Ana Menü

Beşiktaş 110 - 95 Fenerbahce | 1 Mart Pazar 17:00

Başlatan Cem Goren, Şubat 21, 2009, 17:03:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

dışarısıda olur ama şimdi herkeze baştan öyle dedik herkez girip görürse dışarıda olsun.
evet hava çok fenalık :D

Galibeyetide eklersek üstüne çok güzel olur
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Cem Goren

SALDIR BEŞİKTAŞIM AKATLARI BASLARINA YIKALIM
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Adriano

BEŞİKTAŞ 110 - 95 Fener
Tribün çok güzeldi.
Tebrikler potanın kartalları..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

sercAn1903

Aldık Maçı Geldik :D

yanlız yiğit abiyi bulamadık. geldiysen çok özür dilerim kusura bakma :( telefon numarası almayı unutmuşum
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

kartalpenchesi

yiğit abiyi bulamamaktan hariç herşey güzeldi

kusura bakma yiğit abi

bu arada tebrikler beşiktaşım...
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

CR7

ya böyle saçma bir buluşma yeri olurmu
ayrıca ben saat 14:00'dan 15:00'a kadar oradaydım
her yere baktım kimse yoktu

maça gelince süper maçtı
Alen-Harun abi önümüzdeydi
Devre arasında Milica Dabovic ile foto çektirdik :D
Ayrıca fener'e da böyle k..oymak iyi oldu
Rasim'e Mirsad'a 110 kere!!!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

çok bekledik biz de 15 e kadar ordaydık ayrıca içerde ve  cevahirde atkıyı açtık gören gelsin diye :D ama kimse görmedi bizi. akatlarda da açtık olmadı, neyse bi dahaki sefere, sercan koyar şimdi resimleri.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Alp Erdem

güzel bir galibiyet inşallah devamıda gelir şampiyon biz oluruz hem baskette hem futbolda

kartalpenchesi

Derbi Zaferi Sonrası Açıklamalar

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız'ın Fenerbahçe Ülker karşısında aldığı önemli galibiyet sonrasında İdari Kadromuz ve oyuncumuz Cevher Özer şu açıklamaları yaptı: 
Takımımızın başına geçtikten sonra ilk maçında ilk galibiyetini alan Coachumuz Burak Bıyıktay, çok önemli bir galibiyet aldıklarını belirterek, "Beşiktaş'ın verdiği her görevi yapmaya hazırım. Yönetim Kurulumuz bana bu görevi teklif ettiğinde geri çeviremezdim. Ben Beşiktaşlıyım, verilen görevi yapmam lazımdı. Savunmamız çok iyi değildi ama adeta bir hücum patlaması yaşadık. Ben oyuncu ağırlıklı oynayan, onları pozitif yönlendiren bir antrenörüm. Bu galibiyetleri devam ettirmemiz gerekiyor. Bütün oyuncularımı kutluyorum ve tüm camiamıza bu galibiyeti armağan ediyorum" dedi.

Basketbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Şeref Yalçın, tüm oyuncularımızı kutladığını ifade ederek, "Çok güzel bir galibiyet aldık. Bütün oyuncularımızı, teknik ekibimizi kutluyorum. Bu galibiyetlerin devamını getireceğiz. Buraya kadar gelen bizi destekleyen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" diye konuştu.

"Takım olarak oynayınca neler yapabileceğimizi bugün herkese gösterdik" diye konuşan Basketbol Şubesi Genel Koordinatörümüz Hasan Bozkurter, "Biz çok iyi bir ekibiz. Karşımızdaki takım çok iyi olsa da, Fenerbahçe olsa da biz çok iyi bir ekibiz. Takım olarak oynayınca neler yapabileceğimizi gösterdik. Biz Beşiktaş olarak kenetlenirsek herşeyi yaparız. Bunu da bugün en iyi şekilde gösterdik. Buraya kadar gelen bütün taraftarlarımızı kutluyorum. Galibiyeti tüm caamiamıza armağan ediyorum" şeklinde konuşarak Takımımıza olan inancını dile getirdi.
Galibiyette önemli pay sahibi olan oyuncularımızdan Cevher Özer ise "Derb, maçlar her zaman çok önemlidir. Galatsaray galibiyetinden sonra kendi evimizde aldığımız bu galibiyet bizim için çok anlamlı. Biliyorsunuz yeni bir antrenör değişikliği yaşadık. Bundan sonra Beşiktaş olarak çok daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ilhan mansız_melis

Anaaa yenmişiz :D çok sevindim ya hiç ümidim yoktu fotolar varsa koyar mısınız
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

tebrikLer KartaLLar..

umarım böyLe devam ederiz !

BJK_Kübra

Çok güzel maçtı tribünler felan süperdi maçı da aldık ya o yetti zaten..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

Nasıl ge.....dik ama :)
akatlarda olmak vardı ama kısmet değilmiş
buradanda anlıyoruzki bu takımın arkasında taraftar old. sürece iyi işler yapar ama sadece buyuk maçlarda salon doluyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Maçı kazandığımıza çok sevindim.
Tebrikler Potanın Kartalları Fener'e koyduğunuz için.
Bölünür senin için uykular!