Ana Menü

Futbol Dehası !!! Hahahaha

Başlatan Ersin Develi, Mart 07, 2009, 21:15:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Gol olunca Mustafa Denizli'nin sevincini gördünüz mü? Veya durum 3:2ye geldigindeki endisesini, gelen topu 5sn. elinde tuttu, sonra elinde bir top oldugunu farkina varip, yere koydu.

Mustafa Denizli bundan böyle bir daha ne Fener'e gidebilir, ne Galatasaray'a. Bunun farkinda. GS onun icin GS Fatih Terim ile UEFA kupasini aldiginda bitmisti. Ne o Feneri ne Fener onu benimsemisti sampiyon oldugu halde.

Bu kadar basari yakaladigi halde Mustafa Denizli basariya ac birisi .. Senol Günes'in Dünya 3.lügü, Fatih Terim'in UEFA kupasi ve avrupa 3.lügü ... onun daha önceki basarilarin önüne gectiler ... Mustafa Denizli de simdi onlari gecmek istiyor ... onun gercektden de Besiktasli olmasi ve su anki ruh hali cok fayda getirir bence Besiktas'imiza ...

Mustafa Denizli topu topuna sadece bir yil oynamis Galatasaray'da 1983-1984 yilinda, ondan önce tam 18 yil Altay'da oynamis (1965-1983) .. 1973 ile 1982 arasi da milli formayi giymis ... iyi futbolcuymus yani ...
GSyi 1987-1989 ve 1990-1992 arasi calistirmis .. yani ne zaman? Milne zamani ... Besiktas'in altin yillarinda ... eger Milne olmasaydi ve Denizli o yillarda hem Galatasaray'dan hem Besiktas'tan teklif alsaydi eminim Besiktas'i secerdi ...

Kim ne derse desin, ben Mustafa Denizli'nin Besiktas'li olduguna 100% inaniyorum. Ama Besiktasliliginin yani sira önce kendisini tutuyor, ve bu durumunun cok faydasini görecegimize inaniyorum.   

siyahbuz

Alıntı yapılan: SingahLi - Mart 07, 2009, 21:15:55
Sayın Futbol dehası md
Bugün Beşiktaşı soktuğu durumdan sonra nasıl bir deha olduğunu anladım...
Rakip Hacettepe 23 Hafta da 15 gol Atmış Beşiktaş a 2 Tane attı,Ligin En zayıf halkası Düşmesi %90 garantilendi..

Maç 3-1 Devam ederken Dakika 73,Sayın muhterem futbol dehası Skoru korumak için Cisse ve Yusuf u Alıyor,Ben anlamadım Skoru kimden koruyorsun HACETTEPEden mi??
İçler acısıydı bugün BEŞİKTAŞ ın Hacettepe ye karşı nasıl zaman geçirdiğini Görmek içler acısıydı..

Bundan sonra şampiyon olacakmışız,lidermişiz hepsi panaroya
Gs,fb,Sivas,Kayseri maçlarını oynamadan Hele de bu futbolla,Atılan her golde şampiyon beşiktaş diye bağıran taraftarlarımızın bu güzel ütopyasını bozmak istemezdim ama gel gör ki sayın futbol dehası bizi bu hallere kadar düşürdü.

Can sağolsun...

1- Hacettepenin düşme potasında olması yada garantilemiş olması bile Beşiktaşa 2 gol atamayacağı anlamına gelmez

2- Cisse ve Yusuf gayet yerinde değişikliklerdi Yusuf top tutan ve araya beklenmedik zamnda beklenmedik toplar atan çalımlar atan skora yönelik oyuncudur hiç bilmiyosan yazma biraz Beşiktaş maçlarını izle sonra yaz

3- Asıl paronoya bu yazının yazılmış olması çünkü benim gördüğüm Beşiktaş Sivasla aynı puanda ve 2. ve de diğer takımların oynadığı futbolda ortada bizden eksileri çok artıları yok

4- Sadece bizim maçlarımız yok diğer takımlarda maç yapacak seninde bildiğin gibi oyananmadan kazanmak nasıl ki bizde yoksa onlardada yok. Ayrıca taraftar ütopyasını istesende bozamassın
   M.D bende eleştirenlerdenim ama  bu takımı düşürdüğü hal derken biraz mantıklı yorum yap takım 5-6 lardan buraya geldi

sonuç olarak çok matıksız yazılmış bir eleştiri bunlarda benim düşüncelerim
tek aşk beşiktAŞK!!!!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

sorun 26.hafta degil

son haftada lider bitirmek :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CiCi_KizZ

Evet bosverin 26 haftayi bu hafta bile lider olabilirz.. sivas kaybetsin trabzon kazansa bile avarajla lideris.. ama son haftaya kdr lider kalmak yada son hafta lider olmak onemlidir =)
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

NoPasaran

Önce  26.hafta

26.hafta gelsin o suratına tüküreceğiz diyen beşiktaşlı çoktu..

26.HAFTADA şampiyonluk yarışından umarım kopmayız :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

yinede 26 haftaya kadar zor gececek, hatta ondan sonrasi cok daha zor

NoPasaran

Ben bilmem

19.haftada iken fellaket tellalliği yapanlar

pek bi sessiz bu aralar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

26 hafta gelsin de..Lider olacagimiz haftaysa bekliyorum
yok yarista 3 takim fln laflariysa
umrumda degil, yaristaki takimlar beni ilgilendirmez
Besiktasim birinci bitirsin bu yarisi gerisi tirs mirs

CiCi_KizZ

Bitircek ins ..sampionuz bu sene=) iki kupayida alcaz.. fenerede finalda ... tinnnn... :D
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!