Ana Menü

3 yabancı gönderilsin

Başlatan NoPasaran, Mayıs 17, 2009, 13:59:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Cisse avrupada oynamazmı ?
Şampiyonlar liginde final oynayan futbolcu'ya denilene bak bırakın Allah aşkına adam kendine verilen görevi layıkıyla yerine getiriyor top kapıyor oyun kuruyor araya harika paslar bırakıyor Ernst ile birbirlerini çok iyi tamamlıyorlar.Cisse bu takımda kalmalı eğer istikrar istiyorsak.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

cisseyle zapo kalsın ya..
cisse ernst'le harika bi 2li oldu. ernst de cisseyi seviyor istiyor zaten
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

[KralKartal]

Cisse gitsin Aurellio gelsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Büyükmustafa

Yabancı olarak bence Ernst,Tello,Holosko,Sivok kalmalı diğer 4'ünün yerine kaliteli yabancılar alınmalı yoksa şampiyonlar ligi yine hüsran olur...

RCA

Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 04, 2009, 11:47:09

bu futbol futbolcuların birbirine duyduğu aşktan bahsetmiyoruz :)

sen çok duygusal yaklaşıyosun olaylara birazdaha sportif başarı açısından bak :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

cissenın kalmasından yana old. artık yazmama gerek kalmadı o bu takımda kalmayı hakedıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Büyükmustafa

Cisselerle,bobolarla,zapolarla,delgadolarla şampiyonlar liginde başarı hayal,başarı hedefleniyorsa yabancıların çok kaliteli olması şart.He deniyorsa ki, ben lige bakarım cl önemli değil,o başka.Ben maçtan önce şunu diyebilmeliyim,"yahu bizde şu var bu var,maçı rahat alırız"...Şahsen bu sezon öyle bir laf edemedim,bu sezonki başarı tamamıyla takım ruhu ve görev adamları ile gelmiştir...

Bircan*

Alıntı yapılan: Resulbjk - Haziran 04, 2009, 18:15:30
Alıntı yapılan: Bircan* - Haziran 04, 2009, 11:47:09

bu futbol futbolcuların birbirine duyduğu aşktan bahsetmiyoruz :)

sen çok duygusal yaklaşıyosun olaylara birazdaha sportif başarı açısından bak :)
duygusallıkla cisssenin ne alakası var?
kırgınım gitmek istiyorum dedi. beşiktaşa aşığım gibi bi açıklamasını duymadım.
sportif açıdan CISSE KAL-MA-LI !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]