Ana Menü

3 yabancı gönderilsin

Başlatan NoPasaran, Mayıs 17, 2009, 13:59:31

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

hala cisseyi nasıl takımda tutabiliyorsunuz mantık kurallarına uymuyo.. sürü psikolojisi yapmayalım arkadaşlar... şampiyonlar liginde gelsin manu liverpool barca arsenal r.madrid ınter juventus eminim cisse yine böyle oynayacak değil mi?

cisse zapo delgado tabi gitmesi KESİN OLANLAR..  haklı bulmayabilirisniz ama bobo gitmelli nobre yedek golcü kalmalı... bobo ağır yavaş bir oyuncu evet kötü demiyorum ama daha kalitelisi varken hergün daha iyiye gitmek varken neden yerimizde sayalım bobdan daha ne bekliyorsunuz...

tello ernst holosko sivok kalsın..  ayrıca ütteki M34arkadasımız i.toromanı yolluo ona hangi kafa alır bilemem :D şampiyonlar ligi kadrosu istiyosan modeli istiyosan 10 numara sisteminden çıkıp takımını bir 10 numaray değil 11 10 numaraya bırakmalısın.. yuoksa basarı öle gelmez kolay kolay
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

saldır beşiktaş

Cisse bu takımın Ernst ile beraber bel kemiğidir gözle görülür bir iş yapmadığından dolayı gitsin
diyorsun mantıksız adam geride hem top kazanıyor hemde topu oyuna iyi sokuyor Ernst ile beraber hücumada destek sağlıyorlar bu ikili oturmuş durumda takımda bozup macera aramanın alemi yok.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

Cisse de buyuk bir cikis var ama onun yaptigi görevi cok daha iyi yapacak futbolcular var. Delgado, Zapo da bence bye bye..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

cinc

Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Mayıs 19, 2009, 15:24:55
Cisse ne oynuyorki ya..

Son maç öneğin..

Sahada bir tane pasını hatırlayan varmı ?
gol pasını cisse vermişti..
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

Cem Goren

ne olursa olsun cısse kalsın ernst ile iyi bir ikili oldularbobo yuksek iht. olmpıyakosa gidiyordelgadoyla zapoyu gondersinler zapoya uzulmuyor degilim ama yapcak bişey yok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

cinc ?

Hangi golde pas verdi yahu..bobo, ernst ve bobo atmıştı golleri..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Volkan senin son mac diye yazdigin tarih 19 mayis, arkadasin cvp yazdigi tarih dun , farkli maclardan bahsediyorsunuz...
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

:D Arkadaşın hatası yapacak bişi yok..

Buradan iddaa ediyorum, Delgadonun 10 numara, Cissenin ön libero oynayacağı takım seneye 3.olur en iyi ihtimal..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bobo olımyıyakosla anlasmıs gitti yada bugun yarın gıder
zapo bence forma yuzu goremez artık zaten metalıst maçından berı oynamıyordu oda bence gideceginin farkında bakalım 3.kim olacak

carsi52

Cisse,Delgado kesin gönderilsin.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bence zapo-delgado-gonderilsin bobo zaten gıdıyor

Kralkartal21

BOBO - CİSSE - ZAPOTOCNY

Delgado'ya son ama son bir şans daha!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Haziran 02, 2009, 18:09:58
BOBO - CİSSE - ZAPOTOCNY

Delgado'ya son ama son bir şans daha!
yok artık ciddimisin  :o

carsi52

Valla cisse kalsın diyenleri gördükçe bende artık delgado'ya son bi şans verilmedi diyebilirim ;D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

cisse bu takımda sonuk duruyor ama lıgın en cok top kapan oyuncularında birisi ona haksızlık ediyoruz delgadoya verilen imtiyazın onada verilmesi lazım dıye dusunuyorum en azında onun buna hakkı var gonderilecegını bıle bıle canını dısıne takarak oyun oynayan bırısıne bu yapılmalıdır...