Ana Menü

[TBL] Aliağa Petkim 90 -Beşiktaş Cola Turka 104

Başlatan CR7, Mart 05, 2009, 20:59:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Potada Haftanın Programı
04.03.2009 11:21

Beko Basketbol Ligi'nde 21. haftanın programı belli oldu. Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Cumartesi günü Aliağa Petkim'in konuğu olacak.

Kazanırız diye düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

kartalpenchesi

ilk maçı kaybetmişiz

olası play off eşleşmesi için kazanmalıyız
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

+18 !

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Mattech

sırf futbol için Amatör sporlara destek verilmiyor yazık... HAydı dişi kartallar yenmenizi bekliyoruz
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Cem Goren

ilk yarıda kaybettigimiz sacma maçlardan bir tanesi kazanmalıyız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

Alıntı yapılan: Mattech - Mart 06, 2009, 16:01:22
sırf futbol için Amatör sporlara destek verilmiyor yazık... HAydı dişi kartallar yenmenizi bekliyoruz
dişi mi  :saskin

Alıntı yapılan: yg1903 - Mart 05, 2009, 20:59:18
Potada Haftanın Programı
04.03.2009 11:21

Beko Basketbol Ligi'nde 21. haftanın programı belli oldu. Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, Cumartesi günü Aliağa Petkim'in konuğu olacak.

Kazanırız diye düşünüyorum

kartalpenchesi

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

saldır beşiktaş

90-104 bitti hala ligi ilk 4 içinde bitirme şansımız var galibiyetlerin devamı gelmesi gerek...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

104-90 kazandık tebrikler
:bjk :bjk
baxter-22sayı 7 ribaund
mehmet yagmur-24sayı 6 ribaund
cevher-19sayı 8 ribaund
muratcan-15sayı 6 ribaund 5 asist
wesson 12sayı 4 ribaund 6 asist

+18 !

son 2 haftadır çok sayı atıyoruz..

TebrikLer KartaLLar !

Simurg

Chatman yoksa, Mehmet Yağmur var! 90-104
Burak Bıyıktay'ın coach olmasıyla adeta bir hücum patlaması yaşayan Beşiktaş Aliağa Petkim'i 104-90 yendi

AliAğa Petkim karşısında baştan sona üstün bir oyun oynayan Beşiktaş özellikle Mehmet Yağmur ve Cevher'in sayıları ile oyuna iyi başlayan Beşiktaş 2. Çeyrekte'de bu oyununu devam ettirdi.

3.Periyot'a da hızlı başlayan Beşiktaş peş peşe bulduğu sayılarla farkı on sayıya çıkardı. AliAğa Petkim bulduğu sayılarla farkı 4 sayıya kadar indirdi.

Beşiktaş tekrardan toparladı. Farkı tekrardan 9 sayıya kadar çıkararak. Maçın kontrolünü tekradan ele geçirdi.

Beşiktaş dördüncü periyota da çok hızlı başladı. Beşiktaş farkı 15 sayıya kadar çıkardı.

Burak Bıyıktay'ın coach olmasıyla adeta bir hücum patlaması yaşayan Beşiktaş zor günler geçiren Aliağa Petkim'i 104-90 yendi.

Hakan Demir'in istifasının ardından göreve gelen Burak Bıyıktay yönetimindeki ikinci maçına çıkan Beşiktaş , Ailağa Petkim'i 104-90 yenerek yeni coachuyla üst üste ikinci maçını 100 sayının üzerinde kazandı. Chatman'in yokluğunda Mehmet Yağmur sorumluluk alırken genç oyun kurucu 24 sayı 6 ribaunt 4 asist ile göreve hazır olduğunu gösterirken ikinci yarıda takımın en etkili isimleri arasında yer alan Baxter 22 sayı 7 ribaunt 2 asist, Cevher 19 sayı 8 ribaunt 2 asist, Muratcan 15 sayı 5 ribaunt 4 asist, Wesson 12 sayı 4 ribaunt 6 asist ile oynadı.

Fatih Solak'ın cezası nedeniyle oynamadığı maçta Aliağa Petkim üst üste 4. maçını kaybederken Reese 23 sayı 6 asist, Davis 30 sayı 9 ribaunt ile forma giydi.

Beşiktaş bu haftada hücum rekoru kırarak 104 sayı ile AliAğaPetkim'i yendi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdibatmaz

fenere koyunca kendine geldi takım. muratcan güler harika bir oyuncu harbiden mehmet de artık genç değil, profesyonel.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Bölünür senin için uykular!