Ana Menü

4 Nisan Cumartesi Barbaros & Dolmabahçe'de Meşale Şov! | İlk resimler eklendi.

Başlatan Bircan*, Nisan 04, 2009, 00:06:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Peki sen orada 100 lerce küçücük çocuğun neler yaşadığını biliyor musun?
Sen taraftara nasıl davranırsan öyle karşılık alırsın. Sanki başbakanlar dokunulmazlıkları var. Yanlarına 1 metre yaklaştıklarında seni köpek gibi itiyorlar. Bu muammele dtp mitinglerinde bile yaşanmıyor.
Neyin ne olduğunu bilmeyenlerde çıkıp böyle yorum yapıyor.

Bircan*

@pAscAliAnUmut
Beşiktaş'a ve Beşiktaşlı'ya sallama hemen ! Orada insanlar cop yemeyi, tekme yemeyi göze alıp girişti bu işe.. Sen de her ağzına geleni söyleyemezsin şimdi o insanlara kardeşim !
Polis bu olayı abartmamalıydı, dediklerin dogru olabilir ama 2-3 kısı yuzunden de colugun cocugun ustune su sıkılmaz. Bu nası bi polisliktir ! Doğu'da bir avuç teröristle baş edemeyen kedi olan polis bize gelince nası aslan kesilir! Bu işte bi' artniyet ararım ben !

Beşiktaşlıyız Beşiktaşlı
Anlayamaz kimse bu aşkı
Bekçisiyiz kopsa kıyamet
Siyah-Beyaz bize emanet !!

YAKIYORSAK AŞKIMIZDAN !
[IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8716/semtiyakyoruz.jpg[/img]

Başka söze gerek yok sanırım..
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Bircan*

Bi' arkadasımızın uludagsozluk'tekı yazısı buyrun okuyun..

Günün güzel başlayan, güzel devam eden ve çevik kuvvete lanetle biten özeti...
görev dağılımı için abbasağa parkı'nda buluşuldu. parktaki grup, barbaros bulvarındaki grup ve kazandan gelen grup birleşti. bazı bölgelerde yığılmalar olsa da sakıp sabancı anadolu lisesi'nin oradan bulvarın sonuna kadar insanlar ellerinde meşalelerle beşiktaşımızın otobüsünün gelmesini beklemeye koyuldu.
beşiktaş taraftarına saldırgan diyecek, biber gazı sıkacak, panzerle su sıkacak herkes* 34 fb xxxx plakalı siyah renkli aracı görmüştü. beşiktaş taraftarı da görmüştü. fakat büyüklerinde ufak uyarılarıyla hiçbir şey yapılmadı, ki yapılmamalıydı, yapılsa beşiktaş taraftarına yakışmazdı.
bunlar yaşanırken, söylentiler dolaşmaya başlamıştı; otobüs şişli'den gidecekmiş diye. yıldırılmaya çalışılsa da binler, yılmadan beklediler ve beklenen otobüs geldi. meşaleler yakıldı, barbaros bulvarı yakıldı, beşiktaş yakıldı, ama bir allah'ın kuluna meşale fırlatılmadı, yanlışlıkla çarpılan insanlardan özür dilendi ve serüven başladı.
insanlar camlara çıkıp, dükkanlarının önüne geçip seyretmeye çalıştılar bu şöleni. çalıştılar çünkü göz gözü görmez durumdaydı yollar.
işin mükemmeliğine daha fazla geçemiyorum... çevik kuvvet, çevik kuvvet, çevik kuvvet... geçmeme engel oluyor. şöyle ki:
kazan mahalli geçildi, ve çevik kuvvet'in canının sıkıldığı belliydi ve aralarına aldıkları bir kişiyi dövmeye başladılar. herkes suçlu olsa, dövdükleri kişinin suçu yok denebilirdi, o kadar masumdu. ama; canım, ciğerim, iq su üç haneli*** çevik kuvvetim devam etti araya bir kişi alıp saldırmaya...
ama haksızlar diyemem. beşiktaş taraftarı gerizekalıydı, salaktı. sen yürüyüş yapıyosun ve elinde abdullah öcalan resmi yok. sen neye güveniyosun. tabii vuracaklardı, ah işte akılları ermiyo zavallılarımın.
bu da yetmedi, biber gazı sıktı çevik çevik kuvvetim. bu güzel günde çocuklarının anısı olsun, büyüdüklerinde orada ben de vardım diyebilsinler, diyen anneler babalar, çocuklarını da getirmişlerdi, kimi yavrularım 2 yaşındaydı. biz dayandık, ama nasıl dayandık. gözlerimiz kan doldu, nefes alamadık. zaten canım çevik kuvvetim yanlışlık yaptığının farkına varmış ve elimizi yüzümüzü yıkayalım diye tazyikli su dağıtmaya da başlamıştı.
ama 2 yaşındaki güzelim dayanamadı, hastaneye kaldırıldı.
bu mu sizin adaletiniz, bu mu sizin güç kullanma politikanız. "burası israil değil" dedik anlamadınız, "çocuk var dedik" durmadınız. soruyorum size; biz ne yaptık.
olay çıkınca prim mi alıyorsunuz da olayları siz başlatıyorsunuz. gelin veriyim size priminizi. ama öncesinde güzel bir marşı armağan ediyorum ve sizi öyle bekliyorum. kalın sağlıcakla çevik kuvvetim.
sık bakalım, sık bakalım
biber gazı sık bakalım
kaskını çıkar
copunu çıkar
delikanlı kim bakalım.*
ek: (bkz: emniyet dışarı)
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

