Ana Menü

reklam izlereyerek para kazan

Başlatan punisher1903, Mart 05, 2009, 15:47:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

punisher1903

arkadslar 2 aydır uye oldugun sıte 2 ayda 50 kazandım aaz ama oz:D bu adresı sızlerle paylasmak ıstedım en sız hem kazanayım :D

http://secure.reklammatik.com/member_main.php?page=new_member_link&refererid=53142154

not:lınk wermek yasakmı bılmıyorum admınlerın affına sıgınıyorum     

referanslı lınk verdım ıdye bazı arkadslar para kazanamıcagını  sanıyorlar uye olurken banada az bı para kazandırmıya cok göruyorlar galıba bide beşiktaslı olcaz ? yınede saygı duymak lazım           

Mattech

adam kendi referansını koymuş... O işler boş işler onla ugraşacagın git biraz kitap oku.. ;)
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Guti ORÇ.

Bir tek sen zekisin dimi?

tıklamayın arkadaşlar kendi referansını koymuş.Tıklayınca o kazanıyor.

punisher1903

arkadaşlar yazımda belirtigim gibi hem kendım hem sız kazanın dedim sankı benım referansla uye olunca sız kazanmıyacaksınız ?? referassnla uye uye olunca sızın kazandıgınız 100de 1nı verıyor bana  orcun sende zekısın kendıne hakaret etme :aferin

carsi52

Şimdi tıklayalım mı tıklamayalım mı ? ;D
Bölünür senin için uykular!

keskinli

önyargili olmayin,birbirinizi kirmadan yorum yazin
tiklamakla para kazanacaksa arkadasimiz kazansin
foruma sadece reklam amaclimi girip girmedigide zamanla anlasilir
reklam amacliysa elenir gider zaten
kimler geldi kimler gecti bu forumda
besiktas icin bi seyler yazmak icin giriyorsa zaten bi sorun yok,kardesimizdir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

punisher1903

tıkla hocam zaten tıklayınca pazara kazanmıyorum uye yapaınca 5 kurus para verıyor sadece ?