Ana Menü

Denizli sinir küpü

Başlatan Simurg, Mart 09, 2009, 16:23:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Denizli sinir küpü
2-0 öne geçmesine rağmen, Hacettepe karşısında ecel terleri döken Beşiktaş´ta Mustafa Denizli patladı:

2-0 öne geçmesine rağmen, Hacettepe karşısında ecel terleri döken Beşiktaş´ta Mustafa Denizli patladı: Galibiyete ne kadar sevindiysem, yediğimiz gollere o kadar kızdım.

'Önemli bir zaferdi'
Ligin son sırasında yer alan Hacettepe önünde zor anlar yaşayan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli sert çıktı. Şampiyonluk yarışındaki bir takımın böylesine basit goller yemesini kabullenemediğini belirten tecrübeli çalıştırıcı, "Bu çok önemli bir galibiyetti. Ancak bu zafere ne kadar sevindiysem, yediğimiz anlamsız gollere de o kadar üzüldüm ve sinirlendim. Hiçbir maç oynamadan kazanılmaz, bunu öğrenmemiz gerekiyor" dedi.

'Mücadele iyi ama...'
Grekeni yapacağını kaydeden Denizli, "Hakem düdüğü çalmadan, maç bitmez. Bu da yeni bir sendrom olarak karşımıza çıktı. Şampiyonluk yolunda beklentilerimizden daha fazla puan kaybettik. Bu nedenle çok sakin olmalıyız. Kalan maçları ayrı ayrı değerlendirip, hatalarımızı ortadan kaldıracağız. Yine de oyuncularımın sergilemiş olduğu mücadeleden memnunum. Artık Gençlerbirliği sınavını düşüneceğiz" ifadesini kullandı.

Orhan YILDIRIM

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..