pAscAliAnUmut

Benim yazdığım yazıların hepsi Tv'den izlediğim şeyler.. Tamam belki bazı yerlerde bütün yapılan olayı tarftarın üstüne yıkıcı şeyler de yazdım..  :-\

Ama o polise saldıran 4-5 kişi o insanlıktan çıkmış kişilerin başlattığı bir olaydır bu birazda kendi eleştirimizi yapmalıyız bu içimzdekileri durdurmayı artık başarmalıyız..

Sen bir polise o hareketi o davranışı yaparsan ne yazık ki bizm ülkemizde geçerli olan kabakuvvet devreye girer.. Ayarsızca,Amansızca..

Polisin daha önce bize yaptıklarınıda biliyoruz neden bir olay çıkarma amacı vardır o kişlerde.. Durup dururkende adamlar biber gazı atmadılar ya taraftarı kışkrtan bi kaç kişi yüznden daha çevresnde ne olup bittğinn farkında olmayn küçk çocuklar bile zarar gördü..

Artık şu spor müsabakalarına bakacak her gelişmiş ülkede olduğu gibi bizim ülkemizede Spordan Sorumlu Polis Teşkilatı kurulmalı.. YOksa hep,yine biz zarar görücez..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

doguda 3-5 capulcunun yaptıgı ne peki?!? insanlık mıı?
onlara uyarı ustune uyarı yapan polıs bıze gelınce nıye ınsanlıktan cıkıyor dıyorum ben !

pAscAliAnUmut

Onu büyüklere sormak gerekmz mi..

Hep bizim üzerimize oynanan oyunlar yeterince açık değil mi..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Bircan*

tm ıste aynı seyden bahsedıyoruz ya..
yettı artık uzerımıze oynanan oyunlar ! :@

noumAyberk

Bir kaç sene önce karısını bilmem kaç yerinden bıçaklayan adamı 4 polis kol kola sadece izliyorken 2 kişinin yaptığı taşkınlığı binlere ödetmek nedendir?
Bunun bir açıklaması var mıdır?

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Nisan 05, 2009, 16:58:55
Benim yazdığım yazıların hepsi Tv'den izlediğim şeyler.. Tamam belki bazı yerlerde bütün yapılan olayı tarftarın üstüne yıkıcı şeyler de yazdım..  :-\

Ama o polise saldıran 4-5 kişi o insanlıktan çıkmış kişilerin başlattığı bir olaydır bu birazda kendi eleştirimizi yapmalıyız bu içimzdekileri durdurmayı artık başarmalıyız..

Tamamda 4-5 kişi başlattıysa olay bukadar insanın suçu ne oraya sevgilisiyle,kardeşiyle,çocuğuyla ve sadece destek vermeye gelmiş taraftarın suçu ne! Ozaman taşkınlık yapanları alın yani bukadar olayları büyütmeye herkese saldırmaya ne gerek var..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org