Ana Menü

Ne oldu adnan polat canın mı yandı

Başlatan aquilas, Şubat 10, 2009, 22:58:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aquilas

Galatasaray'da Başkan Adnan Polat'ın yaklaşık 1.5 ay önce MHK ve hakemlere destek vermesi, üstelik hakemleri eleştiren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'e de "Kimse ligdeki konumundan, alınan sonuçlardan başka sebep aramasın, hatayı kendinde arasın!" diye yanıt vermişti. Aradan kısa bir süre geçmesine rağmen Galatasaray'ın son haftalarda hakemler ve MHK'ye yönelik sert açıklamalar yapmaya başlaması ise 1 ayda ne değişti ki Galatasaray böyle konuşmaya başladı?
Ve taraftar grupları hemen oraya buraya yüremeye başladı neden güya canları yandı ? tabi burada kayserisporu konuşan yok verilmeyen penaltıları milan baroşun atılmaması (kanlı elini hakemin üstüne direk sürmesi ve itmesi) ve utanmadan sıkılmadan kayseri maçının tekrarının istenmesi bitmiyor tabi güya canı yanmış ya bu yavuz hırsızların albayrak denilen şaklaban çıkıp diyorki gaysenin önünü kesiyorlar haklı tabi gidip bunlara siz çıkıp oynayıpta zahmet etmeyin biz size kupa verelim mi deseydik ki acaba sonra da çelişkiye bak şaklabanın başkanı aylar önce basın toplantısı yapıp beşiktaşı eleştirerek herkes hatayı kendinde arasın hakemlerde insan bu ligi bu hakemlerle oynayacaz demesinin tam tersi ee bakın bu ligte beşiktaşta fenerde hakemlerden rahatsız demesi zaten çok gülünç değilmi bakın gayse yazarlarıda hemen tabi destek yazılarına başladı ben asıl şimdi beklerim sayın demirören lütfen çıkın ve basın toplantısı düzenleyip bu adana polat denilen terbiyesize cevabınızı verin bizim hakkımızı artık kim koruyacak

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!

NoPasaran

Ne adi takımsını yahu...

Kayserinin 2 penaltısı yensin
Barosu atama oyundan

Sonra hakem şöyle böyle..

Hadi ordan be
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Kaypak  Başkan..!
bide çıkıp gs Türkiye'dir diye açıklama yapıyorlar.
gs şikecidir,adidir,hırsızdır..!

siyahbuz

Alıntı yapılan: melankolizm - Şubat 11, 2009, 01:21:27
Kaypak  Başkan..!
bide çıkıp gs Türkiye'dir diye açıklama yapıyorlar.
gs şikecidir,adidir,hırsızdır..!

Aslında doğru bir tağbir kullanmış diyebiliriz. Türkiye'nin görünmeyen pisliklerini şikesini torpilini şaibesini temsil eden yapılarının çekirdeği olarak görüyorum
tek aşk beşiktAŞK!!!!

anarchy_

:D canı yandı adnan polAT beter ol ikiyüzlü Gayseli

gürol

gese türkiyemidir?
hadi lan ordan fransızzzz

ayrıca konuyu açan arkdaşın yazısının sonunda demirörenden çıkıp bu konu hakkında yorum yapmasını istemişşş
sakın haa sakın demirören yapma hiçbir yorum.
neyi becerebildi de geseye yorum yapmayı becercek
otursun oturduğu yerde
beklesin 2010 mart ı

GALATASARAY SEN ÇOK ADİ BİR TAKIMSIN.LİNCOLN SENDE ERKEĞİN O...PUSUSUN
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

beckyZWICKY

Zoruna giden boruna gitsin adnan pol-AT
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Delirdik

1-Kralkartal.com olarak forumlarımzda küfür etmek tamamen yasaktır.Forumumuzda edilen küfüre uyarı verilmeksizin nopost cezası uygulanacaktir!
Kısaltma,imalı cümlelerin hepside aynı şekilde ceza görecektir. Küfüre verilecek ceza sistemi aşağıda açıklanmıştır..

Forum genelinde ...lı şekilde kullandığınız küfürler/imalar var. Lütfen bu tarz ifadelerden kaçınalım
Bir uyarı daha olmayacak ve direk forumdan uzaklaştırma uygulanacaktır.
Bilginize
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

adanalıyık_01

şaibesaray etrafına çamur atmadan önce kendi pisliklerini gör...NEFRETİMİZSİN ŞAİBESARAY
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

gürol

biraz önce adnan polatın demeçlerini canlı izledim
ve diyorum ki bu bildiriyi adnan polat yazmış olamaz.
benim dinlediğim adnan polat bu yazıyı yazandan farklı olduğuna eminim
ama gene de bilemem basının önünde kibar başka yerlerde değilse...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

djinonu

bu adam tam bir ser...siz... aslinda simdi bunu yüzüne carpmasi lagzim gaymis sana gs beter ol

Cem Goren

adamların bariz penaltıları barosun hekeme yaptıkları bitti hakem kotu oldu şimdi
itiraz edin kural hatası var diye tekarlasınlar maçı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

ya bi yürü git adnan polat ya konusturacak beni aksam saati :D

senin için nopost almaya değmez...

keskinli

utanma olur insanda birazda olsa
gecen gün ne demistim simdi ne diyorum diye yüzü kizarmali insanin
tabi kizaracak yüz varsa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin