Ana Menü

Denizli Faturayı 4 isme kesti

Başlatan NoPasaran, Nisan 21, 2009, 10:43:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Bursaspor beraberliğinin faturası 4 yıldıza çıktı. Kaybedilen 2 puan ve kaçan liderlik yüzünden bir hayli kızgın olan Beşiktaş Teknik Direktörü, beklediği performansı gösteremeyen 4 oyuncusunu azarlarken, canla başla mücadele eden diğerlerine teşekkür etti.

Bursaspor'la berabere kalarak 19 hafta sonra zirveye çıkma şansını kullanamayan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, faturayı 4 futbolcuya kesti. Dünkü idmanın ardından öğlen yemeğinde oyuncularına hitaben bir konuşma yapan tecrübeli teknik adam, Bursaspor maçında canla başla mücadele eden 10 futbolcusuna teşekkür ederken, beklediğini alamadığı Bobo, Delgado ve Tello ile kırmızı kart görüp takımı eksik bırakan İbrahim Toraman'a sert çıktı.

Bu dört futbolcuyu uyaran Denizli, "Büyük futbolcular, büyük oynamalı. Sizler beni hayal kırıklığına uğrattınız" dedi. Beşiktaş'ın özellikle İnönü Stadı'nda taraftarının desteğini arkasına alarak çok daha farklı bir performans sergilemesi gerektiğini savunan Mustafa Denizli, bu dört oyuncuya hitaben şu konuşmayı yaptı:

"HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM"
"Her futbolcunun kötü dönemleri olabilir. Ancak sizin böylesine kritik maçlarda gücünüzü ikiye katlamanız gerekir. Bobo, senin gibi bir forvet oyuncusunun ayağındaki topa sahip olması gerekir. Sen, ileride top tutamadın. Delgado, senden istediğim pasları göremedim. Özellikle ilk yarıda beni hayal kırıklığına uğrattınız. Tello, sanırım milli maç yorgunluğunu üzerinden atamamış. İbrahim Toraman maçlarda daha dikkatli olmalı. O kartları kasıtlı gördüğüne inanmıyorum ama takımı eksik bırakmamalıydın."

"FORMANIN HAKKINI VERİN"
Kaçan 2 puan ve liderlik yüzünden bir hayli kızgın olduğu ifade edilen Mustafa Denizli, daha sonra şöyle devam etti: "Giydiğiniz formanın kıymetini bilin. Beşiktaş'ta oynadığınızı unutmayın. 11'e 11 oynarken rakibimiz çok sayıda pozisyon buldu. 10 kişi kalınca daha cesur oynamaya başladık. İkinci yarıda 3-4 tane net pozisyona girdik. Olağanüstü bir mücadele örneği sergileyen oyuncularıma teşekkür ediyorum."

"FIRSATI KAÇIRMADIK
Kaleci Rüştü, Ekrem, Gökhan Zan, İbrahim Üzülmez, Sivok, Yusuf, Ernst, Holosko, Serdar Özkan ve Cisse'ye ayrıca teşekkür eden Mustafa Denizli, "Hepiniz birer profesyonelsiniz. Takım 10 kişi oynamasına rağmen ayakta kalmasını bilen oyuncularımla gurur duydum. Çok istediğimiz liderlik fırsatını kaçırdık ama şampiyonluk şansımız devam ediyor. Önümüzde Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası gibi iki büyük hedef var. İki kupayı da kazanmak için savaşmalıyız. İçinizdeki inancı çok iyi biliyorum. Henüz kaybedilen bir şey yok. Başkanımız Yıldırım Demirören, yönetim kurulumuz ve taraftarımız bize güveniyor. Onların bu güvenini boşa çıkarmayalım" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

bu isimLerin biraz kuLakLarı çekiLmesi Lazım ama özeLLikLe Toraman'ın !

carlito1903

Delgado formsuz olur Tello formda olur, Bobo formsuz olur Delgado formda olur anlarım ama hepsinin birden formsuz isteksiz oluşu herşeyi daha da zorlaştırıyor, sahada şampiyonluğu iliklerine kadar hissedip, onu isteyen oyuncular olması lazım.

Delgado gibi bi adamdan 3 senedir takıma lider olmasını maç kazandırmasını bekliyoruz ama değil 3 sene 13 sene de beklesek bu adam bi sezon da ancak 2-3 maç alır. Yazık ona verilen paralara ve yazık ona bağlanan umutlarımıza.

KeePSaKe

Ben zaten Delgado yu geçtim artık bir beklentim yok ondan ama en azından bu kritik maçlarda Bobo ve Tello nun iyi olması lazımdı.
Since 1903

NoPasaran

oooo oooo ooo Delgado :P

Oyna ulan oyna artık..

Al işte sana 2 senein affını getirecek 6 hafta..

Her maç bir golde payın olsun..

Bu taraftar seni paşada yapar kralda yapar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Delgadoda gözle görulur bir kipirdanma var, buda Yusufun gelisine bagli ama hic bir zaman Besiktasin 10 numarasi olamadi vede olamaz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....