Ana Menü

Toraman ay-yıldızlı davet bekliyor

Başlatan Simurg, Mart 06, 2009, 11:59:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Toraman ay-yıldızlı davet bekliyor
Formu ile alkışlanan Toraman, Servet Çetin'in sakatlığında Terim'den çağrı bekliyor. Tecrübeli futbolcuya hocası Denizli de destek veriyor

Tek alternatif

Yaklaşan İspanya maçları İbrahim Toraman'ı da heyecanlandırıyor. Son maçlardaki üstün formuyla alkışlanan Beşiktaşlı yıldız 'Servet Çetin'in sakatlığında bu boşluğu dolduracak en iyi oyuncu' olarak gösteriliyor.

Gurur duyarım

Toraman, "Fatih Terim'den çağrı bekliyorum. Şans verilirse yine gururla ay-yıldızlı formayı giyerim" derken, teknik direktör Mustafa Denizli ise "Karar elbette Terim'in. Ancak Toraman göreve hazır" diye konuşuyor.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

TurkishTank

terim toraman'i cagirmaz...gider ikinci ligden bi futbolcu yaratir yinr cagirmaz...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carsi52

Gökhan Zan'ı çağırdan bir insan Toraman'ı neden çağırmaz ?
Toraman'ıda çağır be hocam.
Bölünür senin için uykular!

+18 !

toraman performasıyLa hakediyor.. ama terim çağırmaz..

onun manevi oğuLLarı var..

kartalpenchesi

terim gitmedikçe i.toraman kolay kolay milli takım forması giyemez

umarım ben yanılırım ama çağıracağını sanmıyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eyup1903

sadece toraman mı ekrem haketmiyor mu bu formayı

Alp Erdem

adam ekremi alması lazım takıma almıyor toromanı almasını bekleyemeyiz ki ;)

Guti ORÇ.

fatih terim gs den meirayı getirtir toramanı almaz

carlito1903

Hiçbi hazırlık maçında oynatmayıp gidipte bi anda en zor maçta oynatırsa alınacak kötü bi sonuçta günah keçisi olur, bence hiç almasın daha iyi...

KeePSaKe

İşte Fatih Terim in sevmediğim yanı bu bizim takımdan alıncak o kadar çok futbolcu varki ama nedense Fatih Terim bunları görmüyor.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Terim'in manevi oğulları dururken neden Toraman'ı alsın ki...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

Ibrahim abi belki bu foruma girer veya biryerden duyarsa bu yazilanlari bizim dedigimizi yap
karaktersiz terim ayagina gelip seni davet etmedigi sürece ben gitmem
tmm milli forma kutsal yani ülkeni temsil ediyorsun ama yani anlatmak istedigim, takimin basindaki adam gsnin köpegi ise tek onlarin futbolcularini toplayip kadrosunu güclendirip baskalarinin hakkini yerse ne yarari olur ?birak önce ayagina gelsin! bence
yazimda biraz kiskirtici kelime kullandim ama milli takim hocasi bunu hakediyor
tek gökhani cagirdi milli göreve ben rüstüyü daha bizden sayamadigim icin tek gökhan diyorum...

yenerr17

terim gibi bir adam toramanı hayatta çağırmaz daha öncede çok oldu çağırması gerekiyordu ama almadı ..

aquilas

ben toromanın yerinde olsam yada başka bir futbolcu olsam çağırsada gitmem şerefsizim gitmem ben fatih denilen adamın başında olduğu takıma gitmem bu milli takımda olsa sakat sakat emreyi dahi çağıran onun yalakası olan herkesi çağıran adam beşiktaş düşmanı olan bi adam çağırmasın toromanı helal olsun mesut özdile en doğru kararı verdide alman millli takımını seçti böle bi adamın yanında ne işi var çok daha ağır şeyler yazmak isterim fatih terim hakkında ama malesef burada olmuyo

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..