Ana Menü

Sonunda takım olduk..

Başlatan Adriano, Mart 15, 2009, 12:43:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Ligde üst üste 4. galibiyetimizi aldık. Umarız bu seri devam eder.
Şöyle bi' düşündüm de gerçekten takım olmaya başladık veya takım olduk.
Herkes üzerine düşen görevi yeterine yapmaya çalışıyor, ekstra işler de yapıyor.
Bakalım şöyle birkaç hafta öncesine. Sağ bek olamaz dediğimiz Toraman, şık çalımlarla 2 asist yaptırıyor. Kendi mevkisi değil fakat elinden geleni ardına koymuyor.
Gökhan Zan İnönü'de İ.B.B'ye karşı galibiyet golünü atıyor.
Bu hafta Ekrem'in çaprazdan gelip muhteşem golünü kim bilebilirdi.
Yusufa ne demeli, kaç yaşına gelmiş, 18'lik gibi koşturuyor.
Ya Ernst ? Bu özveriyi kim bekliyordu kaç haftadır.
İbrahim Üzülmez deliydi zır deli oldu, çıldırdı şampiyonluk istiyor.
Brezilyalı oyuncular bütün takıma yöresel yemekleriyle ziyafet veriyor.
Yönetim artık her hafta konuşmuyor susuyor.
Taraftar her zamanki gibi muhteşem ve ötesi.

Eee geriye ne kalıyor ? ŞAM-Pİ-YON-LUK..

Şampiyon Beşiktaş'ım ne istersen iste benden..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

+18 !

evet abi bende bunLarı farkettim bu sene gerçekten GE-Lİ-YO-RUZ !

ilhan mansız_melis

O da gelicek Deniz takım olduk sıra şampiyonlukta ben inanmıyorum diyen varsa gölge etmesin bari sezon sonu o şampiyonluk bizim olacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Takım olmak için daha süre var bence..

Beşiktaş halen 1-0 gibi skorlardan sonra güven veren futbol oynamıyor. Futbolcuların kendine özgüvenleri kalmamş yıllarca. Gerçektende öle biz bile taraftar olarak önde olsak bile güvenemiyoruz takımıza bir türlü..

DelBosque, Tigana, Rıza Hoca, Ertuğrul Hoca hepsi iyi niyetli insanlardı kuşkusuz ancak Beşiktaşın büyük takım olduğunu unutan insanlar oldular hep. Bunlar istemedi elbette ancak Beşiktaş ne fener ne gs gibi skor koruyabildi nede taraftarına güven verdi yıllarca..

Şimdi işler değişiyor belki bu doğum sancısı gibi acı verecek ama bebeğin kafası göründü . İlk defa uzun yıllar sonra Beşiktaş bu denli şampiyonluğu istiyor bu denli kendisini zirveye yakın görüyor..

Sivas maçında herşey daha net belli olacak. Muhtemelen üzerimize gelen bir sivas olacka ve bunun sonucunda takımımızın takınacağı tavır bizim ne denli takım olduğunu gösterecek..

Sakin olur, puan almaya çalışırsak sivastan beraberlikle döneriz. Sivas maçından galibiyet bana zor geliyor. Kendi sahalarında iyi oynayan bir takım sivas. Son 2 maçta pek güven vermeselerde kendi sahalarında genel anlamda ne dersek diyeşim iyi takım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgado1008

İlk yarıdaki gençler maçı sonrası yine umutlu bi bekleyişimiz vardı ama sivas bursa beraberlikleri kayseri fb gs yenilgileri herşeyi berbat etti inşallah bu sefer daha farklı olur işte o zaman takım olduğumuzu anlarız
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

punisher1903

bide mactan sonra delgadonun yaptıgı acıklama oyuna yenı gırem oyuncular sonucu değiştirmesı demesı zaten takım oldugumuzu gosterıyor

carsi52

Daha bişey olduğu yok arkadaşlar..Rehavete kapılmayın yani.
Tamam 4 maç üst üste kazandık ama bir bakın kazandıklarımıza..

Gaziantep 0-3 Beşiktaş (Bu maça lafım yok eyvallah)
Beşiktaş 2-1 İstanbul Belediye (Bu maçı tekrar tekrar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız)
Hacettepe 2-3 Beşiktaş (Ligin sonuncusundan 2 gol yedik + zar-zor kazandık maçı)
Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği (Maçın sonucuna bakıp aldanmayın attığımız son 2 gol gençlerbirliğinin saldırması ve kontratak yüzünden)

Daha önümüzde sivas,fener,galatasaray maçları var asıl önemli olan bu zor maçları kazanmak.
Bu maçları kazanalım o zaman takım olmuş oluruz..Olmasak bile takım olma yolunda önemli adım atmış oluruz.
Bölünür senin için uykular!

CiCi_KizZ

Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

Simurg

İnananıp ümit ediyoruz
sezon başı beşiktaşı ile şimdiki takım arasında büyük fark var baya bi kendinmize geldik ama şampıyonluk için birazda gayret ve istikrar lazım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

iyi mücadele ediyoruz ama daha takım olmadık

Guti ORÇ.

Şu an iyiyiz ama daha tam olmadık diye düşünüyorum.

Önümüzde sivas,fener,gs maçları var

O maçlarıda kazanırsak takım olduk diyebilirim.

Adriano

Oynanan futbol bazen tam tatmin etmiyor fakat mücadeleden ben çok memnunum.
Takım olabilmek sadece forvet oyuncularının gol atması değildir, diğer oyuncuların ekstra işlerde yapmasıdır ve son birkaç maçtır görüyorum ben çabayı.

Futboldan ziyade yönetimin basından biraz daha uzak durması ve futbolcuların aralarındaki güzel dostluk ve etkinlikler ayrıntı gibi gözüksede takım olmaya başlandığının sinyalidir.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

punisher1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 15, 2009, 16:13:49
Daha bişey olduğu yok arkadaşlar..Rehavete kapılmayın yani.
Tamam 4 maç üst üste kazandık ama bir bakın kazandıklarımıza..

Gaziantep 0-3 Beşiktaş (Bu maça lafım yok eyvallah) 
Beşiktaş 2-1 İstanbul Belediye (Bu maçı tekrar tekrar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız)
Hacettepe 2-3 Beşiktaş (Ligin sonuncusundan 2 gol yedik + zar-zor kazandık maçı)
Beşiktaş 3-0 Gençlerbirliği (Maçın sonucuna bakıp aldanmayın attığımız son 2 gol gençlerbirliğinin saldırması ve kontratak yüzünden)

Daha önümüzde sivas,fener,galatasaray maçları var asıl önemli olan bu zor maçları kazanmak.
Bu maçları kazanalım o zaman takım olmuş oluruz..Olmasak bile takım olma yolunda önemli adım atmış oluruz.

antep macıda zor gectı 2 yarı aldık aynı gecnler macı gıbı
istanbula karsı galıbıytemız yok diye
haceetpe gorduk ilk 20 dak gol atmasaydık daha rahat alırdık macı
gecnelrbirligine posizyon verdıkmı ?