Ana Menü

Susturun şunları

Başlatan Simurg, Mayıs 02, 2009, 20:07:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, yarınki F.Bahçe derbisi öncesi futbolculara seslendi. Demirören "F.Bahçe'yi önce ligde sonra da kupada yenin ve çirkin dedikodular çıkaranları susturun. F.Bahçe'yi iki kez yenerek camiamızı sevindirin, ben de sizi sevindireyim" dedi.

Bitirin işi

Beşiktaş başkanı, "Son günlerde ortaya atılan asılsız dedikodulara en güzel yanıtı, her iki maçı da kazanarak vermeye mecburuz" dedi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, suskunluğunu F.Bahçe maçı öncesinde bozdu. Hafta içinde Aziz Yıldırım ile bir araya gelmesinin 'çirkin' dedikodulara yol açtığını ifade eden ve bu konuda rahatsızlık yaşayan başkan Demirören, yarın oynanacak zorlu F.Bahçe derbisi öncesinde futbolcularını tatlı sert bir
dille uyardı.

MUTLU OLALIM

Ezeli rakipleriyle önce şampiyonluk yarışında, ardından kupada iki kez karşılaşacaklarını belirten başkan Demirören'in, "F.Bahçe'yi iki maçta da yenin ve bu asılsız dedikoduları çıkaranları susturun. Beşiktaşlı duruşunun ne olduğunu gösterin. Siz beni mutlu edin, ben de sizi" diyerek oyuncularını motive ettiği belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..