Ana Menü

U-14 Akademi Takımımız Şampiyon

Başlatan CR7, Mayıs 15, 2009, 01:43:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

U-14 Akademi Takımımız Şampiyon
14.05.2009 19:28

U-14 Akademi Futbol Takımımız, finalde Bucaspor'u 3-0 mağlup ederek Türkiye Şampiyonu oldu.   Antalya WOW Otelleri Topkapı Spor Kompleksi'ndeki karşılaşmada ilk golümüzü Murat kaydetti. Devreyi 1-0 önde bitiren Siyah-Beyazlılarımız, ikinci yarıda Muhammet Demirci'nin iki golüyle mücadeleden 3-0 galip ayrıldı.  Takımımız, bu sezon İstanbul Şampiyonluğu'nun ardından Türkiye Şampiyonu da olarak büyük bir başarıya imza attı.

işte goller;

Beşiktaş - Bucaspor 3-0 Goller (U14)

http://rapidshare.com/files/23295580...by___Evo__.avi                                                                                 [/t][/c][/t] 
            ^^Evo^^ isimli Üye şuanda  online konumundadır                                  Mesajı Moderatöre bildir                   [/t]                                                  Alıntı ile Cevapla[/t][/t]
[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

ben canli izledim muhammet süper oynadi güzel 2 golde atti

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Ben maçı izleyemedim ama yorumlara bakılırsa Muhammed'in elde tutulması lazım...Neyse gelelim maça; Helal olsun arkadaşlarımıza darısı abilerinin başına inşalllah...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

helal olsun gelecegimize

paylasim icinde tesekkürler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

Bu çocuklardan en az üç dört tanesinin Beşiktaşımızın gelecek 20 yılının omurgasını oluşturması gerek...

İnşallah da öyle olur