Ana Menü

karsıyaka-BEŞİKTAŞ 2MAYIS 16:30

Başlatan Cem Goren, Nisan 29, 2009, 15:49:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

SaLdır Beşiktaş'm oLeyy..

Haydi kartaLLar..

kartalpenchesi

çok zorlu maç gerçekten

ilk maçı kım almıştı ?
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Bircan*

zor maç..
iyi bir derece için saldır ve kazan Beşiktaş'ım !
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

carsi52

Güveniyoruz size POTANIN KARTALLARI !
Bölünür senin için uykular!

Bircan*

Cem Goren

Cem Goren

Bircan*

Karşıyaka : 87 - BEŞİKTAŞIMIZ : 89
ohh be... tebrikler TAKIM !

+18 !

çok atıp çok yiyoruz ama kazanıyoruz..

bu da hücumumuzun çok iyi ama savunmamızın kötü oLduğunu gösteriyor..

ama iyi takımLara karşı hücumLa değiL savunmayLa kazanabiLiriz.. bunu düzeLtmemiz gerekiyor

TebrikLer Beşiktaş'm !

Bircan*

ne olursa olsun bu bıyıktay gitmeli..
play-offlarda bu savunmayla bişi yapamayız..
cevher, chatman ve wesson'a da ayrı bi' parantez açmamız lazım tabi..

+18 !

ben oyuncuLardan konuşmuyorum gerçekten kaLiteLi oyuncuLarımız var ama böyLe gidip sayı atıp geri geLip 'zaten bi sonraki hücum atarım' demekLede oLmaz..

M.Jordan Chicago'yLa iLk şampiyon oLduğu yıL en iyi hücum oyuncusu seçiLmişti ve kamuoyu onu hep hücum oyuncusu oLarak değerLendirmişti.

Ama o bunu kendisine yakıştırmadı bi sonraki yıL hem en iyi hücumcu hem de en iyi savunmacı seçiLdi açıkLaması da 'Ben asLa kendime yarım oyuncu dedirtmem!'..

ilhan mansız_melis

Zor da olsa yenmişiz helal olsun Cevher'e ve diğer oyuncularımıza Tebrikler Beşiktaş'ım...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.