Ana Menü

Mustafa Denizli'ye güveniyormusunuz

Başlatan NoPasaran, Mart 01, 2009, 15:10:41

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Takımın başındaki teknik direktörün başarısız olmasını bekleyecek yada isteyecek kadar düştük mü ??
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

eyup1903

yüzünü görmeye tahammül edemiyorken ona nasıl güvenebilirim bi gerçek var üstündeki beşiktaş eşofmanı ona hiç yakışmıyor

beckyZWICKY

Bi' Beşiktaşlıyada bu sözler yakışmıyor

unutmam gereken..

eyup1903

sadece m.d hakkında içimden geçenleri söyledim ona fener eşofmanı daha çok yakışıyor

beckyZWICKY

bu dediğin beşiktaşlı birisine hakarettir. Üstelik şuan takımın başında olan birisine hayli hayli..

Şimdi diceksin(iz) yok fenerde görev aldı, yok şu yok bu felan..

Peki hala Savunduğunuz Ertuğrul hoca?? şuan hangi takımda??

Neyse..

Şu zaman dilimindeki öz konumuza gelirsek.. MD ye şuan destek olmaktan başka bir seçeneğiniz varmı? şu dakikadan sonra kovsak ne fayda olur ne elimize geçicek??  Keza bu dakkadan sonra ölsenizde yırtınsanızda bi td kovulmaz.. Zaten sezonun ortasında göreve geldi..

Şampiyonluğa giderken ne diye bu çeteleşme köstek olmalar felan? Sevsenizde sevmesenizde destek olmanız gerekiyorken!

Hani Beşiktaşlı Dayanışması..

Hani Beşiktaşlı Birliği

Hani Beşiktaşlılık??

YAKIŞIYORMU..?

Bırakın artık birilerini yüceltmeyi yada birilerini karalamayı.. Beşiktaşın destekçisi olun sadece yeterli..

unutmam gereken..

eyup1903

beşiktaş a yakışmayan biri için kılımı bile kıpırdatmam önce m.d beşiktaşlılık nedir bi öğrensin ondan sonra ona güvenirizde severiz de yaptığı her konuşmada biraz daha batıyor zaten bu dediklerimden önce konuşmayı öğrenmesi lazım

beckyZWICKY

Abi bana tek birşey söyle..

Şampiyonluğa giderken bu takım, destek olmak mı gerekiyor köstek mi? hangisi yakışır bir beşiktaşlıya?

unutmam gereken..

eyup1903

evet şampiyon olacağız ben bunu inkar etmiyorum ama m.d beşiktaşı haketmiyor sorun burada bi beşiktaşlıya yakışmayacak bütün özellikler onda toplanmış sanki

carsi52

Büyük maçları kazandırabilcek mi çok merak ediyorum..
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Abi sorumun yanıtını vermedin ama.. Ben şampiyon olcaz mı olmıcaz mı diye sormadım lütfen bana sorumun cevabını ver

unutmam gereken..

eyup1903

ben köstek olmuyorum ki sadece m.d ye karşı muhallefetim

beckyZWICKY

peki abi md ye karşı savaş açman yahut diğer bir tabir ile köstek olman bir nevi beşiktaşında köstekçisi olmak değilmidir?

unutmam gereken..

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

eyup1903

kişiler geçicidir kalıcı olan beşiktaştır bu kişileri bazılarımız severiz bazılarımız sevmeyiz saygı duyarım ama m.d beşiktaş ın hocası diye de onu sevmek zorunda değilim bir başkası gelir ben onu severim sen sevmezsin saygı duyarım

şimdi bunun köstek olmakla ne alakası var

beckyZWICKY

Evet sevmek zorunda değilsin ama saygı duyman gerekiyor.. Ve Beşiktaşlıysan şampiyonluğa giderken destek olman gerekiyor sevmesende.. Beşiktaşlıya bu yakışır..

Tıpkı benim Serdar Kurtuluşu sevmediğim gibi.. hatta şöyle söyleyeyim nefret ediyorum Serdar Kurtuluştan bu takımda görmek istediğim son kişidir. Ama çıkıpta bir maçta gol atıp galibiyeti getirir yahut faydalı bir oyun ortaya koyarsa takdir ederim helal olsun derim eyvallah derim.. Ne kadar sevmesemde..

Tıpkı senin yapman gerektiği gibi.. Sevmiyorsun ama destek olman gerekiyor bu dakikadan sonra.. Sevmiyorsun günahın kadar md yi ama maç kazandıkdan sonra galibiyeti gölgeyecek ottan boktan sebeplerden karalamak yakışmıyor sana (Bknz: xxx maç: İyi bir skor olmasına rağmen; yok şu yok bu yada defans hala şöle yok bu oyuncuyu almadı yada iyi futbol olmadıkdan sonra neye yarar skor) (Bknz: Başka bir xxx maç: İyi futbol fakat skor galibiyet değil; bana iyi futbol lazım değil skor önemli...) Tabiki tam ollarak 1e1 değildir bu sözler ama bu anlama aynen çıkan sözlerin oldu 2 farklı maçta bunu çok iyi hatırlıyorum abicim..

Nasıl ki ben sevmediğim ve takıma yakıştıramadığım bir oyuncu gol attığında çılgınlar gibi seviniyorsam seninde galibiyeti yada iyi futbolu takdir etmen gerekiyor sadece sevmediğin için bunlara rağmen karalamak yakışmaz..

Son cümlen yani köstek olmakla ne alakası var'a gelince..

bunun cevabını ben vermeyeceğim.. senin vermeni istiyorum abicim şu sorum ile;

Bana bu yaptıklarına rağmen sevmemek ve köstek olmanın arasındaki farkı açıklarmısın?

Yahut senin md ye karşı tutumun sadece sevmemek mi yoksa köstek olmak mı.. Yoksa ikiside mi?? bence ikiside.

unutmam gereken..