Ana Menü

"ÇARŞI İSRAFA DA KARŞI" mı ?

Başlatan Bircan*, Nisan 12, 2009, 11:59:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

Arkadaşlar, ben Karaman Milli Piyango Fen Lisesi'nde okuyan bi' öğrenciyim. Okul olarak israfla mücadele timimizle ilgili büyük uğraşlarımız var, önce Karaman geneline sonra da tüm Türkiye geneline yaymaya çalışıyoruz. Karaman geneli halloldu sayılır.. İşte israfla ilgili birçok çalışması olan ingilizce öğretmenim tam bi' israf düşmanı Ramazan Açık, çArşı grubumuzun da çalışmalarından haberdar olmuş, her şeye karşı olma sloganımız hakkında bilgi sahibi olmuş ve ben de okulda çArşı grubunun temsilcilerinden biri olduğum için geldi benimle paylaştı, israfla ilgili projelerimizi anlatabilir misin gruptan abilerine arkadaslarına falan dedi.. Ben de tabi neden olmasın dedim ve burada sizle paylaştım. Forza'ya yaşım itibariyle üye olamadığım için bu topici acamıyorum, buradan forzaya da üye olan abilerim ablalarım varsa bu konuyu paylasabilir mi, bildiğiniz gibi israf son yıllarda ülkemizin kanayan bi' yarası.. İsrafla ilgili pankartlar, çalışmalar yapılabilir mi? Forza'da paylaşılırsa ve burada da bu topice ilgi gösterilirse çok sevineceğim ve grubumuzun farkı bi' kez daha ortaya cıkacak.. Karaman Valiliği'nin israfla ilgili çalışmaları hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.. http://www.israfason.com/
Ayrıca facebook'ta da bu mücadelemizle ilgili bi' sayfamız var: http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=36517339757&ref=ts

Eeeee bu hocamızın dediğinden de anlaşılıyor ki, çArşı ve projeleri, eylemleri her yerde, herkesin dilinde ;)
ÇARŞI HER YERDE ! :bjk :bjk

Teşekkür ederim, sevgi ve saygılarımla..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdibatmaz

güzel bir proje. umarım destek bulur.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

abi niye gereken ilgi gösterilmiyor bu topice yaa :s

Cem Goren

guzel bir çalışma tebrikler oncelikle inş. istediginiz rakama ve ilgiye ulasırınız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Forza'ya yaşım itibariyle üye olamadığım için bu topici acamıyorum, buradan forzaya da üye olan abilerim ablalarım varsa bu konuyu paylasabilir mi

Demissin...

Umarim paylasanlar olur...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

bizim sitemizin forzayla alakasi yoktur
forzaya konu actirmak icin forzaya üye olan besiktaslilarla özel ileti yoluyla irtibata gecersen mutlaka yardim edecek biri cikar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Bircan*

eyvallah abi ya.. sizin gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.. kralkartal'ın forzayla alakası olmadıgını biliyorum ama yine de her iki foruma da üye olanlar vardır diye dedim.. ;) üyeliği olanlardan paylasan olursa cok sevineceğim.. yine de teşekkürler.. konuyu sabitler misiniz??? biraz daha ilgi lütfen :p

keskinli

Bircan*

eywallah abii cok sagoll...
biraz daha ilgi lütfen yaaaaaaa... !

keskinli

maalesef gerekli ilgiyi görmedi
sabitlemeyi kaldiriyorum

Bircan*

evet abi ne yazık ki gerekli ilgiyi görmedi.. :(
yine de eyvallah abi çok sağol ;)