Ana Menü

“Konuşulacak çok şey var ama susuyorum"

Başlatan Simurg, Mart 23, 2009, 08:02:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş savunmasının bel kemiği İbrahim Toraman son haftalarda büyük çıkış yakalamıştı. Gökhan Zan ile Servet Çetin'in yokluğunda A Milli Takım kadrosuna alınması beklenen, ancak seçilmeyen yıldız oyuncu çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Konuşulacak, açığa çıkacak o kadar şey var ki" diyen tecrübeli oyuncu şöyle devam etti: Söz konusu olay, milli takım olduğu için susuyorum. Bana düşen budur. Milli takımın hangi şartlarda seçildiğini, kamuoyunun irdelemesi yeterli" dedi.

'Umarım kazanırız'

Elinden geleni yaptığını belirten Toraman, "Yabancı ve yerli menacerler maçlarımı takip edip, teklifler sunuyorlar. Bunlar işin başka bir boyutu. Vicdanım son derece rahat. Başkaları da benim gibi rahat mı, merak ediyorum. İnşallah İspanya ile oynayacağımız iki maçı da kazanıp, Dünya Kupası'na katılırız" diye konuştu.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

cok ciddi iddialar bunlar
umarim basi derde girmez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

Herkes neyin noldugunu cok ıyı bılıyor sen konusmakı adamlıgın eksılmesın,klasın bozulmasın.Bu fatıh terım yuzunden nerdeyse mıllı takımdan soguma pozısyonuna geldı mıllet.Yazıklar olsun senın gıbı hocaya.

Yasasın devsırme mıllı takım!!!!

delgado1008

milli takıma seçilmemesinin nedenini az çok biraz toramanı inceleyenler netten tahmin ediyordur gerçek olmamakla birlikte %80 bu nedenle alınmıyor milli takıma söylemek çok istiyorum ama ceza alacağımdan dolayı söylemiyorum yoksa terim böyle bi maçta toraman gibi bi adamı defans sıkıntısı varken kaçırmazdı sakatlık filan hikaye
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

aquilas

valla kim ne derse desin ben açıkça sölüyorum bu toroman olayı ile ilgili değil sadece tek sebebi terimdir ben milli takımın yenilmesini hatta dünya  kupasına dahi gitmesini istemiyorum sırf terim yüzünden bu kadar defans sıkıntısı varken neden toroman çağırılmaz aureilo denilen adam türk yapıldı ricardinhoya saldırdı milli takımda küfürleri dizdi beşiktaş maçında milli takımda emre denilen adam sakat formsuz ne olursa olsun yaptığı onca saha içindeki rezilliklerine rağmen milli takıma kaptan gidiyo terim yetmezmiş gibi memleketin en yüksek maaşını alıyo reziller

ata vicente

Bır Atatürk genci olarak milli takımımızın basındakı teknık dırektorden utanıyorum.Istesemde milli takımı kösteklıyemeyecek kadar mıllıyetcıyım fakat bu adam bunun basında oldugu muddetce ne yalan soylıyım maglubıyetlere bu kadar uzulmuyorum.Alınan basarılar fatıh terımın degıl Turkıyedekı gelısen futbolun ürünüdür.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Koş İbo kaybedeceğin bişey yok nasılsa
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.