim beceriksiz ama en azindan böyle olaylara bulasmayan baskanimiz devam etsin.

NoPasaran

Fanatik gazetesi ne büyük gazeteymişsin herkes inanmış sana..

Kurtlar vadisini ne çok seyrediyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

haber degil ki. necil ülgen'in yazisi:

bu yazinin üstüne Aziz Yildirim bu aciklamayi yapiyor:
NECİL ÜLGEN AÇIKLASIN
"Yazmak güzel şey ama bilerek yazmak.. Bu pislikleri temizlemek lazım.. Bunlar doğruysa ben de dahilsem çekip gideceğiz.. Ama doğru değilse böyle yazamayacaklar.. Sanki biz Serdar Bilgili ile anlaşmışız, Beşiktaş Başkanı borç almış, o borcu kapamak için Aziz Yıldırım araya girmiş.. Sonra şampiyonluk bize gelmiş.. Necil Ülgen çıksın açıklasın.. Kendisi Fanatik'in müdürü.. Ama yazıyor sonra da diyor ki ben fantazi bir yazı yazdım.. Ama isim yazmadığı için mahkemeye veremiyorsun.. Kanuni olarak yazsın ismimi mahkemede hesaplaşalalım gerçekler ortaya çıksın.. Bu yazarların bu saygısızlığına müsaade etmeyeceğim bundan sonra.."

tamami icin:
http://www.euroyellow.com/fenerbahce/aziz-yildirimin-aciklamalari.html

Necil Ülgenin yazdigi seyler hayal ürünü diyelim. Bir tarafindan uydurdu diyelim. Böyle bir imaya sen olsan böyle bir aciklama mi yaparsin? "Bunlar doğruysa ben de dahilsem çekip gideceğiz" mi dersin?
hikayeyi süslemis olabilir. rakamlar da dogru olmayabilir. ama kabaca böyle olduguna inaniyorum. his, algilama meselesi. üstüne üstün ergenekon olayi da gelince .. bunlarin hepsi hayal ürünü demek zorlasiyor. bu arada lost'dan baska dizi izlemiyorum. lost yetiyor da artiyor. Kurtlar Vadisini, film dahil, bir kere olsun izlemisligim yoktur  ;)  

Tolgahan_BJK

Serdar Bilgili doğru adam değiiil !

Her şeyi bi kenara koydum hadi... Adam kapalıya loca yaptı ! Aklını sevdiğimin.. eski başkanı

[KralKartal]

Kapaliya loca yapmis? iyi yapmis, ayrica baskan kalsaydi suan Y.D nin yaptigi
gibi kapalinin ortasini Carsiya verecekti... yani degisen birsey olmayacakti ...
Bilginize
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi