Ana Menü

4 Nisan Cumartesi Barbaros & Dolmabahçe'de Meşale Şov! | İlk resimler eklendi.

Başlatan Bircan*, Nisan 04, 2009, 00:06:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bircan*

4 Nisan Cumartesi Günü
Saat: 17:45-18:15 Arası

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÖNÜNDEN STADIMIZA KADAR YOLUN HER İKİ TARAFINDA ELLERİMİZDE MEŞALELERLE
TAKIMIMIZI KARŞILIYORUZ VE KENDİLERİNE YOL BOYU EŞLİK EDİYORUZ.

TÜM BEŞİKTAŞLILARI MEŞALELERİYLE TAKIMIMIZI "ŞAMPİYONLUK YOLUNDA" MOTİVE ETMEK ADINA "HEPİMİZİN ORGANİZASYONU"NA DAVET EDİYORUZ.

ÇARŞI

Dip Not: Meşaleleri herkes kendisi temin etmelidir.
MAÇA MEŞALE SOKMAYI DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR; MAÇ ANINDA MEŞALE YAKMANIN CEZASI: 1500 LİRA ve MAÇLARDAN MEN'dir. DÜŞÜNEN ARKADAŞLAR İYİ DÜŞÜNSÜN, POLİS KAMERASIYLA ANINDA TESPİT EDİLİYOR...

*4 Nisan Cumartesi günü saat 17:45-18:15 arasında düzenleyecek olduğumuz meşale organizasyonumuzun daha sağlıklı biçimde yürütülmesi ve sonuçlandırılabilmesi için gönüllü arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacımız var.

Yıldız Teknik Universitesi onunden Stadımıza kadar mesalelerin oranına göre, gelecek tüm arkadaşlarımızın yola kenarına yayılması ve taşkınlık yapılmaması adına bizlere yardımcı olacak gönüllü arkadaşlarımızla saat 16:30'da ABBASAĞA Park'ında bulusacagiz.

Ayrıca ufak çapta tanışma ve kaynaşma toplantısı olacak bu buluşmaya gönüllü tüm arkadaşlarımızı bekleriz.

Forza Beşiktaş Yönetimi

**5149 sayılı yasa gereği spor alanlarında parlayıcı, yanıcı maddelerin kullanılması yasaktır. 6 ay musabakalardan men ve 1500 TL'ye varan idari para cezası ile cezalandirilabilir ve stadımızın kapanmasına sebep olabilirsiniz. Bu bağlamda LÜTFEN STADA MEŞALE SOKMAYINIZ.

Bu organizasyonu yapmamızdaki tek sebep takımımıza "şampiyonluğa olan inancımızı göstermek"tir. Lütfen Takım otobüsümüzün yolunu kesmeyelim ve takımımıza olaysız biçimde stada kadar kaldırımlar üzerinde meşalelerimizi yakarak eşlik edelim.

Bir marşımızda ne demektedir? "Sen Yücel! Başkası senden ders alsın". Lütfen toplumun diğer bireylerine örnek teşkil edecek şekilde davranışlar sergileyelim. Kendi arkadaşlarımız dahil kimseyi rahatsiz edecek davranislar sergilemeyelim. BEŞİKTAŞLI ÖRNEKTİR. Bir Beşiktaşlı'ya yaraşır biçimde hareket edelim.

Yarın Semtimizde görüşmek üzere.

Forza Beşiktaş[/]

Ve şimdi sana soruyorum; kralkartal.com
BEŞİKTAŞIMIZI ve BEŞİKTAŞLIYI onurlandıran bu organizasyon kralkartal'da niye konusulmaz?!? Her şey Beşiktaş için demedik mi? O halde konusulmama sebebi nedir? Kişilere midir kasıt yoksa olaya mı ?!?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

ata vicente

valla bende bugunku organızasyondan haberı olan hatta bugun katılacak olan bı kralkartal.com uyesıyım acıkcası hıcbı sebebı yok buzagı aramanın da anlamı yok

erdibatmaz

kralkartal organizayonun altında birkaç kralkartal üyesi ile toplanıp gidiyoruz. taraftar iletişimin alt bölümünde mevcut. görmemiş olabilirsin, orda yazıyor. istersen gelebilirsin.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

pardon kardess ya organizasyon kısmında daha once gormemstım. ii hos tamam ama nıye sadece 2 sayfa nıye ılgısızlık anlamıs degılım !?!
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdibatmaz

artık olduğu kadar. ilerde umarım daha kalabalık organizasyonlar yaparız.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Bircan*

Kralkartal21

Habertürk canlı verecek diyolar ama bilemiyorum.. Tam kesin bişey yok..

Bjk Tv, Futbol Otobüsünün içinde kamerası ile yayın yapacakmış bu kesin..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Bircan*

evet ben de aynı seylerı duydum..
bjk tv canlı veremez kı.. canlı yayın aracları yok.. anca gece banttan verebılırler. haberturkun yayın akısında da besıktas ısmı gecmıyo. haberturk verır umarım yaa.. :s

Bircan*

+18 !

Cem Goren

guzel bi org. olacak bu kesin bende katılacaktım ama bazı sorunlar yuzunden katılamıyorum inş. yayınlayan bi kanal bulunur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Bircan*

olay cıkms anasını satayım yaa polis biber gazı sıkms bizimkilere.. :(

http://tkm.ibb.gov.tr/yolDurumu/stream.asp?cam=Dolmabahce 
Ana baba gnü gibi burası.. Sanki savaş var ya noluyoooo :(
emniyet......................... :@

Cem Goren

emniyet yapacagını yaptı agız tadıyla bi coskumuzu yasatmadılar bravo ama bu coskuyu gordukten sonra eger sampiyon olursak neler olacagını tahmin bile edemiyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Bu yapılan şeyler yüzünden takmımızın 1.30 saat boyunca yolda kaldığını sırf o yüzden ısınmalarını adam akıllı yapamadıklarını, Taktik kurgularınn tam olarak verilemediğini biliyor musnz?

Tamm organizasyon süper oraya giden bütün taraftarları tebrik etmek lazım ama belli bi yerden sonra olayın cıvkı çıkmış.. Takımdaki oyuncuların röpörtajlarını izliyorum hepsi o dumandan sıkışıklıktan şikayetçi olduğunu bildiriyor..

M.Denizli bir daha yapmayın gibilerinden şeyler söylüyor.. Haklılarda.. Şölen havasında geçecek bir organizasyon tam bir cehenneme dönüştü..

Bir kaç resim gördük polislerin taraftarlarmza saldırdığı hakkında ama bu olaylardan önce 4-5 kişinin bir polisi dövdüğünü atılan bir bira şişesinin bir polisin kolunu kırdığını biliyor musunuz?..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş